Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7561 PostWysłany: 31 Maj 2023 22:29 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Od dziś?
10 maja sobie aktualizowałem listę walut R. i z tego tylko Egiptu nie było.
Za to wczoraj R zapodał że wszedł do Brazylii a ichniej waluty brak na liście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7562 PostWysłany: 01 Cze 2023 09:57 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
"Limity Revolut Standard:
Wymiana walut: bez prowizji do kwoty 1000 EUR miesięcznie (lub równowartość w innej walucie); powyżej tego limitu opłata wynosi 0,5% (w tygodniu) lub 1% (w weekendy)."


Wiecie może, kiedy zeruje się ten limit 1000 EUR? Myslałam, że z nowym miesiącem (dziś 1.06), ale jednak nie, nadal go mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7563 PostWysłany: 01 Cze 2023 10:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
W dniu założenia konta, jeśli konto było założone np. 10.03.2018 to wszystkie najbliższe limity miesięczne wyzerują się 10.06
Góra
 Profil Relacje PM off
magda1enka lubi ten post.
magda1enka uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7564 PostWysłany: 01 Cze 2023 12:12 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
@michzak: kurcze, Wy tu naprawdę wiecie wszystko! Dzięki! :) A teraz ciekawostka: przeczytawszy Twojego posta, poszłam sprawdzić, kiedy zakładałam konto. Patrzę, a tam 1 sierpnia. Więc jak nic powinno się wyzerować dziś. Wchodzę teraz na Revolut i faktycznie już nie ma prowizji. A rano była. Więc godzina też się liczy :D Konto zakładałam o 11 rano i najwyraźniej o tej godzinie dziś limit się wyzerował (rano jeszcze pokazywał z prowizją, teraz już bez).
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7565 PostWysłany: 01 Cze 2023 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 192
Wykorzystanie limitów można sprawdzić w aplikacji: Profile -> Your Plan. Jest tam również data odświeżenia limitu, ale bez godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7566 PostWysłany: 02 Cze 2023 14:04 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Slavekk napisał(a):
Od dziś?
10 maja sobie aktualizowałem listę walut R. i z tego tylko Egiptu nie było.


Errata: Funty egipskie tez były 10.05.2023r na liście obsługiwanych przez Revolut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7567 PostWysłany: 02 Cze 2023 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3636
niebieski
Czy wysyłka w PL pierwszej karty w planie standard dla nowych użytkowników jest obecnie darmowa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7568 PostWysłany: 02 Cze 2023 14:43 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
@maczala1: nie wiem jaki stan na dziś, ale na początku maja trzeba było zapłacić za kartę fizyczną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7569 PostWysłany: 03 Cze 2023 07:23 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
Zmiana oprocentowania sejfów od 1.06
EUR - 2%
PLN - 5%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7570 PostWysłany: 03 Cze 2023 09:17 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
W którym planie?
Bo w standardowym EUR 1%, PLN 4,05%


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 04 Cze 2023 19:57, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
bepa22 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7571 PostWysłany: 03 Cze 2023 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12595
HON fly4free
Na pewno w planie Metal, bo też tak mam.
Góra
 Profil Relacje PM off
Slavekk uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7572 PostWysłany: 03 Cze 2023 18:13 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
Tak, tak - metal.
Nie skojarzyłem ze może być różnie dla różnych planów, wiec mi to info umknęło.
Góra
 Profil Relacje PM off
magda1enka lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7573 PostWysłany: 05 Cze 2023 14:13 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
Hej, miał ktoś może taki problem, że przelew PLN z Revoluta na własne konto w mBanku nie doszedł? Zleciłam przelew w revolucie 1.06 rano, oni twierdzą, że wyszedł on od nich w piątek 2.06 o 10.45. Powinien wiec dojść w piątek wieczorem do mBanku. Nie doszedł. Dziś pierwszą sesja też nie. Parę dni wcześniej wysyłałam przelew z revoluta do ING, doszedł tego samego dnia.
(Słyszałam o problemach z dojsciem przelewu z Revoluta na konto oszczędnościowe, ale ja wysłałam na zwykłe ekonto)


Ostatnio edytowany przez magda1enka, 05 Cze 2023 14:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7574 PostWysłany: 05 Cze 2023 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@magda1enka
Tez kiedyś tak miałem, dojdzie dzisiaj/jutro
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
magda1enka lubi ten post.
magda1enka uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7575 PostWysłany: 05 Cze 2023 14:15 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
@Martinuss też czekałeś 2-3 dni robocze aż dojdzie?
Btw, ten "timeline" pokazywany w szczegółach przelewu w apce revoluta to sa chyba przypadkowe liczby ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7576 PostWysłany: 06 Cze 2023 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 423
niebieski
maczala1 napisał(a):
Czy wysyłka w PL pierwszej karty w planie standard dla nowych użytkowników jest obecnie darmowa ?

Nie, płatna 26zł w podstawowym planie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7577 PostWysłany: 06 Cze 2023 20:02 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
magda1enka napisał(a):
Hej, miał ktoś może taki problem, że przelew PLN z Revoluta na własne konto w mBanku nie doszedł? Zleciłam przelew w revolucie 1.06 rano, oni twierdzą, że wyszedł on od nich w piątek 2.06 o 10.45. Powinien wiec dojść w piątek wieczorem do mBanku. Nie doszedł. Dziś pierwszą sesja też nie. Parę dni wcześniej wysyłałam przelew z revoluta do ING, doszedł tego samego dnia.
(Słyszałam o problemach z dojsciem przelewu z Revoluta na konto oszczędnościowe, ale ja wysłałam na zwykłe ekonto)


Niestety przelew nadal nie doszedł. Na czacie z revolutem nie sposób się dogadać, za każdym razem inna przypadkowa osoba, tłumaczenie od nowa, które nic nie daje. Macie jakieś pomysły, gdzie jeszcze mogę uderzyc? Założyłam też reklamacje w mbanku, ale również cisza. Zresztą, wina jest raczej po stronie revoluta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: Revolut
#7578 PostWysłany: 06 Cze 2023 20:58 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 654
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
W Revolut dla każdej transakcji masz na końcu "Zgłoś problem" próbowałeś tego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7579 PostWysłany: 06 Cze 2023 21:00 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 118
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Krajów: 13 / 6.1%
Oczywiście, to prowadzi do czatu z "konsultantem" i koło się zamyka...


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 06 Cze 2023 22:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
szpaczny lubi ten post.
 
      
Online
 Temat postu: Re: Revolut
#7580 PostWysłany: 06 Cze 2023 21:55 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 654
Loty: 18
Kilometry: 27 839
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Więc chyba zostaje tylko czekać i cisnąć ich cały czas przez czat, i mbank też dopytywać czy na pewno nic nie "wisi" po ich stronie.
Możesz też dla testu wysłać drugi przelew na ten sam rachunek i zobaczyć co się z nim stanie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group