Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399 ... 439  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7901 PostWysłany: 08 Lis 2023 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1752
Loty: 214
Kilometry: 421 088
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
Skoro byly rok temu promocje na Metal (nie wiedziałem o tym). To moze w tym roku zrobia promo tez na Ultra. Troche mnie kusi temat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7902 PostWysłany: 08 Lis 2023 08:38 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 339
mordek napisał(a):
Niedługo zbliża się koniec promocyjnego okresu Revolut metal (promocja na black friday w listopadzie zeszłego roku). Całkiem dobrze mi się z tego korzystało przez ostatni rok i zastanawiałem się czy nie przedłużyć. Jak wchodzę w zarządzanie planem to pokazuje mi się data następnej opłaty i kwota 250zl. Czy to oznacza, że plan przedłuży się w cenie promocyjnej z zeszłego roku? Też tak macie?


Tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7903 PostWysłany: 08 Lis 2023 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 130
Loty: 99
Kilometry: 303 757
Krajów: 24 / 11.2%
Zastanawiam się nad przejściem z planu Standard na Metal głównie dla ubezpieczenia podróżnego.
Czy mógłby ktoś wrzucić warunki tego ubezpieczenia? Bo nie mając planu widać jedynie, że suma ubezpieczenia to 10 mln euro ale szczegółów nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7904 PostWysłany: 08 Lis 2023 13:23 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2663
srebrny
dziabulek napisał(a):
Skoro byly rok temu promocje na Metal (nie wiedziałem o tym). To moze w tym roku zrobia promo tez na Ultra. Troche mnie kusi temat.
Też na to liczę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7905 PostWysłany: 08 Lis 2023 13:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
@alison
Mój plan>>zmień plan>>metal i na dole link do OWU.
Góra
 Profil Relacje PM off
alison lubi ten post.
alison uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7906 PostWysłany: 08 Lis 2023 14:28 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 339
alison napisał(a):
Zastanawiam się nad przejściem z planu Standard na Metal głównie dla ubezpieczenia podróżnego.
Czy mógłby ktoś wrzucić warunki tego ubezpieczenia? Bo nie mając planu widać jedynie, że suma ubezpieczenia to 10 mln euro ale szczegółów nie ma.


To ubezpieczenie to wielka niewiadoma dla mnie, może ktoś ma doświadczenie przy korzystaniu z niego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7907 PostWysłany: 08 Lis 2023 14:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26067
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jak był alianz, to owszem wiem ze zadziałało bardzo dobrze (pisałem w tym temacie). Jak będzie z x cover to nie wiem jeszcze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7908 PostWysłany: 09 Lis 2023 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Jest szansa na szybkie przelewy w euro.

Cytuj:
Rada Europejska i Parlament Europejski osiągnęły porozumienie w kwestii zwiększenia dostępności przelewów ekspresowych w euro. Przelewy natychmiastowe mają być dostępne o dowolnej porze dnia oraz obejmować wszystkie kraje Unii Europejskiej. Pieniądze powinny trafić do odbiorcy w ciągu dziesięciu sekund. Bezpośredni dostęp do infrastruktury systemu płatniczego Europejskiego Banku Centralnego zyskać mają także fintechy, dzięki czemu w obszarze przelewów natychmiastowych będą mogły uniezależnić się od banków.

https://www.cashless.pl/14486-przelewy- ... rozumienie
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7909 PostWysłany: 10 Lis 2023 08:32 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 257
epikie napisał(a):
Jest szansa na szybkie przelewy w Euro


W Rewolucie szansa?
Przecież one są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7910 PostWysłany: 10 Lis 2023 10:02 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 189
Loty: 149
Kilometry: 314 294
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Mam pytanie, będę w Gruzji w weekend , słyszałem ,że w weekend płatności kartą są dodatkowo obciążone jakimś procentem. w jakie to dni i godziny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7911 PostWysłany: 10 Lis 2023 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
@Wojtek62

Revolut dolicza przez cały weekend 1%
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7912 PostWysłany: 10 Lis 2023 10:18 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 189
Loty: 149
Kilometry: 314 294
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
@ Martinuss

dzięki, a jakie dni to dotyczy : od piątku do niedzieli,czy sobota i niedziela czy w określonych godzinach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7913 PostWysłany: 10 Lis 2023 10:20 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 4287
platynowy
Korzystałeś już z google? Polecam.

https://help.revolut.com/help/wealth/ex ... urrencies/

Cytuj:
On weekends (between 5PM New York time on Friday and 6PM New York time on Sunday) a 1% fee applies, this fee is applied regardless of your plan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7914 PostWysłany: 10 Lis 2023 13:42 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 648
niebieski
Po prostu wymień wcześniej walutę i będzie OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7915 PostWysłany: 10 Lis 2023 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 766
Loty: 52
Kilometry: 133 086
Krajów: 23 / 10.8%
srebrny
@f0ku5 ale nie wszystkie waluty są dostępne w Revolucie. GEL raczej tam nie ma.
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7916 PostWysłany: 10 Lis 2023 19:08 

Rejestracja: 26 Lut 2017
Posty: 648
niebieski
A no w sumie o tym nie pomyślałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7917 PostWysłany: 13 Lis 2023 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
3 miesiące planu premium za darmo:
https://www.revolut.com/pl-PL/promo/trv-affiliates/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7918 PostWysłany: 13 Lis 2023 10:57 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 2265
srebrny
skrzat napisał(a):
3 miesiące planu premium za darmo:
https://www.revolut.com/pl-PL/promo/trv-affiliates/

Warto dodać, że tylko dla nowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7919 PostWysłany: 13 Lis 2023 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
Garmond napisał(a):
Allegro wyleciało prawie u wszystkich - były wpisy że kończą współpracę z pośrednikami.
Właśnie u mnie wróciło 1% na Allegro.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#7920 PostWysłany: 13 Lis 2023 22:56 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 198
niebieski
Alerabat nadal można kupić karty z 3% zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399 ... 439  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group