| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Revolut revolut,181,93883 | Strona 387 z 439 |
| Autor: | mediolan [ 20 Lip 2023 09:54 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
jakie bankomaty revolut ma w Polsce wypłaty bez prowizji, może ktoś pamięta ? | |
| Autor: | potek7 [ 20 Lip 2023 10:47 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Zerknij na wpis w wikiposcie. ...Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0 | |
| Autor: | Slavekk [ 20 Lip 2023 11:21 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
boots napisał(a): Nie pogorszą się. Od samej zmiany nazwy się nie pogorszą, ale zmiana nazwy ułatwi w przyszłości pogorszenie | |
| Autor: | boots [ 20 Lip 2023 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
A ułatwi niby w jaki sposób? I dlaczego do tej pory nie było łatwo? | |
| Autor: | Martinuss [ 28 Lip 2023 10:32 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Też macie problem z doładowaniem Revoluta poprzez Apple Pay? Próbuję doładować jak zawsze z KK (3 różne KK z różnych banków) poprzez Apple Pay i odrzuca, mam napisane "Płatność nieukończona" w miejscu gdzie zatwierdzam poprzez Face ID. | |
| Autor: | dobrymurzyn [ 28 Lip 2023 12:18 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Coraz częściej odrzuca mi jednorazowe karty Revoluta u sprzedawców. Czy jest jakaś inna usługa niż Revolut, które też je oferuje? | |
| Autor: | Moonraker [ 28 Lip 2023 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
@Martinuss Ja miałem taką sytuację dwa dni temu, wczoraj wszystko poszło już bez problemu. | |
| Autor: | Van_Zant_ [ 28 Lip 2023 13:24 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Panowie, czy macie możliwość dodania karty kredytowej do konta Revolut? Ja nie mogę jej dodać, ani nawet zasilić konta przez Apple Pay. Karta kredytowa mBanku. | |
| Autor: | Zeus [ 28 Lip 2023 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Beż problemu. Ba, przed chwilą doładowałem przy pomocy Visa Credit mBanku | |
| Autor: | correos [ 28 Lip 2023 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
@Van_Zant_ sprawdz ustawione limity na karcie kredytowej mBanku | |
| Autor: | Van_Zant_ [ 28 Lip 2023 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Ja wogóle nie mogę dodać karty do konta. | |
| Autor: | Van_Zant_ [ 28 Lip 2023 13:46 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Przez Apple Pay też komunikat odmowny | |
| Autor: | Martinuss [ 28 Lip 2023 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
No właśnie jest jakiś dziwny problem jakby odrzucali KK. Santander, Millennium, mBank nie wchodzą wcale | |
| Autor: | Slavekk [ 28 Lip 2023 15:30 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Z tym, że same doładowania z KK wchodzą. Przed chwilą wpłacałem KK Santandera. BTW coś mi się kołacze, że zapowiadali odejście od doładowań z KK, ale to miała być odległa przyszłość... | |
| Autor: | pasta [ 28 Lip 2023 15:49 ] |
| Temat postu: | Revolut |
Teraz doładowałm kk z bnp poprzez Apple Pay - bez problemu. | |
| Autor: | malawita [ 28 Lip 2023 19:45 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
U mnie doładowanie przez Apple Pay funkcjonuje, ale dolicza za transakcję. | |
| Autor: | Slavekk [ 29 Lip 2023 06:04 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Kto dolicza? Apple? Bank karty? Revolut? | |
| Autor: | malawita [ 29 Lip 2023 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Darmowe było między innymi zasilanie kart za pośrednictwem Google Pay czy Apple Pay - teraz ulegnie to zmianie. Aktualnie Revolut pobiera opłaty gdy zasilamy konto przy użyciu kart służbowych czy międzynarodowych, a także wybranych kart kredytowych 16 Jan 2023 https://superbiz.se.pl/wiadomosci/revol ... 5%84stwach. | |
| Autor: | Martinuss [ 29 Lip 2023 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
@malawita Ale to nie jest żadna nowość, już dawno CitiBank i IKANO zaczął pobiera opłaty za doładowanie z ich KK. Pobieranie opłat od kart firmowych np. Visa Business tez nie jest nowością. | |
| Autor: | boots [ 29 Lip 2023 15:32 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Ale to nie Revolut pobiera te opłaty, tylko wystawcy kart. A rozmowa toczy się wokół opłat pobieranych przez fintech. | |
| Strona 387 z 439 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |