| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Revolut revolut,181,93883 | Strona 28 z 439 |
| Autor: | michzak [ 29 Paź 2017 21:17 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
@zinger ewentualnie naładuj swoje konto w Revolut i użyj opcji "Płatności" (przycisk na dole na środku) -> Wyślij pieniądze. Wybierasz numer córki, wpisujesz kwotę i wysyła | |
| Autor: | zinger [ 30 Paź 2017 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Udało mi się inaczej. Przelałem jej na mbank a ona sobie doładowała kartą debetową mbnaku właśnie. Odpowie mi ktoś na pytania po kolei? 1.Jak przelać pieniądze na konto Revoult BEZ karty debetowej (Blik, przelew) bez dodatkowych opłat z ING? 2.Jak przesłać komuś pieniądze z Revoult na Revoult? Pozdrawiam Z. | |
| Autor: | almukantarant [ 30 Paź 2017 09:27 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz w tym wątku lub na stronie https://www.revolut.com/faq | |
| Autor: | zinger [ 30 Paź 2017 09:44 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Nie widziałem tych 2 odpowiedzi Przepraszam. A jak doładować Revoult bez karty? PZDR | |
| Autor: | Marek Marszolik [ 30 Paź 2017 09:50 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Można doładować przelewem, ale z polskiego konta będzie to uznane jako przelew zagraniczny, a więc bank Ci naliczy słoną prowizję. | |
| Autor: | mrmrooz [ 30 Paź 2017 10:50 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Chyba, że masz konto walutowe, z darmowymi przelewami, np w AliorKantor. Wtedy możesz przelać Eur lub GBP. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Brunek [ 30 Paź 2017 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
@pingwin_ bardzo dziękuję za odpowiedź. Pomogłeś mi bardzo. Tak dokładnie dokonywałem zakupu w weekend, ale nie wiedziałem, że jest taka sytuacja (droższe doładowanie). | |
| Autor: | siwy0493 [ 31 Paź 2017 01:47 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Mam problem z doładowaniem konta. Chcę doładować kartą debetową mBanku MasterCard i wyskakuje mi błąd płatności. "Nie udało się zweryfikować płatności. Ups, karta doładowująca jest nieobsługiwana. Czy możesz wykonać doładowanie za pomocą przelewu bankowego? W tym celu wystarczy nacisnąć przycisk "Doładuj kartą" u góry strony, aby wyświetlić "Doładowanie przelewem". Co z tym zrobić? | |
| Autor: | mrmrooz [ 31 Paź 2017 02:21 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
@siwy0493 - sprawdź limity w mB na tej karcie, może masz 0 wpisane dla płatności internetowych. | |
| Autor: | szakunec [ 31 Paź 2017 18:11 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Poza kartą fizyczną chciałem również domówić wirtualną. Natomiast nie uśmiecha mi się płacić za nią 25zł. W internecie mogę płacić przecież kartą fizyczną, przepisując z niej dane. Mam więc pytanie co daję dodatkowo posiadanie karty wirtualnej? Płatności zbliżeniowe telefonem? Są jeszcze jakieś inne plusy karty wirtualnej? | |
| Autor: | pkn [ 31 Paź 2017 22:52 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Mam dokładnie ten sam problem co użytkownik siwy0493. Mam kartę VISA w Banku Spółdzielczym. Chcę doładować konto kwotą 200 zł a na płatności internetowe na tej karcie mam ustawiony limit o wiele większy. Ktoś pomoże? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | tomasz3 [ 01 Lis 2017 20:43 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
wpisuje swój kod pocztowy i za każdym razem wraca do tego kodu i każe go wypełnić. różne kombinacje z pauzą,bez pauzy i dalej mnie nie chce puscić | |
| Autor: | vincenz [ 01 Lis 2017 20:48 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Wpisz ciurkiem bez żadnego myślnika czy przerwy. Powinno wtedy przejść. | |
| Autor: | Chris-Kr [ 02 Lis 2017 02:01 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
tomasz3 napisał(a): wpisuje swój kod pocztowy i za każdym razem wraca do tego kodu i każe go wypełnić. różne kombinacje z pauzą,bez pauzy i dalej mnie nie chce puscić A przypadkiem w adresie nie umieściłeś znaku "/" (slash)? | |
| Autor: | junak1934 [ 04 Lis 2017 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Dwa szybkie pytanka: 1) Ile kosztuje sprawdzenie salda w bankomacie ? 2) Wyplaty do 800 PLN sa bezplatne, a czy jest ograniczenie ilosciowe wyplat, bezplatne do tej kwoty ? (tzn, moge wybrac np. 20 x 10 PLN + 10 x 50 PLN) jak bedzie taka koniecznosc) ? junak1934 | |
| Autor: | michzak [ 04 Lis 2017 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Do kwoty 800 możesz wypłacać ile razy chcesz nawet po 10 zł Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | digger [ 04 Lis 2017 17:04 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
@junak1934 Saldo sprawdzasz w aplikacji | |
| Autor: | bonki [ 05 Lis 2017 19:51 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
Widzę że temat troche stary ale pozwole sobie odswiezyc. Co myslicie o tej calej aplikacji Revoult OBECNIE? Korzysta ktoś jeszcze z tego? Ściągnałem ja na tel i za nic nie moge wlaczyc polskiego jezyka, tak samo walut jest w funtach. Ktos wie o co chodzi? | |
| Autor: | ms993 [ 05 Lis 2017 20:43 ] |
| Temat postu: | Re: revolut |
bonki napisał(a): Widzę że temat troche stary ale pozwole sobie odswiezyc. No tak, ostatni post był wczoraj, temat się na pewno zdezaktualizował. bonki napisał(a): Co myslicie o tej calej aplikacji Revoult OBECNIE? Korzysta ktoś jeszcze z tego? Wszyscy ludzie wypowiadający się praktycznie codziennie w postach powyżej. bonki napisał(a): Ściągnałem ja na tel i za nic nie moge wlaczyc polskiego jezyka, tak samo walut jest w funtach. Ktos wie o co chodzi? System telefonu jest po polsku? Język jest chyba ustawiany na tej podstawie. Jak już zapewnie nie raz ktoś tu napisał, by pojawiło się saldo w PLN należy dokonać wymiany waluty na PLN lub doładować konto w PLN. | |
| Autor: | NBE322 [ 06 Lis 2017 00:44 ] |
| Temat postu: | Wyciągi z konta się nie zgadzają |
Czy ktoś patrzył na wyciągi z Revolut? Polecam spojrzeć. Może ja jestem jakiś pechowy, albo czegoś nie rozumiem, ale wg. mnie to co ściągnąłem z mojego konta Revolut to jest jakiś żart, a nie wyciąg. Teorytycznie wszystko się zgadza, czyli pobieramy wyciąg do jakiejś waluty, i są tam wymienione wszystkie transakcje - wymiana walut, doładowanie, przelewy, transakcje - oraz ich efekt na saldo danego rachunku. I fajnie, tak powinien wyglądać wyciąg). A w praktyce? Na początek nie dają salda początkowego - OK - powiedzmy że można im wybaczyć. Ale potem, patrząc na transakcje? Masakra! Nie ma żadnego bezpośredniego powiązania pomiędzy transakcjami a saldem. Czasem się zgadza (saldo zmienia się o wartość transakcji), ale zwykle nie ma powiązania. Przykładowo robię transakcje kartą na 5 EUR, a "saldo" po tej transakcji mi rośnie o 100 EUR. Biorąc saldo początkowe z zeszłego wyciągu, podliczając wszystkie transakcje samemu (zasadniczo robiąc sobie wyciąg własnoręcznie), wychodzi na to, że saldo końcowe się zgadza. Absolutnie nie sugeruje że Revolut od nas kradnie Polecam wam sprawdzić wasze wyciągi i ewentualnie wyciągnąć wnioski z tego. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem? Bo tak jak to dla mnie wygląda, to nie ma żadnego sposobu żeby po fakcie w przejrzysty sposób sprawdzić, co się stało z pieniędzmi na koncie.... | |
| Strona 28 z 439 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |