Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 480  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#781 PostWysłany: 25 Mar 2014 06:11 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
blasto napisał(a):
Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M?


Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#782 PostWysłany: 25 Mar 2014 07:09 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
cart napisał(a):
Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty.


Ale to samo chyba dotyczy United?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#783 PostWysłany: 25 Mar 2014 07:09 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1151
niebieski
cart napisał(a):
Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty.


Ale to samo chyba dotyczy United?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#784 PostWysłany: 25 Mar 2014 09:18 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
bartek. napisał(a):
blasto napisał(a):
Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M?


Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien?


Jeżeli wiesz, że kwota jest błędna to tak.

Eryk napisał(a):
nie chcę być niegrzeczny, ale widać że o tym mało wiesz
na zmianie Twojego zdania nie zależy mi wcale


Nie jesteś niegrzeczny, ale z Twoich postów wcale nie wynika, że wiesz o tym więcej. Ponawiam prośbę - jeśli Ty albo ktokolwiek na forum zetknie się z taką sytuacją dajcie znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#785 PostWysłany: 25 Mar 2014 10:09 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
bartek. napisał(a):
blasto napisał(a):
Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M?


Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien?


Taka jest generalna zasada. Hang up, call back.
Zwlaszcza, ze konsultant moze byc niedoinformowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#786 PostWysłany: 25 Mar 2014 10:14 

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 58
Blasto ma rację. Wierze ze Eryk nie raz usłyszał od konsultanta ze 'nie ma dostępności', bo to sie zdarza nagminnie - sam raz sie na to nabrałem i niepotrzebnie wziąłem coś co mniej mi pasowało.
W tej chwili kiedy słyszę, że miejsc nie ma, grzecznie sie żegnam i dzwonię do innego konsultanta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#787 PostWysłany: 25 Mar 2014 11:10 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Skoro pracownicy call center nie sa zbytnio błyskliwi to czy jest możliwość sprawdzenia dostepności miejsc bezpośrednio na stronie United?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#788 PostWysłany: 25 Mar 2014 11:38 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
walerek napisał(a):
Skoro pracownicy call center nie sa zbytnio błyskliwi to czy jest możliwość sprawdzenia dostepności miejsc bezpośrednio na stronie United?


Oczywiście, że jest i pisałem już jak to zrobić w odpowiedzi na Twój post. Poszukaj sobie linka do strony z wyszukiwarką nagród UA w tym wątku.

Redakcjo: ponawiam prośbę o zrobienie podwieszonego posta z najważniejszymi linkami i informacjami o M&M. Te same pytania powtarzają się co kilkanaście postów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#789 PostWysłany: 25 Mar 2014 11:41 

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 58
Tak, można to sprawdzic na stronie United. Teoretycznie wszystkie saver award powinny byc dostepne dla m&m. W praktyce tez, problem tylko w tym ze trzeba to rezerwować przez konsultanta. Coś jak brak płaszcza w 'Misiu' - skad wezne jak ni ma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#790 PostWysłany: 25 Mar 2014 15:03 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Na stronie United znalazłem interesujący mnie lot.
Jest dostępny za 12500 mil plus 5USD.
Oczywiście konsultant w M&M nie widzi dostępności tego biletu.
Mil nie mogę przepisać do MileagePlus.
Czy mam dzwonić do innego konsultanta?
Zaznaczę, że z lotu chciałbym skorzytać dopiero na poczatku lipca.
Kontrolować trasę jeszcze z myslą, że wrzucą jakieś bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#791 PostWysłany: 25 Mar 2014 15:23 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
walerek napisał(a):
Na stronie United znalazłem interesujący mnie lot.
Jest dostępny za 12500 mil plus 5USD.
Oczywiście konsultant w M&M nie widzi dostępności tego biletu.
Mil nie mogę przepisać do MileagePlus.
Czy mam dzwonić do innego konsultanta?
Zaznaczę, że z lotu chciałbym skorzytać dopiero na poczatku lipca.
Kontrolować trasę jeszcze z myslą, że wrzucą jakieś bilety?


Napisz jaki to lot i w jakim dniu, aż sprawdzę z ciekawości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#792 PostWysłany: 25 Mar 2014 15:33 

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 58
Nie trzymajcie tego na privie jakby co, tez chetnie sie dowiem - i mysle ze nie tylko ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#793 PostWysłany: 25 Mar 2014 15:39 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
beyond napisał(a):
Nie trzymajcie tego na privie jakby co, tez chetnie sie dowiem - i mysle ze nie tylko ja.


Oczywiście, że nie będziemy trzymać tego na privie. Kolega poprosił mnie o sprawdzenie w konkretnym dniu dostępności lotów:
BUF-IAD
IAD-LAS

Potwierdzam, że konsultant M&M przed minutą powiedział, że na oba loty jest po 9 dostępnych miejsc. Godziny lotów i dostępność w 100% pokrywają się z tym, co podaje strona UA w 'economy saver'. Konsultantowi trzeba zapodać dokładne godziny i lotniska - lot po locie, a jak powie "mamy taki lot dwie godziny wcześniej, ale nie ma na niego miejsc" to trzeba mu odpowiedzieć, że nie chcemy lotu wcześniejszego, tylko dokładnie ten o 18:59, bo na ten są miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#794 PostWysłany: 25 Mar 2014 15:59 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Faktycznie.
Po raz kolejny zadzwoniłem do nich i gościu jak zwykle powiedział, że nie ma biletu.
Zgodnie z sugestią podałem konkretne loty i się znalazły.

Zarezerwowałem je i dowiedziałem się że za bagaż trzeba dodatkowo zapłacić.
Wiesz może jak to wygląda w praktyce?
Jak się go dokupuje i ile to kosztuje?

Masz u mnie dług wdzięczności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#795 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
walerek napisał(a):
Faktycznie.
Po raz kolejny zadzwoniłem do nich i gościu jak zwykle powiedział, że nie ma biletu.
Zgodnie z sugestią podałem konkretne loty i się znalazły.

Zarezerwowałem je i dowiedziałem się że za bagaż trzeba dodatkowo zapłacić.
Wiesz może jak to wygląda w praktyce?
Jak się go dokupuje i ile to kosztuje?

Masz u mnie dług wdzięczności.


25$ nawet na lotnisku przy check-in.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#796 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:17 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2142
złoty
Czy można za nie zapłacić juz teraz przez wylotem?
Jak to zrobić?
Maja limity wagowe i wymiarowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#797 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:24 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
walerek napisał(a):
Czy można za nie zapłacić juz teraz przez wylotem?
Jak to zrobić?
Maja limity wagowe i wymiarowe?


Wykraczamy poza temat. Wszystkie info na temat limitów znajdziesz na stronie UA: http://www.united.com/CMS/en-US/travel/ ... ecked.aspx

Zapłacić możesz także podczas check-inu, ale czy da się teraz to nie wiem. Zaloguj się po numerze rezerwacji na stronie UA i spróbuj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#798 PostWysłany: 25 Mar 2014 16:40 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 441
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
Z Miles And More Polska są często kłopoty - nie widzą dostępności, naliczają nie takie podatki (bo tak wyświetlił system). Nie raz wystarczy zadzwonić kolejny raz, a niekiedy trzeba próbować dzwonić do Niemiec.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#799 PostWysłany: 25 Mar 2014 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2924
Loty: 1023
Kilometry: 2 238 811
Krajów: 146 / 68.2%
HON fly4free
bartek. napisał(a):
cart napisał(a):
Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty.


Ale to samo chyba dotyczy United?


Nie przez Atlantyk. M&M narzuca YQ i opłaty są równie kosmiczne jak LH.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#800 PostWysłany: 25 Mar 2014 19:18 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
cart napisał(a):
bartek. napisał(a):
cart napisał(a):
Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty.


Ale to samo chyba dotyczy United?


Nie przez Atlantyk. M&M narzuca YQ i opłaty są równie kosmiczne jak LH.


Tak przy okazji 30 marca kończy się współpraca M&M i US, więc bilety zostaną pewnie wycofane z systemu M&M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9584 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 480  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group