| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 40 z 480 |
| Autor: | bartek. [ 25 Mar 2014 06:11 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
blasto napisał(a): Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M? Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien? | |
| Autor: | bartek. [ 25 Mar 2014 07:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
cart napisał(a): Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty. Ale to samo chyba dotyczy United? | |
| Autor: | bartek. [ 25 Mar 2014 07:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
cart napisał(a): Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty. Ale to samo chyba dotyczy United? | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 09:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): blasto napisał(a): Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M? Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien? Jeżeli wiesz, że kwota jest błędna to tak. Eryk napisał(a): nie chcę być niegrzeczny, ale widać że o tym mało wiesz na zmianie Twojego zdania nie zależy mi wcale Nie jesteś niegrzeczny, ale z Twoich postów wcale nie wynika, że wiesz o tym więcej. Ponawiam prośbę - jeśli Ty albo ktokolwiek na forum zetknie się z taką sytuacją dajcie znać. | |
| Autor: | guest [ 25 Mar 2014 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): blasto napisał(a): Infolinia potrafi raz policzyć 1500 PLN, a raz mniej niż 500 PLN za ten sam bilet, więc ufam jej średnio. Poza tym, skąd infolinia M&M ma wiedzieć czym są nagrody saver w MileagePlus i jaka jest ich dostępność dla M&M? Sugerujesz ze jak mi powiedzą tysiąc pińcset to mam podziękować i spróbować z innym konsultantem albo na termin +/- dzien? Taka jest generalna zasada. Hang up, call back. Zwlaszcza, ze konsultant moze byc niedoinformowany. | |
| Autor: | beyond [ 25 Mar 2014 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Blasto ma rację. Wierze ze Eryk nie raz usłyszał od konsultanta ze 'nie ma dostępności', bo to sie zdarza nagminnie - sam raz sie na to nabrałem i niepotrzebnie wziąłem coś co mniej mi pasowało. W tej chwili kiedy słyszę, że miejsc nie ma, grzecznie sie żegnam i dzwonię do innego konsultanta. | |
| Autor: | walerek [ 25 Mar 2014 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Skoro pracownicy call center nie sa zbytnio błyskliwi to czy jest możliwość sprawdzenia dostepności miejsc bezpośrednio na stronie United? | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 11:38 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
walerek napisał(a): Skoro pracownicy call center nie sa zbytnio błyskliwi to czy jest możliwość sprawdzenia dostepności miejsc bezpośrednio na stronie United? Oczywiście, że jest i pisałem już jak to zrobić w odpowiedzi na Twój post. Poszukaj sobie linka do strony z wyszukiwarką nagród UA w tym wątku. Redakcjo: ponawiam prośbę o zrobienie podwieszonego posta z najważniejszymi linkami i informacjami o M&M. Te same pytania powtarzają się co kilkanaście postów. | |
| Autor: | beyond [ 25 Mar 2014 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Tak, można to sprawdzic na stronie United. Teoretycznie wszystkie saver award powinny byc dostepne dla m&m. W praktyce tez, problem tylko w tym ze trzeba to rezerwować przez konsultanta. Coś jak brak płaszcza w 'Misiu' - skad wezne jak ni ma | |
| Autor: | walerek [ 25 Mar 2014 15:03 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Na stronie United znalazłem interesujący mnie lot. Jest dostępny za 12500 mil plus 5USD. Oczywiście konsultant w M&M nie widzi dostępności tego biletu. Mil nie mogę przepisać do MileagePlus. Czy mam dzwonić do innego konsultanta? Zaznaczę, że z lotu chciałbym skorzytać dopiero na poczatku lipca. Kontrolować trasę jeszcze z myslą, że wrzucą jakieś bilety? | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
walerek napisał(a): Na stronie United znalazłem interesujący mnie lot. Jest dostępny za 12500 mil plus 5USD. Oczywiście konsultant w M&M nie widzi dostępności tego biletu. Mil nie mogę przepisać do MileagePlus. Czy mam dzwonić do innego konsultanta? Zaznaczę, że z lotu chciałbym skorzytać dopiero na poczatku lipca. Kontrolować trasę jeszcze z myslą, że wrzucą jakieś bilety? Napisz jaki to lot i w jakim dniu, aż sprawdzę z ciekawości. | |
| Autor: | beyond [ 25 Mar 2014 15:33 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie trzymajcie tego na privie jakby co, tez chetnie sie dowiem - i mysle ze nie tylko ja. | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 15:39 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
beyond napisał(a): Nie trzymajcie tego na privie jakby co, tez chetnie sie dowiem - i mysle ze nie tylko ja. Oczywiście, że nie będziemy trzymać tego na privie. Kolega poprosił mnie o sprawdzenie w konkretnym dniu dostępności lotów: BUF-IAD IAD-LAS Potwierdzam, że konsultant M&M przed minutą powiedział, że na oba loty jest po 9 dostępnych miejsc. Godziny lotów i dostępność w 100% pokrywają się z tym, co podaje strona UA w 'economy saver'. Konsultantowi trzeba zapodać dokładne godziny i lotniska - lot po locie, a jak powie "mamy taki lot dwie godziny wcześniej, ale nie ma na niego miejsc" to trzeba mu odpowiedzieć, że nie chcemy lotu wcześniejszego, tylko dokładnie ten o 18:59, bo na ten są miejsca. | |
| Autor: | walerek [ 25 Mar 2014 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Faktycznie. Po raz kolejny zadzwoniłem do nich i gościu jak zwykle powiedział, że nie ma biletu. Zgodnie z sugestią podałem konkretne loty i się znalazły. Zarezerwowałem je i dowiedziałem się że za bagaż trzeba dodatkowo zapłacić. Wiesz może jak to wygląda w praktyce? Jak się go dokupuje i ile to kosztuje? Masz u mnie dług wdzięczności. | |
| Autor: | petit35 [ 25 Mar 2014 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
walerek napisał(a): Faktycznie. Po raz kolejny zadzwoniłem do nich i gościu jak zwykle powiedział, że nie ma biletu. Zgodnie z sugestią podałem konkretne loty i się znalazły. Zarezerwowałem je i dowiedziałem się że za bagaż trzeba dodatkowo zapłacić. Wiesz może jak to wygląda w praktyce? Jak się go dokupuje i ile to kosztuje? Masz u mnie dług wdzięczności. 25$ nawet na lotnisku przy check-in. | |
| Autor: | walerek [ 25 Mar 2014 16:17 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy można za nie zapłacić juz teraz przez wylotem? Jak to zrobić? Maja limity wagowe i wymiarowe? | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 16:24 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
walerek napisał(a): Czy można za nie zapłacić juz teraz przez wylotem? Jak to zrobić? Maja limity wagowe i wymiarowe? Wykraczamy poza temat. Wszystkie info na temat limitów znajdziesz na stronie UA: http://www.united.com/CMS/en-US/travel/ ... ecked.aspx Zapłacić możesz także podczas check-inu, ale czy da się teraz to nie wiem. Zaloguj się po numerze rezerwacji na stronie UA i spróbuj. | |
| Autor: | darekd [ 25 Mar 2014 16:40 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Z Miles And More Polska są często kłopoty - nie widzą dostępności, naliczają nie takie podatki (bo tak wyświetlił system). Nie raz wystarczy zadzwonić kolejny raz, a niekiedy trzeba próbować dzwonić do Niemiec. | |
| Autor: | cart [ 25 Mar 2014 19:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): cart napisał(a): Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty. Ale to samo chyba dotyczy United? Nie przez Atlantyk. M&M narzuca YQ i opłaty są równie kosmiczne jak LH. | |
| Autor: | blasto [ 25 Mar 2014 19:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
cart napisał(a): bartek. napisał(a): cart napisał(a): Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty. Ale to samo chyba dotyczy United? Nie przez Atlantyk. M&M narzuca YQ i opłaty są równie kosmiczne jak LH. Tak przy okazji 30 marca kończy się współpraca M&M i US, więc bilety zostaną pewnie wycofane z systemu M&M. | |
| Strona 40 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |