Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 31 z 480

Autor:  Paw_Lew [ 01 Sty 2014 13:04 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Maris83 napisał(a):
Czyżby na 2014 nie przedłużyli srebrnej promocji, koniec z tłumami w salonikach? :)


wyluzuj, jest 1.01 oni jeszcze śpią ;) w zeszłym roku info o "nowej" srebrnej promocji pojawiło się gdzieś w połowie stycznia


Maris83 napisał(a):
Ktoś wie, czy będzie w tym roku myChoice?


no comment :lol:

Autor:  Paw_Lew [ 01 Sty 2014 14:16 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Wybacz ale trochę z ironią podszedłem do Twojego pytania, z którego wynika że spodziewasz się praktycznie niemożliwej odpowiedzi.

Co do samej promocji to zgoda, bardzo fajna zwłaszcza jak ktoś ma stałą trasę którą wykonuje kilkukrotnie w danym roku. Patrząc na to co linie wyprawiają z programami milowymi w tym Miles and More nie sądzę aby takie "darmowe" mile w postaci promo myChoice mogły ujrzeć swiatło dzienne.

Autor:  bazx [ 01 Sty 2014 14:31 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Maris83 napisał(a):
Czyżby na 2014 nie przedłużyli srebrnej promocji, koniec z tłumami w salonikach? :) BTW. Ktoś wie, czy będzie w tym roku myChoice?


http://www.miles-and-more.com/online/po ... 82866&l=en

Autor:  piowor [ 01 Sty 2014 15:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Tyle, że promocja "take off now" jest corocznie ale tylko dla kilku krajów (m.in. Niemcy) i nie dotyczy Polski.

Autor:  BusinessClass [ 01 Sty 2014 16:09 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

piowor napisał(a):
Tyle, że promocja "take off now" jest corocznie ale tylko dla kilku krajów (m.in. Niemcy) i nie dotyczy Polski.


A jak w ustawieniach zmienisz adres to nie zadziała?

Autor:  mezzo [ 01 Sty 2014 17:40 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Promo na FF 2014 też jest.
http://www.miles-and-more.com/online/po ... &cid=18002

Autor:  aarekk [ 04 Sty 2014 16:56 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ile odczekać od daty lotu przed złożeniem wniosku do m&m o naliczenie mil? Lecieliśmy TAP 29.12 i 1.01 i do dziś nie ma śladu po milach.

Autor:  bazx [ 04 Sty 2014 17:06 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

aarekk napisał(a):
Ile odczekać od daty lotu przed złożeniem wniosku do m&m o naliczenie mil? Lecieliśmy TAP 29.12 i 1.01 i do dziś nie ma śladu po milach.


Wniosek możesz złożyć dopiero po 14 dniach od lotu. Jeśli do tego czasu Ci nie naliczą możesz spokojnie składać.

Autor:  jmyitaly [ 08 Sty 2014 05:02 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

mezzo napisał(a):


Rozumiem ze promo na 30 odcinkow FT jest podtrzymane:)
Mam jednak pytanko, jesli napykam 30 lotow do kwietnia to srebrna bedzie mi wydana w maju czy od stycznia 2015?

Autor:  billabong [ 08 Sty 2014 06:28 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

jmyitaly napisał(a):
Rozumiem ze promo na 30 odcinkow FT jest podtrzymane:)
Mam jednak pytanko, jesli napykam 30 lotow do kwietnia to srebrna bedzie mi wydana w maju czy od stycznia 2015?


Karta jest wydawana od razu po zakwalifikowaniu.

Autor:  J29 [ 09 Sty 2014 18:18 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Z góry uprzedzam, że się nie znam na procedurach w bankach, nigdy nie miałem innej karty niż debetowa. Szukałem odpowiedzi w tym temacie, ale nie znalazłem. I ostatnie co uprzedzam: sprawdzałem stronę Citi Banku, ale nic konkretnego nie znalazłem, a różnych regulaminów jest zwyczajnie za dużo. Do rzeczy.

Czy jako student - oficjalnie nie pracujący nigdzie - mam jakiekolwiek szanse na wyrobienie karty kredytowej Citi Bank LOT (Miles & More)?

Autor:  walerek [ 09 Sty 2014 18:23 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

J29 napisał(a):
Z góry uprzedzam, że się nie znam na procedurach w bankach, nigdy nie miałem innej karty niż debetowa. Szukałem odpowiedzi w tym temacie, ale nie znalazłem. I ostatnie co uprzedzam: sprawdzałem stronę Citi Banku, ale nic konkretnego nie znalazłem, a różnych regulaminów jest zwyczajnie za dużo. Do rzeczy.

Czy jako student - oficjalnie nie pracujący nigdzie - mam jakiekolwiek szanse na wyrobienie karty kredytowej Citi Bank LOT (Miles & More)?




Zadzwoń do Citiego
22 6922419

Autor:  tomasz.tomczuk [ 09 Sty 2014 19:07 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

J29 napisał(a):
Z góry uprzedzam, że się nie znam na procedurach w bankach, nigdy nie miałem innej karty niż debetowa. Szukałem odpowiedzi w tym temacie, ale nie znalazłem. I ostatnie co uprzedzam: sprawdzałem stronę Citi Banku, ale nic konkretnego nie znalazłem, a różnych regulaminów jest zwyczajnie za dużo. Do rzeczy.

Czy jako student - oficjalnie nie pracujący nigdzie - mam jakiekolwiek szanse na wyrobienie karty kredytowej Citi Bank LOT (Miles & More)?


w latach gdy karty wystawiali wszystkim bez problemu dostałem będąc studentem taką kartę. Citi Bank jako jeden z nielicznych bardzo weryfikuje deklarowane przychody

Autor:  klapio [ 09 Sty 2014 22:53 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Skoro mile lotnicze przepadają po 3 latach to czy mogę zatem założyć kartę kredytową która powoduje nie przepadanie takich mil po np. 2 latach i 10 miesiącach od pierwszego lotu ?

Autor:  mezzo [ 09 Sty 2014 23:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A czy przypadkiem bezterminowa ważność mil nie dotyczy okresu od aktywacji KK ?

Autor:  pawel.z [ 09 Sty 2014 23:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

klapio napisał(a):
Skoro mile lotnicze przepadają po 3 latach to czy mogę zatem założyć kartę kredytową która powoduje nie przepadanie takich mil po np. 2 latach i 10 miesiącach od pierwszego lotu ?

Trochę za późno. Pamiętaj, że
"Twoje mile premiowe nie przepadają po 36 miesiącach, lecz mają nieograniczoną ważność, o ile zostaną spełnione następujące warunki:
- jesteś posiadaczem karty kredytowej Miles & More od najmniej trzech miesięcy i
- dokonujesz przynajmniej raz w miesiącu zakupów kartą kredytową Miles & More, zapewniających gromadzenie mil. "


Zatem o kartę warto aplikować odpowiednio wcześniej, bo do tych 3 miesięcy doliczyć trzeba czynności bankowe (rozpatrywanie wniosku, fizyczne wydanie karty, itd.).

Autor:  piowor [ 10 Sty 2014 01:27 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

pawel.z napisał(a):
- jesteś posiadaczem karty kredytowej Miles & More [b]od najmniej trzech miesięcy

znaczy to nie mniej ani nie więcej niż że dostałeś 3 razy mile naliczone na konto miles & more za używanie karty... więc trzeba jeszcze troszkę czasu dodać...

Autor:  NBE322 [ 11 Sty 2014 23:04 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

BusinessClass napisał(a):
piowor napisał(a):
Tyle, że promocja "take off now" jest corocznie ale tylko dla kilku krajów (m.in. Niemcy) i nie dotyczy Polski.


A jak w ustawieniach zmienisz adres to nie zadziała?

Ja w ustawieniach zaznaczyłem że oprócz standardowego newslettera chcę otrzymywać też ten od LH. Zadziała?

Autor:  Tulio [ 12 Sty 2014 00:45 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

NBE322 napisał(a):
BusinessClass napisał(a):
piowor napisał(a):
Tyle, że promocja "take off now" jest corocznie ale tylko dla kilku krajów (m.in. Niemcy) i nie dotyczy Polski.


A jak w ustawieniach zmienisz adres to nie zadziała?

Ja w ustawieniach zaznaczyłem że oprócz standardowego newslettera chcę otrzymywać też ten od LH. Zadziała?



Raczej nie zadziała.
Ja swego czasu reklamowałem to i poniżej odpowiedź z Miles and More (co prawda polskiego, ale konsultowali to z centralą; niemiecki mi nie odpowiedział):

Szanowny Panie,

Zgodnie z informacją uzyskaną z centrali Miles & More w Niemczech nie jest możliwe naliczenie bonusu w ramach tej oferty, gdyż nie była ona dedykowana dla klientów z rynku polskiego.

Łącząc wyrazy szacunku mamy nadzieję, iż nadal będzie korzystał Pan z bogatej oferty programu Miles & More.

Z poważaniem,

Zespół Obsługi Programu Miles & More
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
Skr. pocztowa 78
00-972 Warszawa 119
Polska

Autor:  Tulio [ 12 Sty 2014 00:58 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

cart napisał(a):
Napisz do nich maila jak ci się profil zesrebrzy i wysyłają pdf'a, którego możesz pokazać na lotnisku.


To widocznie zależy od konsultanta. Mi swego czasu nie chcieli wysłać (mail poniżej), ale dostęp do saloniku bezproblemowy po okazaniu karty po zalogowaniu się do M@M na miejscu.

Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, iż karta została już zamówiona i powinna dotrzeć z centrali Miles & More w Niemczech najpóźniej w ciągu 2-4 tygodni.

"Z wyciągu z mojego konta wynika, że po raz pierwszy udało mi się spełnić wymagania niezbędne do uzyskania statusu Frequent Traveller / Senator. Od kiedy będę mógł/-ła korzystać z przywilejów związanych z posiadaniem tego statusu? Kiedy otrzymam swoją nową kartę? Kiedy tylko uzyskujesz niezbędną liczbę mil, rozpoczynamy przygotowania do produkcji i wysyłki Twojej nowej karty Frequent Traveller / Senator. Twoją tożsamość można potwierdzić wyłącznie w oparciu o odpowiednią kartę. Dlatego też z przywilejów związanych z posiadaniem danego statusu można korzystać dopiero po otrzymaniu karty. "

Z poważaniem,

Zespół Obsługi Programu Miles & More
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
Skr. pocztowa 78
00-972 Warszawa 119
Polska

Strona 31 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/