| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 27 z 480 |
| Autor: | matmas [ 01 Wrz 2013 23:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
dziwne... zgadza sie ilosc cyfr numeru biletu? czasami te koncowki po myslniku sa zbyteczne. sprobuj jeszcze przez wersje austriacka. napisz potem jaki bedzie ew. komunikat. ewentualnie sprobuj przez lot z lotowskim numerem biletu i ich numerem lotu lo5223. | |
| Autor: | illumanti [ 02 Wrz 2013 00:12 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Wynik weryfikacji Naliczenie mil nie było możliwe. Chyba jednak czas na telefon do nich, nie reagują na emaile. Normalnie to bym odpuścił, ale lot w C i sporo mil. | |
| Autor: | matmas [ 02 Wrz 2013 00:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
probowales przez m&m austriana? | |
| Autor: | illumanti [ 02 Wrz 2013 09:43 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Tak, nic nie idzie. A co śmieszniejsze, odcinek VIE-TXL zmienił sobie datę na 08.08, dzień przed podróżą. | |
| Autor: | matmas [ 02 Wrz 2013 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
no to faktycznie fenomen haha. nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo. musial sie jakis blad twojej rezerwacji przypisac... | |
| Autor: | illumanti [ 02 Wrz 2013 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Mail poszedł i szybciutko mile zostały skorygowane, przed sekundą sprawdziłem. | |
| Autor: | Sudoku [ 04 Wrz 2013 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy orientujecie się, na ile wiarygodne są dane z wyszukiwarki United? Szukałem biletów za mile dla 2 osób na wewnętrznej trasie w Chinach i znalazłem całe mnóstwo opcji. Zadzwoniłem więc do M&M, żeby się zorientować, jakie będą dopłaty, a gość mi powiedział, że ani w ten dzień, ani w okolicach nie ma ani jednego miejsca. | |
| Autor: | blasto [ 04 Wrz 2013 14:29 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Sudoku napisał(a): Czy orientujecie się, na ile wiarygodne są dane z wyszukiwarki United? Szukałem biletów za mile dla 2 osób na wewnętrznej trasie w Chinach i znalazłem całe mnóstwo opcji. Zadzwoniłem więc do M&M, żeby się zorientować, jakie będą dopłaty, a gość mi powiedział, że ani w ten dzień, ani w okolicach nie ma ani jednego miejsca. Dane z wyszukiwarki nagród UA są bardzo wiarygodne. Wątpię, żeby UA miało jakąś dodatkową pulę biletów-nagród na loty po Chinach. Weź pod uwagę, że w M&M przy nagrodach w ramach tego samego regionu możesz mieć max. 2 segmenty. | |
| Autor: | Sudoku [ 04 Wrz 2013 15:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Co do segmentów, to nie ma problemu. Wg United w jedną stronę miałem 2, a z powrotem lot bezpośredni. Czyli pozostaje mi zadzwonić do M&M jeszcze raz i może trafię na innego konsultanta? Albo może będzie trzeba dzwonić do Niemiec? | |
| Autor: | blasto [ 04 Wrz 2013 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Sudoku napisał(a): Co do segmentów, to nie ma problemu. Wg United w jedną stronę miałem 2, a z powrotem lot bezpośredni. Czyli pozostaje mi zadzwonić do M&M jeszcze raz i może trafię na innego konsultanta? Albo może będzie trzeba dzwonić do Niemiec? Dzwoń raz jeszcze - podaj konkretne numery i godziny lotów, które widzisz. Możesz jeszcze założyć darmowe, próbne konto na expertflyer.com i tam sprawdzić dostępność. A liczba osób się zgadzała? | |
| Autor: | Sudoku [ 04 Wrz 2013 19:25 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Na United sprawdzałem dla 2 osób i dla tylu pytałem się w M&M, a gość powiedział, że nie ma żadnego miejsca. Rzeczywiście spiszę numery lotów i zadzwonię jeszcze raz. Dzięki za pomoc. | |
| Autor: | viscaelbarca [ 18 Wrz 2013 05:40 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy ktoś może z Was, kupił bilet w taryfie "New First Minute" na lot.com i mógłby powiedzieć mi, czy bilet w tej taryfie upoważnia również do uzyskania mil statusowych ? | |
| Autor: | viscaelbarca [ 18 Wrz 2013 05:40 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy ktoś może z Was, kupił bilet w taryfie "New First Minute" na lot.com i mógłby powiedzieć mi, czy bilet w tej taryfie upoważnia również do uzyskania mil statusowych ? | |
| Autor: | tomo [ 18 Wrz 2013 07:58 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Tak, 125 mil. | |
| Autor: | Darek M. [ 18 Wrz 2013 09:53 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
W LO wszystkie loty upoważniają do uzyskania mil statusowych. Nawet te z największych promocji (taryfy U, O, L). | |
| Autor: | matmas [ 18 Wrz 2013 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
potwierdzam, jesli chodzi o bilety w obecnej "wielkiej promocji", wystawiane sa one w taryfie L (dzisiaj zabookowane vie-krk, waw-gva), ktora daje 125 mil premiowych i statutowych / lot (rowniez liczy sie jako segment na ftl). pozdrawiam | |
| Autor: | Brendlingo [ 18 Wrz 2013 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Witam proszę o szybką pomoc chciałem kupić bilet lotniczy z Gdańska do Warszawy poprzez mile (12 000) w Miles and More, ale zapomniałem wziąć z Warszawy mojej karty -.- nigdy wcześniej nie rezerwowałem lotu w ten sposób czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy karta jest niezbędna podczas rezerwacji/odprawy? proszę o szybka odpowiedź | |
| Autor: | mucha [ 18 Wrz 2013 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie, o ile znasz parametry do zalogowania się na stronie M&M to sam plastik nie jest Ci do niczego potrzebny. | |
| Autor: | Brendlingo [ 18 Wrz 2013 22:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ok dzięki. Przy zakupie na całe szczęście wybrałem jak kartę do indetyfikacji kartę kredytową, którą mam przy sobie | |
| Autor: | Krzysiek_3_3_3 [ 20 Wrz 2013 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Witam, mam pytanie. Nazbierało mi się 140000 mil i teraz zastanawiam się nad wylotem gdzieś dalej. I teraz pytanie : opłaty np. za lot do Miami sa straszne, pare złotych więcej i można sobie bilet za gotówkę kupić. Czy można za każdy lot za mile zamienić sobie opłaty lotniskowe i podatki żeby milami zapłacić? Myslałem o Miami i nie widzę tu takiej opcji. A jeśli bym brał 2 bilety za mile i trzeci za gotówkę da się rezerwacje założyć tak aby dokupując bilet miejsca były obok siebie ? Oczywiście może ktoś ma lepszy pomysł na wykorzystanie tej ilości na 2 osoby ? Dziękuje | |
| Strona 27 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |