Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 27 z 480

Autor:  matmas [ 01 Wrz 2013 23:56 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

dziwne... zgadza sie ilosc cyfr numeru biletu? czasami te koncowki po myslniku sa zbyteczne. sprobuj jeszcze przez wersje austriacka. napisz potem jaki bedzie ew. komunikat.

ewentualnie sprobuj przez lot z lotowskim numerem biletu i ich numerem lotu lo5223.

Autor:  illumanti [ 02 Wrz 2013 00:12 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Wynik weryfikacji Naliczenie mil nie było możliwe.

Chyba jednak czas na telefon do nich, nie reagują na emaile. Normalnie to bym odpuścił, ale lot w C i sporo mil.

Autor:  matmas [ 02 Wrz 2013 00:15 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

probowales przez m&m austriana?

Autor:  illumanti [ 02 Wrz 2013 09:43 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Tak, nic nie idzie. A co śmieszniejsze, odcinek VIE-TXL zmienił sobie datę na 08.08, dzień przed podróżą.

Autor:  matmas [ 02 Wrz 2013 12:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

no to faktycznie fenomen haha. nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo. musial sie jakis blad twojej rezerwacji przypisac...

Autor:  illumanti [ 02 Wrz 2013 12:47 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Mail poszedł i szybciutko mile zostały skorygowane, przed sekundą sprawdziłem. ;)

Autor:  Sudoku [ 04 Wrz 2013 13:49 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Czy orientujecie się, na ile wiarygodne są dane z wyszukiwarki United?

Szukałem biletów za mile dla 2 osób na wewnętrznej trasie w Chinach i znalazłem całe mnóstwo opcji.

Zadzwoniłem więc do M&M, żeby się zorientować, jakie będą dopłaty, a gość mi powiedział, że ani w ten dzień, ani w okolicach nie ma ani jednego miejsca.

Autor:  blasto [ 04 Wrz 2013 14:29 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Sudoku napisał(a):
Czy orientujecie się, na ile wiarygodne są dane z wyszukiwarki United?

Szukałem biletów za mile dla 2 osób na wewnętrznej trasie w Chinach i znalazłem całe mnóstwo opcji.

Zadzwoniłem więc do M&M, żeby się zorientować, jakie będą dopłaty, a gość mi powiedział, że ani w ten dzień, ani w okolicach nie ma ani jednego miejsca.


Dane z wyszukiwarki nagród UA są bardzo wiarygodne. Wątpię, żeby UA miało jakąś dodatkową pulę biletów-nagród na loty po Chinach. Weź pod uwagę, że w M&M przy nagrodach w ramach tego samego regionu możesz mieć max. 2 segmenty.

Autor:  Sudoku [ 04 Wrz 2013 15:30 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Co do segmentów, to nie ma problemu. Wg United w jedną stronę miałem 2, a z powrotem lot bezpośredni.

Czyli pozostaje mi zadzwonić do M&M jeszcze raz i może trafię na innego konsultanta?

Albo może będzie trzeba dzwonić do Niemiec?

Autor:  blasto [ 04 Wrz 2013 16:02 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Sudoku napisał(a):
Co do segmentów, to nie ma problemu. Wg United w jedną stronę miałem 2, a z powrotem lot bezpośredni.

Czyli pozostaje mi zadzwonić do M&M jeszcze raz i może trafię na innego konsultanta?

Albo może będzie trzeba dzwonić do Niemiec?


Dzwoń raz jeszcze - podaj konkretne numery i godziny lotów, które widzisz. Możesz jeszcze założyć darmowe, próbne konto na expertflyer.com i tam sprawdzić dostępność. A liczba osób się zgadzała?

Autor:  Sudoku [ 04 Wrz 2013 19:25 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Na United sprawdzałem dla 2 osób i dla tylu pytałem się w M&M, a gość powiedział, że nie ma żadnego miejsca.

Rzeczywiście spiszę numery lotów i zadzwonię jeszcze raz.

Dzięki za pomoc.

Autor:  viscaelbarca [ 18 Wrz 2013 05:40 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Czy ktoś może z Was, kupił bilet w taryfie "New First Minute" na lot.com i mógłby powiedzieć mi, czy bilet w tej taryfie upoważnia również do uzyskania mil statusowych ?

Autor:  viscaelbarca [ 18 Wrz 2013 05:40 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Czy ktoś może z Was, kupił bilet w taryfie "New First Minute" na lot.com i mógłby powiedzieć mi, czy bilet w tej taryfie upoważnia również do uzyskania mil statusowych ?

Autor:  tomo [ 18 Wrz 2013 07:58 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Tak, 125 mil.

Autor:  Darek M. [ 18 Wrz 2013 09:53 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

W LO wszystkie loty upoważniają do uzyskania mil statusowych. Nawet te z największych promocji (taryfy U, O, L).

Autor:  matmas [ 18 Wrz 2013 10:41 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

potwierdzam, jesli chodzi o bilety w obecnej "wielkiej promocji", wystawiane sa one w taryfie L (dzisiaj zabookowane vie-krk, waw-gva), ktora daje 125 mil premiowych i statutowych / lot (rowniez liczy sie jako segment na ftl).
pozdrawiam

Autor:  Brendlingo [ 18 Wrz 2013 22:20 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Witam proszę o szybką pomoc

chciałem kupić bilet lotniczy z Gdańska do Warszawy poprzez mile (12 000) w Miles and More, ale zapomniałem wziąć z Warszawy mojej karty -.-
nigdy wcześniej nie rezerwowałem lotu w ten sposób

czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy karta jest niezbędna podczas rezerwacji/odprawy? proszę o szybka odpowiedź

Autor:  mucha [ 18 Wrz 2013 22:26 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Nie, o ile znasz parametry do zalogowania się na stronie M&M to sam plastik nie jest Ci do niczego potrzebny.

Autor:  Brendlingo [ 18 Wrz 2013 22:30 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ok dzięki.

Przy zakupie na całe szczęście wybrałem jak kartę do indetyfikacji kartę kredytową, którą mam przy sobie ;)

Autor:  Krzysiek_3_3_3 [ 20 Wrz 2013 12:00 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Witam,

mam pytanie.

Nazbierało mi się 140000 mil i teraz zastanawiam się nad wylotem gdzieś dalej. I teraz pytanie : opłaty np. za lot do Miami sa straszne, pare złotych więcej i można sobie bilet za gotówkę kupić. Czy można za każdy lot za mile zamienić sobie opłaty lotniskowe i podatki żeby milami zapłacić? Myslałem o Miami i nie widzę tu takiej opcji.
A jeśli bym brał 2 bilety za mile i trzeci za gotówkę da się rezerwacje założyć tak aby dokupując bilet miejsca były obok siebie ?

Oczywiście może ktoś ma lepszy pomysł na wykorzystanie tej ilości na 2 osoby ?

Dziękuje

Strona 27 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/