Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#41 PostWysłany: 21 Kwi 2023 17:17 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Dzięki :)

Ja mam taki składany plecak: https://www.skalnik.pl/plecak-ultraligh ... ike-665264
Świetna sprawa
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#42 PostWysłany: 21 Kwi 2023 17:33 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 447
Loty: 105
Kilometry: 141 758
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
piotrkr napisał(a):
Dzięki :)

Ja mam taki składany plecak: https://www.skalnik.pl/plecak-ultraligh ... ike-665264
Świetna sprawa


Fajny plecak tylko założeniem pakowania się w plecaki jako darmowy bagaż podręczny jest by przekroczyć wymiary ale nie na tyle by dopłacać :) Ten z tego co widzę nie dobija do dozwolonych wymiarów.

KL_user napisał(a):
@piotrkr Kup NH 500 30 litrów (pierwsza wersja) https://www.decathlon.pl/p/plecak-turys ... R-p-329468 . Ten plecak spełni wszystkie twoje oczekiwania. Jest lekki, pakowny i zawsze go upchniesz do każdego schowka.


Nie odbierz tego jako czepianie bo nie taka moja intencja ale plecak 1000g nie jest wcale lekki. Pakowny i do upchania jak najbardziej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#43 PostWysłany: 21 Kwi 2023 18:28 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Piccolo napisał(a):
Fajny plecak tylko założeniem pakowania się w plecaki jako darmowy bagaż podręczny jest by przekroczyć wymiary ale nie na tyle by dopłacać :) Ten z tego co widzę nie dobija do dozwolonych wymiarów.


Ja go używam jako dodatkowy, tzn jak biorę plecak "kabinowy" 50L to on później zostaje na kwaterze, a chodzę z tym małym.

Jakby był większy, pojemniejszy, to wypchany i zapakowany na maksa byłby niewygodny.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#44 PostWysłany: 19 Maj 2023 11:55 

Rejestracja: 28 Cze 2016
Posty: 24
Jak Wam się sprawdzają plecaki Decathlona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#45 PostWysłany: 19 Maj 2023 12:11 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 1185
srebrny
@piekariovic U mnie bardzo dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#46 PostWysłany: 30 Wrz 2024 18:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jak mój ukochany plecak został gdzieś w jakimś kanadyjskim hasjoku, musiałem znaleźć inny jako bagaż podręczny. W piątek byłem w decathlonie, i oko mi wpadło na tego

Załącznik:
decathlon.jpg
decathlon.jpg [ 125.28 KiB | Obejrzany 2302 razy ]


Bardzo przyjemny, dobry materiał plus ze mogę go powiększyć.

I dziś wpadła oferta na decathlonie za 139 pln

https://www.pepper.pl/promocje/plecak-q ... cja-900469

i przy pomocy kuponu z allegro, to mamy za 134 pln

https://www.pepper.pl/promocje/karta-po ... -zl-900540

Będzie testowany za tydzień, jak polecę FR do BLQ na jednodniówkę, pod zakupy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
trunks uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#47 PostWysłany: 30 Wrz 2024 23:49 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 350
Podczas ostatnich wyjazdów świetnie mi się sprawdził ten plecak/torba jako mały podręczny.
Na opcję ze stałym noclegiem dla mnie idealny. Przechodzę przez gate małym bagażem-torebką i mam wygodny plecak na drobne wędrówki.
Wcześniej miałam podobną rozmiarowo opcję z Jack Wolfskin, ale konstrukcja pasków do plecaka była znacznie mniej wygodna.
Mimo drobnego przektoczenia rozmiarów (w koszyki mieści się bez problemu, nie miałam okazji mierzyć w nowych "liniowych" sizerach) nigdy nie miałam problemu bez względu czy podrózowałam tylko z małym bagażem (czy rejestrowanym i małym) czy z 2 podręcznymi.

https://osprey-sklep.pl/plecak-miejski- ... -blue.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#48 PostWysłany: 30 Wrz 2024 23:55 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Czy taki rolltop pozwala zwiększyć pojemność plecaka - jak normalny komin?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#49 PostWysłany: 01 Paź 2024 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 795
złoty
I pytanie komplementarne: czy rolltop w efekcie nie wymaga więcej zachodu przy każdorazowym otwieraniu/zamykaniu? Właśnie obawa przed tym mnie hamuje przed tym rozwiązaniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: plecak - ok. 30l
#50 PostWysłany: 01 Paź 2024 12:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Dlatego jest suwak po lewej (chyba) strony do szybkiego otwierania.
Góra
 Profil Relacje PM off
kameander uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group