Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 10%, min 20zł
- BNP Paribas od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 435, 436, 437, 438, 439
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8761 PostWysłany: 28 Maj 2026 18:54 

Rejestracja: 15 Sie 2012
Posty: 27
Cześć
z racji co pomarańczowy prezydent wyprawia, szukam jakiegoś dobrego rozwiązania, żeby móc bezproblemowo wysłac pieniądze do osoby z rodziny w usa. Wiem, że revolut działa na terenie USA. Czy jak osoba, która tam mieszka założy konto w tym banku to bezproblemowo można jej przesłać pieniądze z polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8762 PostWysłany: 28 Maj 2026 19:35 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
Revolutem można też robić przelewy do banku w USA.
Za przelew $330 do JP Morgan Chase płaciłem $0,75

Edit: Odbiorca przelewu nie płacił nic.
Natomiast za przyjęcie przelewu (na to samo konto) z Alior Kantor... $10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8763 PostWysłany: 28 Maj 2026 21:15 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
No i tak historia zatoczyła koło.
Kiedyś my dostawaliśmy paczki z "zachodu", a teraz będziemy wysyłać pieniądze rodzinie lub znajomym w Hameryce. :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8764 PostWysłany: 29 Maj 2026 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2018
Posty: 211
Loty: 97
Kilometry: 233 291
Krajów: 27 / 12.6%
niebieski
Adriano85 napisał(a):
Cześć
z racji co pomarańczowy prezydent wyprawia, szukam jakiegoś dobrego rozwiązania, żeby móc bezproblemowo wysłac pieniądze do osoby z rodziny w usa. Wiem, że revolut działa na terenie USA. Czy jak osoba, która tam mieszka założy konto w tym banku to bezproblemowo można jej przesłać pieniądze z polski?


Możesz skorzystać też z Wise / TransferWise w taki sposób, że tam dla USD dostajesz osobisty rachunek w banku z USA (Community Federal Savings Bank) - możesz wysyłać i przyjmować przelewy ACH/Wire. Te ACH to takie ich krajowe przelewy i są bez opłat.

Alternatywnie jeżeli to będą większe kwoty regularnie, to możesz spojrzeć na instytucję Charles Schwab. Zakładają konta dla rezydentów Polski i również wysyłają za darmo kartę z USA do Polski. Infolinia 24/7. Wypłaty z bankomatów bez opłat na całym świecie (a jeżeli prowizje pobierze bankomat to podobno wystarcz do nich napisać i zwracają - nie testowałem).

To nie reklama ani porada inwestycyjna :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8765 PostWysłany: 29 Maj 2026 14:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26078
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Bardzo jako ciekawostka

Załączniki:
revo.jpeg
revo.jpeg [ 15.96 KiB | Obejrzany 1171 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8766 PostWysłany: 03 Cze 2026 19:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny

Od 8 czerwca 2026 roku wprowadzamy zmiany w zasadach wpłacania pieniędzy kartą na konto Revolut w następującym kraju: Poland.

Co się zmienia?
Wprowadzamy nowe limity dla kart, które nie zostały zweryfikowane jako należące do Ciebie.

Limit 40 000 zł — w okresie 31 następujących po sobie dni możesz wpłacić na konto Revolut maksymalnie 40 000 zł przy użyciu niezweryfikowanych kart. Po zweryfikowaniu posiadacza karty nowe limity przestaną obowiązywać.
Karty wydane w niektórych krajach — jeśli Twoja karta została wydana w kraju, w którym potwierdzenie danych posiadacza karty jest wymagane, możliwość zasilania nią konta zostanie zablokowana do czasu dokonania weryfikacji. Listę tych krajów znajdziesz w sekcji często zadawanych pytań.
Jak zweryfikować kartę?
Dołożymy starań, aby automatycznie zweryfikować Twoje karty, ale jeśli Twój bank nie obsługuje tej opcji, możemy poprosić Cię o dokonanie ręcznej weryfikacji poprzez przesłanie zdjęcia karty lub wyciągu. Bez obaw — jeśli tak będzie w Twoim przypadku, w aplikacji wyświetlimy Ci prośbę o zweryfikowanie poszczególnych kart.

Jak działa limit 40 000 zł?
Przy każdym zasileniu niezweryfikowaną kartą jego kwota pomniejsza limit 40 000 zł. Po upływie 31 dni od dokonania danej wpłaty część limitu odpowiadająca jej wysokości staje się ponownie dostępna.

Przykład: jeśli wpłacisz 4 000 zł 15 kwietnia, kwota 4 000 zł będzie ponownie dostępna 16 maja.

Każde zasilenie kartą z przekroczeniem limitu zostanie odrzucone. Wysokość limitu pozostałego do wykorzystania możesz sprawdzić bezpośrednio w aplikacji.

Kiedy ta zmiana zacznie obowiązywać?
Zmiana zostanie wprowadzona dla wszystkich klientów w ciągu najbliższych kilku dni, począwszy od 8 czerwca 2026 roku. Wpłaty pieniędzy kartą dokonane przed wejściem zmiany w życie nie będą wliczane do nowego limitu.

Jak jeszcze mogę wpłacić pieniądze?
Przekierowanie wynagrodzenia do Revolut — udostępnij dane swojego konta Revolut pracodawcy, aby otrzymywać wynagrodzenie bezpośrednio na nie. Przelewy wynagrodzenia nie pomniejszają limitu zasileń kartą. Więcej informacji znajdziesz w sekcji często zadawanych pytań.
Przelew bankowy — przelewy bankowe nie są uwzględniane w limicie zasileń kartą.
Łatwy przelew bankowy — tego rodzaju przelewy również nie mają wpływu na limit zasileń kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8767 PostWysłany: 03 Cze 2026 23:02 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
@boots to limit to 40k czy 4k PLN na miesiac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8768 PostWysłany: 03 Cze 2026 23:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9541
srebrny
Jak mogę uzyskać pomoc?
W razie pytań skontaktuj się z nami za pośrednictwem całodobowego czatu w aplikacji.

Jeśli masz problem z zalogowaniem się do aplikacji lub nie masz dostępu do czatu, zajrzyj do sekcji często zadawanych pytań lub napisz do nas na adres support@revolut.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8769 PostWysłany: 03 Cze 2026 23:18 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 781
Loty: 186
Kilometry: 411 877
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
@michcioj jak byk pisze 40 000zł

4 000zł o którym wspomina boots tyczy się przykładu wpłaty.

Czyli 40 000 zł - 4 000zł = pozostaje dalej do wpłaty 36 000 zł, a saldo odnowi się do 40 000 zł po miesiącu
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8770 PostWysłany: 06 Cze 2026 23:31 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 781
Loty: 186
Kilometry: 411 877
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Nie wiem czy było ale Rebolut rozsyła darmowe konto Premium na 2 miesiące.
Dzisiaj dopiero zauwazyłem mejla, niby do 03 Czerwca, ale udało mi się aktywować i śmiga :)

Image

link do regulaminu promocji :
https://click.revolut.com/f/a/ePiAb9aV1 ... G82001VSg~

Sprawdze jutro czy kod QR dziala u innych osób - jak tak to udostępnie go tutaj :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8771 PostWysłany: 17 Cze 2026 13:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
dzisiaj dostalem zaproszenie do testow metalu przez 2 miesiace za darmo. oferta wazna do 19.06, chyba spersonalizowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8772 PostWysłany: 19 Cze 2026 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
EBC przyhamował Revoluta. Poszło o zbyt szybkie dokładanie nowych usług.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/EBC-pr ... 53407.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8773 PostWysłany: 23 Cze 2026 17:21 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 258
szpaczny napisał(a):
Nie wiem czy było ale Rebolut rozsyła darmowe konto Premium na 2 miesiące.
Dzisiaj dopiero zauwazyłem mejla, niby do 03 Czerwca, ale udało mi się aktywować i śmiga :)


Rozsyłają to szeroko, co parę dni mam powiadomienie, że już za 3 dni kończy się ważność oferty, po czym się pojawia kolejna...
Z ciekawości kliknąłem, ale po przeczytaniu screena że zawieram umowę na czas określony 3 (trzy) miesiące na konto płatne 3 dychy miesięcznie, pierwsze 2 mce gratis... wycofałem się ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8774 PostWysłany: 23 Cze 2026 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
Jak wygląda sprawa karty Revolut pobranej z automatu na lotnisku? Czy jest ona tylko dla nowych klientów banku czy można w jakiś sposób podmienić/zmienić już posiadaną. Karta z automatu jest bezimienna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8775 PostWysłany: 23 Cze 2026 20:19 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
Slavekk napisał(a):
szpaczny napisał(a):
Nie wiem czy było ale Rebolut rozsyła darmowe konto Premium na 2 miesiące.
Dzisiaj dopiero zauwazyłem mejla, niby do 03 Czerwca, ale udało mi się aktywować i śmiga :)


Rozsyłają to szeroko, co parę dni mam powiadomienie, że już za 3 dni kończy się ważność oferty, po czym się pojawia kolejna...
Z ciekawości kliknąłem, ale po przeczytaniu screena że zawieram umowę na czas określony 3 (trzy) miesiące na konto płatne 3 dychy miesięcznie, pierwsze 2 mce gratis... wycofałem się ;)

Hehe to cwanie, dzięki za info, mam “za darmo” metal na 2 miesięce więc pewnie w miesiącu 3 mnie policzą 55 złotych :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8776 PostWysłany: 23 Cze 2026 20:58 

Rejestracja: 22 Gru 2022
Posty: 227
HON fly4free
@bim-bam jako istniejący użytkownik możesz dodać tę kartę w aplikacji wpisując jej nr
Góra
 Profil Relacje PM off
bim-bam uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Revolut
#8777 PostWysłany: 23 Cze 2026 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
Faktycznie jest taka opcja na samym dole.

Image

Gdyby ktoś potrzebował to mam jeszcze sześć nieotwartych. Oddam za darmo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8777 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 435, 436, 437, 438, 439

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group