Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[BER] parking
parking,1287,158491
Strona 13 z 37

Autor:  kibol30 [ 04 Maj 2017 18:26 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

na te chwile mam zarezerwowany ten koło stacji paliw esso i ten cc-mobilen, jakby oba były zajete to mam nadzieje że ten samoobsługowy ber-airport-parken.de będzie wolny

Autor:  heniek [ 15 Maj 2017 12:09 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

jesion83 napisał(a):
A ja polecam ulice kirchstrasse. Juz o tym pisałem



Czy ktoś tam parkował ostatnio? Aktualna miejscówka jeszcze? :)

Autor:  k_k_s [ 15 Maj 2017 19:42 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Z tym P+R Altgenicke to bym jednak uważał. Dużo aut i brak domów to dobra miejscówka, żeby działać po cichu a w razie czego uciec do lasu.

My po powrocie na parking zastaliśmy taki widok jak w załączniku - fura na polskich blachach.

Mi się on od razu nie spodobał ale i tak pojechaliśmy tam najgorszymi autami jakie mieliśmy - roczniki 2002 i 2008, wartości poniżej 15 tys - więc obaw nie było.
Ogólnie jednak jakby było mnie stać na furę za kilkadziesiąt tysięcy to bym nie żydził 25 euro na parking. A byle jakie auta można stawiać śmiało, z tym że ja, następnym razem, wybiorę jakiś inny parking. Albo przy ulicy albo inny P+R, na mniejszym zadupiu.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Fura na klockach
InkedFullSizeR_LI.jpg
InkedFullSizeR_LI.jpg [ 1020.02 KiB | Obejrzany 3031 razy ]

Autor:  Juve [ 17 Maj 2017 09:45 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Nowe alusy do mietka i panowie są ładnych parę zł do przodu :D

k_k_s napisał(a):
Ogólnie jednak jakby było mnie stać na furę za kilkadziesiąt tysięcy to bym nie żydził 25 euro na parking.

Kwestia w naszym kraju jest taka, że ludzie często jeżdżą takimi autami, na które ich de facto nie stać. Zarzynają się kredytem kilkadziesiąt tys. PLN na 5-6 lat ("niech sąsiedzi widzo!"), a już na np. parking strzeżony żydzą te 25€, bo rata kilkaset zł.

Autor:  signorina.al [ 05 Cze 2017 11:19 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Jeśli chodzi o Lidla to próbowaliśmy zaparkować tam w marcu, ale jednak tego nie zrobiliśmy. Postawili znaki, że parkowanie jest darmowe tylko dla klientów sklepu i do 2 godzin, więc ostatecznie zrezygnowaliśmy i pojechaliśmy w stronę Umgehungsstrasse. :mrgreen:

Autor:  szyblucki1 [ 07 Cze 2017 19:23 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Właśnie, przy lidlu mogą odholować....też widziałem tablice

Zastanawiam się czy przy tych osiedlach przy Lidlu jest bezpiecznie.

Autor:  kibol30 [ 12 Cze 2017 14:43 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

zostawiłem auto na parkingu cc-mobilen: pan sprawdził rezerwacje skasował 58 Euro za 12 dni. Po powrocie odebrałem auto w takim samym stanie jak zostawiłem

Autor:  ormo [ 16 Cze 2017 12:59 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Umgehungsstrasse wciąż aktualne? Lecę za tydzień z SXF i muszę zostawić auto na 4 dni w okolicy :)

Autor:  seelk [ 16 Cze 2017 13:28 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Ja polecam Alt Schonefeld bliżej kładki nad torami kolejowymi, pół na pół polskich aut i niemieckich. Sam parkowałem ostatnio przy Hans-Grade-Alle vis a vis basenu gdzie w pobliżu jest budowa chyba jakieś centrum handlowego budowanego przez Polaków, więc też sporo aut na polskich rejestracjach.

Autor:  sasa121 [ 23 Wrz 2017 22:47 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Ląduje z Lizbony w grudniu o 12:15 na tym lotnisku. Myślicie że jest szansa zdążyć na polskiego busa o 12:40 do Wrocławia?

Autor:  bbartekk2 [ 23 Wrz 2017 22:54 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Jeżeli bez bagażu i przylot będzie o czasie to tak.

Autor:  Apocalipse [ 28 Wrz 2017 15:12 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

@sasa121 Rekordowo udało mi się zdążyć na przesiadkę minus 5 minut :D Bez opóźnień dasz radę.

Co do parkingu: Kirchstraße nadal działa, aczkolwiek miejscami zrobili strefy parkingu krótkoterminowego (max. 2h). Trzeba uważać, aby zmieścić się w strefie dla której nie ma limitów.

Autor:  luki [ 25 Gru 2017 13:17 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Chcę zaparkować na Umgehungsstrasse i mam pytanie o drogę stamtąd do lotniska. Google pokazuje, jako najkrótszą, trasę przez tory. Czy jest tam jakieś przejście? Czy trzeba skorzystać z wiaduktu nad torami i wydłużyć sobie trasę?

Załączniki:
droga na lotnisko.JPG
droga na lotnisko.JPG [ 141.87 KiB | Obejrzany 1764 razy ]

Autor:  pemat [ 25 Gru 2017 13:30 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

to jest przejście podziemne przez stację kolejową - dojście na perony

Autor:  luki [ 25 Gru 2017 13:36 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

@pemat ale jest też przejście od strony umgehungsstrasse? Na tej mapie satelitarnej ciężko cokolwiek zobaczyć.

Autor:  pemat [ 25 Gru 2017 13:39 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

tak, przejście jest z obu stron

Autor:  kostek966 [ 27 Gru 2017 10:33 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Tak można zaparkować przed wejściem do przejścia pod torami s-bany i po wyjściu z drugiej strony iść pod daszkiem aż do terminala i na odwrót

Autor:  ledakar [ 29 Gru 2017 23:13 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

Cześć, pytanie czy jest taki parking w Berlinie, który jest pośrodku drogi na TXL i SXF i oferuje transfer tu i tu? Wylot mam z Tegla, a powrót z Schonefeld i nie wiem jak to rozegrać. Co doradzacie?

Autor:  nick [ 30 Gru 2017 00:06 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

P+R Bundesplatz?

Autor:  ledakar [ 30 Gru 2017 01:36 ]
Temat postu:  Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku

@nick A dojedziesz stamtąd na Schonefeld bez miliona przesiadek?

Strona 13 z 37 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/