| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [BER] parking parking,1287,158491 | Strona 13 z 37 |
| Autor: | kibol30 [ 04 Maj 2017 18:26 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
na te chwile mam zarezerwowany ten koło stacji paliw esso i ten cc-mobilen, jakby oba były zajete to mam nadzieje że ten samoobsługowy ber-airport-parken.de będzie wolny | |
| Autor: | heniek [ 15 Maj 2017 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
jesion83 napisał(a): A ja polecam ulice kirchstrasse. Juz o tym pisałem Czy ktoś tam parkował ostatnio? Aktualna miejscówka jeszcze? | |
| Autor: | k_k_s [ 15 Maj 2017 19:42 ] | ||
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku | ||
Z tym P+R Altgenicke to bym jednak uważał. Dużo aut i brak domów to dobra miejscówka, żeby działać po cichu a w razie czego uciec do lasu. My po powrocie na parking zastaliśmy taki widok jak w załączniku - fura na polskich blachach. Mi się on od razu nie spodobał ale i tak pojechaliśmy tam najgorszymi autami jakie mieliśmy - roczniki 2002 i 2008, wartości poniżej 15 tys - więc obaw nie było. Ogólnie jednak jakby było mnie stać na furę za kilkadziesiąt tysięcy to bym nie żydził 25 euro na parking. A byle jakie auta można stawiać śmiało, z tym że ja, następnym razem, wybiorę jakiś inny parking. Albo przy ulicy albo inny P+R, na mniejszym zadupiu.
| |||
| Autor: | Juve [ 17 Maj 2017 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Nowe alusy do mietka i panowie są ładnych parę zł do przodu k_k_s napisał(a): Ogólnie jednak jakby było mnie stać na furę za kilkadziesiąt tysięcy to bym nie żydził 25 euro na parking. Kwestia w naszym kraju jest taka, że ludzie często jeżdżą takimi autami, na które ich de facto nie stać. Zarzynają się kredytem kilkadziesiąt tys. PLN na 5-6 lat ("niech sąsiedzi widzo!"), a już na np. parking strzeżony żydzą te 25€, bo rata kilkaset zł. | |
| Autor: | signorina.al [ 05 Cze 2017 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Jeśli chodzi o Lidla to próbowaliśmy zaparkować tam w marcu, ale jednak tego nie zrobiliśmy. Postawili znaki, że parkowanie jest darmowe tylko dla klientów sklepu i do 2 godzin, więc ostatecznie zrezygnowaliśmy i pojechaliśmy w stronę Umgehungsstrasse. | |
| Autor: | szyblucki1 [ 07 Cze 2017 19:23 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Właśnie, przy lidlu mogą odholować....też widziałem tablice Zastanawiam się czy przy tych osiedlach przy Lidlu jest bezpiecznie. | |
| Autor: | kibol30 [ 12 Cze 2017 14:43 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
zostawiłem auto na parkingu cc-mobilen: pan sprawdził rezerwacje skasował 58 Euro za 12 dni. Po powrocie odebrałem auto w takim samym stanie jak zostawiłem | |
| Autor: | ormo [ 16 Cze 2017 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Umgehungsstrasse wciąż aktualne? Lecę za tydzień z SXF i muszę zostawić auto na 4 dni w okolicy | |
| Autor: | seelk [ 16 Cze 2017 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Ja polecam Alt Schonefeld bliżej kładki nad torami kolejowymi, pół na pół polskich aut i niemieckich. Sam parkowałem ostatnio przy Hans-Grade-Alle vis a vis basenu gdzie w pobliżu jest budowa chyba jakieś centrum handlowego budowanego przez Polaków, więc też sporo aut na polskich rejestracjach. | |
| Autor: | sasa121 [ 23 Wrz 2017 22:47 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Ląduje z Lizbony w grudniu o 12:15 na tym lotnisku. Myślicie że jest szansa zdążyć na polskiego busa o 12:40 do Wrocławia? | |
| Autor: | bbartekk2 [ 23 Wrz 2017 22:54 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Jeżeli bez bagażu i przylot będzie o czasie to tak. | |
| Autor: | Apocalipse [ 28 Wrz 2017 15:12 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
@sasa121 Rekordowo udało mi się zdążyć na przesiadkę minus 5 minut Co do parkingu: Kirchstraße nadal działa, aczkolwiek miejscami zrobili strefy parkingu krótkoterminowego (max. 2h). Trzeba uważać, aby zmieścić się w strefie dla której nie ma limitów. | |
| Autor: | luki [ 25 Gru 2017 13:17 ] | ||
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku | ||
Chcę zaparkować na Umgehungsstrasse i mam pytanie o drogę stamtąd do lotniska. Google pokazuje, jako najkrótszą, trasę przez tory. Czy jest tam jakieś przejście? Czy trzeba skorzystać z wiaduktu nad torami i wydłużyć sobie trasę?
| |||
| Autor: | pemat [ 25 Gru 2017 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
to jest przejście podziemne przez stację kolejową - dojście na perony | |
| Autor: | luki [ 25 Gru 2017 13:36 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
@pemat ale jest też przejście od strony umgehungsstrasse? Na tej mapie satelitarnej ciężko cokolwiek zobaczyć. | |
| Autor: | pemat [ 25 Gru 2017 13:39 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
tak, przejście jest z obu stron | |
| Autor: | kostek966 [ 27 Gru 2017 10:33 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Tak można zaparkować przed wejściem do przejścia pod torami s-bany i po wyjściu z drugiej strony iść pod daszkiem aż do terminala i na odwrót | |
| Autor: | ledakar [ 29 Gru 2017 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
Cześć, pytanie czy jest taki parking w Berlinie, który jest pośrodku drogi na TXL i SXF i oferuje transfer tu i tu? Wylot mam z Tegla, a powrót z Schonefeld i nie wiem jak to rozegrać. Co doradzacie? | |
| Autor: | nick [ 30 Gru 2017 00:06 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
P+R Bundesplatz? | |
| Autor: | ledakar [ 30 Gru 2017 01:36 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Schonefeld - parking przy lotnisku |
@nick A dojedziesz stamtąd na Schonefeld bez miliona przesiadek? | |
| Strona 13 z 37 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |