Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 12 Lip 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
Ląduje o godz. 8,35 na lotnisku Kijów-Żuliany.
AIRBNB jestem umowiony na godz. 14.00 niestety /ostatnia stacja niebieskiej lini metra/
Spacerowanie po miescie z bagazami podrecznymi cala rodzinka /czytaj tata nosi ile da rade/ niezbyt mi sie usmiecha.
Wiem, ze jest przechowalnia na głownym dworcu kolejowym, ale moze wiecie czy jest cos blizej Majdanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2017 20:18 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 790
niebieski
Coby nie zakładać tematu - jak przedstawia się sprawa przechowalni na lotnisku Boryspol?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2017 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 368
Kilometry: 530 287
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#4 PostWysłany: 05 Cze 2018 13:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Przechowywanie bagażu

Kijów Lotnisko Boryspil

Liczą na godziny. 9 UAH za 1h, 75 UAH 12h, 120 UAH 24h

Dworzec kolejowy
W szafkach samoobsługowych 30 UAH za 24h
U "pana - pracownika" 35 UAH za 24h

A jak ktoś jest mega cebulą, może zostawić w szafkach w licznych marketach do zamknięcia sklepu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 29 Lip 2018 09:56 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
Zeus, orientujesz się czy można płacić kartą za przechowanie bagażu na KBP czy tylko cash?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 29 Lip 2018 21:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Cash

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2018 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 224
niebieski
[quote="Zeus"]Cash
28 lipca 2018 roku za przechowanie bagaży płaciłem KK
:roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@ireqch ja odpowiedziałem za czerwiec :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10315
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Czyli forma płatności zależy od miesiąca. :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Może dodali później, ręce do ognia nie dam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#11 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 224
niebieski
Na pewno możliwość płatności KK jest . I dobrze . Nie trzeba płacić hrywnami. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5611
złoty
a czy jest przechowalnia w strefie tranzytowej w Boryspolu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:16 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 28
Loty: 26
Kilometry: 69 560
Krajów: 13 / 6.1%
mzukowski napisał(a):
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy uważacie, że mogę tam bezpiecznie zostawić sprzęt o dużej wartości? bardzo dużej.... Bo nie uśmiecha mi się nosić tego ze sobą po Kijowie, a z drugiej strony, trochę sie boję zostawić kilkadziesiąt tyś w szafce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
a pomysl jak zostawic kurtki czapki buty w styczniu na 14 dni???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 16 Wrz 2018 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 368
Kilometry: 530 287
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
nedyok napisał(a):
mzukowski napisał(a):
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy uważacie, że mogę tam bezpiecznie zostawić sprzęt o dużej wartości? bardzo dużej.... Bo nie uśmiecha mi się nosić tego ze sobą po Kijowie, a z drugiej strony, trochę sie boję zostawić kilkadziesiąt tyś w szafce.


To nie jest dobry pomysł. To jest przechowalnia w stylu „Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi”. Nie ma tam żadnych zamykanych szafek tylko pomieszczenie, w którym te bagaże leżą, pilnowane przez pana szatniarza.
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 02 Paź 2018 15:49 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 356
Loty: 89
Kilometry: 162 612
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Ponawiam pytanie, czy jest jakaś przechowalnia bagażu w okolicach Majdanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 03 Paź 2018 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 368
Kilometry: 530 287
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Na -1 jest Billa, a tam samoobsługowe szafki. Powinno wystarczyć:)
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 04 Paź 2018 17:36 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 356
Loty: 89
Kilometry: 162 612
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Jako alternatywa na pewno dobre miejsce, ale rejestrowany pewnie mi tam nie wejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#19 PostWysłany: 11 Gru 2018 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
ponawiam pytanie. jak zostawic 4 kurtki na KBP na 14 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#20 PostWysłany: 11 Gru 2018 20:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Chyba jedynie przechowalniana tam. Ale taniej wyjdzie kupić nowe kurtki po powrocie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group