| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Alko Sri Lanka alko-sri-lanka,1117,179233 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | lendziro [ 02 Lis 2024 16:10 ] |
| Temat postu: | Alko Sri Lanka |
Jako że na wyspie nie jest aż tak łatwo z alko a jak już to drożej niż u nas chciałem się podpytać o duty free na CMB po przylocie. Z tego co czytałem to jest ale czy jest w miarę ok zaopatrzony alko 40% jak whiskey, rumy, vodka? Czy w miarę ceny porównywalne do naszych krajowych? Np Jack Daniels etc? Czy można płacić kartą czy tylko $? Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | boots [ 02 Lis 2024 16:45 ] |
| Temat postu: | Re: Alko Sri Lanka |
Ty naprawdę pytasz, czy na lotnisku w sklepie można płacić kartą? | |
| Autor: | lendziro [ 02 Lis 2024 17:47 ] |
| Temat postu: | Re: Alko Sri Lanka |
Tak , bo widziałem wpisy że tylko Gotówka ale pytam te osoby które były i mogą potwierdzić. Jeśli piszesz po to żeby pisać to po co "spoilerowac"? | |
| Autor: | boots [ 02 Lis 2024 17:55 ] |
| Temat postu: | Re: Alko Sri Lanka |
Na każdym międzynarodowym lotnisku w sklepie zapłacisz kartą. W CMB również. BTW - na którym lotnisku w sklepie z alkoholem widziałeś taką kartkę? | |
| Autor: | szpaczny [ 04 Gru 2025 00:03 ] |
| Temat postu: | Re: Alko Sri Lanka |
Z Alkoholem na Sri Lance nie było żadnego problemu. Czasami są dedykowane sklepy które sprzedaja tylko alko, czasami kupi się w większym markecie Za każdym razem płaciłem bezproblemowo kartą. Ceny zbliżone do polskich. Głównie przy wyżej procentowych trunkach 34%. Piwko koło 5-7zł w markecie. | |
| Autor: | jaszon [ 04 Gru 2025 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: Alko Sri Lanka |
Na CMB płacimy kartą (i oczywiście gotówką). | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |