Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Alko Sri Lanka
alko-sri-lanka,1117,179233
Strona 1 z 1

Autor:  lendziro [ 02 Lis 2024 16:10 ]
Temat postu:  Alko Sri Lanka

Jako że na wyspie nie jest aż tak łatwo z alko a jak już to drożej niż u nas chciałem się podpytać o duty free na CMB po przylocie.
Z tego co czytałem to jest ale czy jest w miarę ok zaopatrzony alko 40% jak whiskey, rumy, vodka?

Czy w miarę ceny porównywalne do naszych krajowych? Np Jack Daniels etc?

Czy można płacić kartą czy tylko $?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Autor:  boots [ 02 Lis 2024 16:45 ]
Temat postu:  Re: Alko Sri Lanka

Ty naprawdę pytasz, czy na lotnisku w sklepie można płacić kartą?

Autor:  lendziro [ 02 Lis 2024 17:47 ]
Temat postu:  Re: Alko Sri Lanka

Tak , bo widziałem wpisy że tylko Gotówka ale pytam te osoby które były i mogą potwierdzić. Jeśli piszesz po to żeby pisać to po co "spoilerowac"?

Autor:  boots [ 02 Lis 2024 17:55 ]
Temat postu:  Re: Alko Sri Lanka

Na każdym międzynarodowym lotnisku w sklepie zapłacisz kartą. W CMB również.
BTW - na którym lotnisku w sklepie z alkoholem widziałeś taką kartkę?

Autor:  szpaczny [ 04 Gru 2025 00:03 ]
Temat postu:  Re: Alko Sri Lanka

Z Alkoholem na Sri Lance nie było żadnego problemu. Czasami są dedykowane sklepy które sprzedaja tylko alko, czasami kupi się w większym markecie Za każdym razem płaciłem bezproblemowo kartą. Ceny zbliżone do polskich. Głównie przy wyżej procentowych trunkach 34%. Piwko koło 5-7zł w markecie.

Autor:  jaszon [ 04 Gru 2025 11:59 ]
Temat postu:  Re: Alko Sri Lanka

Na CMB płacimy kartą (i oczywiście gotówką).

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/