Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#61 PostWysłany: 22 Gru 2022 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1139
srebrny
@monroe po prostu spodziewałem się jasnego oznaczenia operatora…w przypadku jego braku uznałem, że po prostu będę mógł wybrać. A podczas mojego researchu jakoś nie wpadłem na to, że Verizon działa na innych częstotliwościach.

Obsługa Walmartu (a właściwie dwóch, które odwiedziłem w celu zakupu i rozwiązania problemów z simem) to po prostu kompletny brak chęci pomocy klientowi.

A moje spostrzeżenie co do tego, że USA to generalnie trzeci świat dotyczy całościowo tego kraju, norm i zasad w nim panujących. Jak również standardów życia przeciętnego Amerykanina. Natomiast lotniczo Ameryka to calkowity sztos. I mówię to po paru odwiedzinach tamże, w różnych częściach kraju. I zarówno w największych miastach jak i miasteczkach/wsiach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#62 PostWysłany: 22 Gru 2022 22:16 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 133
Loty: 38
Kilometry: 79 867
Krajów: 10 / 4.7%
michzak napisał(a):
T-Mobile w trasie po Zachodnim Wybrzeżu sprawdza się kiepskawo, nawet na IN-5 w CA działał mi bardzo słabo (zasięg łapał jedynie 2G, a i tak przepustowość żadna), chociaż teoretycznie wg. sprzedawcy z Amazona telefon miał pełną kompatybilność


T-Mobile działa dobrze ale nie w każdym telefonie czy modemie zabranym z Polski. Dotyczy to większości sieci - kwestia obsługi CDMA i częstotliwości z jakich korzystają sieci w USA.

Mi się w 2019 wydawało, że też popełniłem błąd kupując T-Mobile, ale po przełożeniu SIM ze starszej Motoroli G3 do Huawei P20 Pro - odzyskał życie i sprawował się dobrze.
Internetu używałem na wschodnim i zachodnim wybrzeżu, Nevadzie czy Arizonie.

Iphone lub bardziej topowy model telefonu ogarnie. Routery LTE - typu Huawei, ZTE zabrane z EU mogą sobie nie poradzić.

Dziś dołożyłbym do karty Verizon - bo zasięg mieli wszędzie (ale warto naprawdę sprawdzić częstotliwości LTE/5G i dobrać router lub telefon).

W T-Mobile można było udostępniać łącze jako hot-spot.
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#63 PostWysłany: 23 Gru 2022 00:35 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Chyba mowa była o otwartym zestawie SIM, ale nieaktywowanym - niedziałającym, czyli żaden kredyt nie został napoczęty. W moim przypadku zresztą sam operator, przy próbie aktywowania jakimiś kodami IMEI "zaproponował" zwrot karty, po stwierdzeniu niekompatybilności jednego z telefonów. Chodziło mi więc wyłącznie o zestaw otwarty, ale nie "zużyty".
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
Offline
#64 PostWysłany: 23 Gru 2022 06:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
niebieski
Polecam poniższy filmik, żeby ktoś.się nie zdziwił nagłym brakiem kompatybilności nowego telefonu w tym dzikim kraju:

_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#65 PostWysłany: 23 Gru 2022 13:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
siedar napisał(a):
T-Mobile działa dobrze ale nie w każdym telefonie czy modemie zabranym z Polski. Dotyczy to większości sieci - kwestia obsługi CDMA i częstotliwości z jakich korzystają sieci w USA.

Mi się w 2019 wydawało, że też popełniłem błąd kupując T-Mobile, ale po przełożeniu SIM ze starszej Motoroli G3 do Huawei P20 Pro - odzyskał życie i sprawował się dobrze.
Internetu używałem na wschodnim i zachodnim wybrzeżu, Nevadzie czy Arizonie.

Iphone lub bardziej topowy model telefonu ogarnie. Routery LTE - typu Huawei, ZTE zabrane z EU mogą sobie nie poradzić.

Informacyjnie w takim razie, telefon to był Samsung S22 kupiony w Polsce, wyjazd był we wrześniu 2022, więc nie był to aż taki staruszek że mógłby nie dać rady ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
 
      
Offline
#66 PostWysłany: 17 Lut 2023 09:04 

Rejestracja: 15 Gru 2012
Posty: 28
Cześć. Pytanie czy na JFK są jakieś kioski z sim kartami na jeden dzień? Potrzebuję netu do obsługi apek ala google maps i metro. Będę dosłownie 12h. Nie potrzebuję dzwonić czy oglądać fb. ;)
_________________
tap, tap
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#67 PostWysłany: 17 Lut 2023 10:16 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3732
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
Jaka sieć w pl i jaki telefon? Esim mozliwy?

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#68 PostWysłany: 17 Lut 2023 10:24 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3732
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
Kupujesz kartę play na kartę. Doładowujesz 50zl. Wbijasz kod Play na Kartę i MIX
*111*881*1#

I masz 300MB
Wystarczy na 1 dzien
Pamietaj o sciagnieciu mapy google offline danego regionu w domu

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
micaj uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#69 PostWysłany: 17 Lut 2023 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 67
Hej,
Czy Ktoś może mi polecić amerykańską kartę SIM, która będzie miała przystępne pakiety danych w Roamingu w Meksyku.
Pozdrawiam
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#70 PostWysłany: 17 Lut 2023 10:57 

Rejestracja: 15 Gru 2012
Posty: 28
brzemia napisał(a):
Kupujesz kartę play na kartę. Doładowujesz 50zl. Wbijasz kod Play na Kartę i MIX
*111*881*1#

I masz 300MB
Wystarczy na 1 dzien
Pamietaj o sciagnieciu mapy google offline danego regionu w domu

Wyslane z telefonu przez Tapatalka


Są podobne promki w Orange? Zapewne tak. Pogooglam. Dzięki za pomoc!
_________________
tap, tap
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#71 PostWysłany: 17 Lut 2023 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
W Orange masz 1GB za 59 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#72 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 67
igore napisał(a):
W Orange masz 1GB za 59 PLN.

ale myślisz o Orange USA, czy polskim w Roamingu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#73 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
Mam na myśli polski Orange.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#74 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:15 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3732
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
Orange pl.
Po co mu orange usa na 12h pobytu?
Z 1h straci na zakup i konfigurację karty usa na miejscu. Po co ?

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#75 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:24 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3732
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
deerrr napisał(a):
Hej,
Czy Ktoś może mi polecić amerykańską kartę SIM, która będzie miała przystępne pakiety danych w Roamingu w Meksyku.
Pozdrawiam
Tomek
Sprawdz w drugą stronę.
Są fajne karty meksykańskie z roamingiem na USA;)

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#76 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 67
-- 17 Lut 2023 11:30 --

brzemia napisał(a):
Orange pl.
Po co mu orange usa na 12h pobytu?
Z 1h straci na zakup i konfigurację karty usa na miejscu. Po co ?

Wyslane z telefonu przez Tapatalka

Ale ja potrzebuję na tydzień w USA i na tydzień w Meksyku. Tylko dane mnie interesują. Nie chce kupować następnej karty SIM w Meksyku

-- 17 Lut 2023 11:31 --

brzemia napisał(a):
deerrr napisał(a):
Hej,
Czy Ktoś może mi polecić amerykańską kartę SIM, która będzie miała przystępne pakiety danych w Roamingu w Meksyku.
Pozdrawiam
Tomek
Sprawdz w drugą stronę.
Są fajne karty meksykańskie z roamingiem na USA;)

Wyslane z telefonu przez Tapatalka

Tak, to wiem, ale niestety będę najpierw tydzień w USA :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#77 PostWysłany: 17 Lut 2023 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Jeśli masz esim w telefonie to może airalo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#78 PostWysłany: 18 Lut 2023 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2019
Posty: 130
Ze swojego doświadczenia mogę polecić pakiet euroatlantycki (działa również w USA) z Plusa 1GB=39 zł ważny 30 dni, korzystałem, działa, polecam
https://www.plus.pl/documents/16/181176 ... _Karte.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#79 PostWysłany: 19 Lut 2023 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Potwierdzam, używałem wielokrotnie, działa bez problemu:

https://bok.plus.pl/article/372/1034
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#80 PostWysłany: 19 Lut 2023 21:41 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2776
Loty: 291
Kilometry: 621 848
Krajów: 46 / 21.5%
złoty
deerrr napisał(a):
Hej,
Czy Ktoś może mi polecić amerykańską kartę SIM, która będzie miała przystępne pakiety danych w Roamingu w Meksyku.
Pozdrawiam
Tomek


W plusie jest też wariant:
Euroatlantycki 400 MB - 19 zł z VAT, okres ważności pakietu to 14 dni

400MB jak sciągniesz mapy offline powinno wystarczyć Ci na 12h :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
Kasia_S uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group