Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#561 PostWysłany: 30 Lis 2017 23:53 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Offtop

Mamy dwie kandydatury do organizacji MŚ w 2026 roku. USA,Kanada i Meksyk mogą już świętować, Maroko jest ich rywalem tylko na papierze
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-20 ... ign=profil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#562 PostWysłany: 01 Gru 2017 00:00 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Ojjjj nie byłbym tego taki pewien. Wiadomo, że Maroko mocnym preciwnikiem nie jest, ale ze względów politycznych jakoś nie widzę Mundialu w USA i Meksyku jednocześnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#563 PostWysłany: 01 Gru 2017 00:22 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 181
Maroko da radę zrobić mundial na 48 rezprezentacji? Powiem że mocno zaskoczyła mnie ta kandydatura i też myślę że wybór gospodarza to tylko formalność.
A jak tak trochę sobie pomarzyć to co Wy na World Cup 2030 Polska&Czechy&Słowacja&Węgry :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Gru 2017 00:46, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#564 PostWysłany: 01 Gru 2017 01:06 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Kilka lat temu wszyscy mówili, że Katar nie da rady zrobić Mistrzostw ;) Że nie ma stadionów, że za gorąco... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#565 PostWysłany: 01 Gru 2017 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 801
Loty: 190
Kilometry: 364 337
Krajów: 43 / 20.1%
niebieski
No i by nie zrobili gdyby nie $$$... :lol: :D
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#566 PostWysłany: 01 Gru 2017 01:25 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3790
srebrny
48 druzyn? chca zrobic lige mistrzostw?

Qatar nie wygral, tylko kupil. Maroko nie ma szans przebic Nafte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#567 PostWysłany: 01 Gru 2017 01:50 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 181
Tak tylko zobacz też ze strony infrastruktury. Katar śpi na ropie i takie stadiony to dla nich drobne a Maroko nie jest tak bogatym krajem tym bardziej że 48 państw będzie grać więc potrzeba więcej stadionów i co po MŚ z nimi ;) Ale wiadomo to FIFA wybiera więc nic mnie nie zaskoczy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#568 PostWysłany: 01 Gru 2017 02:29 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Znowu wysyp niedoboru intelektualnego [mod - bez polityki, proszę]. Wy to co najwyżej dotrzecie do Szeremietiewa (a i to nieliczni z was), tam odbijecie się od bramek.

Hit ostatnich godzin: "nie mam karty VISA, czy mogę aplikować o bilety?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ostatnio edytowany przez krasnal, 01 Gru 2017 09:56, edytowano w sumie 1 raz
Polityka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#569 PostWysłany: 01 Gru 2017 02:53 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 36
Mądralo ludzie pytają bo na laczynaspilka.pl jest:

Płatności za bilety można dokonywać wyłącznie za pomocą kart płatniczych VISA honorowanych przez portalwww.FIFA.com/tickets

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Gru 2017 11:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#570 PostWysłany: 01 Gru 2017 09:45 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 389
Loty: 424
Kilometry: 507 296
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
Pierwsze przymiarki do lotów do Rosji zrobione ... oczywiście najwięcej opcji jest do Moskwy; Soczi, Kazań, Rostów - trochę gorzej.
Dobrze że Łukaszenka zniósł wizy na Białoruś, bo jest sporo fajnych opcji Belavia przez Mińsk; Air Baltic (przez Rygę).
Po Rosji dobrze wygląda oferta S7.

Transportowo i turystycznie ja poproszę grupę D, ewentualnie E.
Grupa C - masakra :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#571 PostWysłany: 01 Gru 2017 10:19 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 431
niebieski
W przypadku gdy chcesz lecieć do Rosji przez Mińsk to chyba potrzebujesz wizy białoruskiej, tam były jakieś gierki polityczne z tym związane. No chyba że coś się zmieniło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#572 PostWysłany: 01 Gru 2017 10:39 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 389
Loty: 424
Kilometry: 507 296
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
Na stronie ambasady Białorusi w Polsce czytamy:
"Informujemy, że na mocy Dekretu Prezydenta Republiki Białoruś z dnia 9 stycznia 2017 roku Nr.8 “O wprowadzeniu bezwizowego trybu wjazdu i wyjazdu cudzoziemców” z dniem 12 lutego 2017 roku wprowadza się możliwość bezwizowego wjazdu na terytorium Republiki Białoruś na termin nie więcej niż pięć dób wyłącznie przez przejście graniczne “Lotnisko Narodowe “Mińsk” dla obywateli 80 państw, w tym Rzeczypospolitej Polskiej.
Nowe przepisy dotyczą tylko osób, podróżujących samolotami w obie strony (przylot i odlot z lotniska “Mińsk”)."
Dodatkowo:
Ruch bezwizowy nie obejmuje: [...] osób, przylatujących do Białorusi samolotami z Rosji, oraz osób, planujących wylecieć na teren Rosji (te loty są traktowane, jako wewnętrzne, nie są objęte kontrolą graniczną);"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#573 PostWysłany: 01 Gru 2017 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Godzina zero coraz bliżej, a kilka dni temu FIFA w końcu podała do publicznej wiadomości dokładny przebieg procedury losowania (co ma fundamentalny wpływ na rozkład szans wylosowania poszczególnych przeciwników) więc można pokusić się o dokładne wyliczenie prawdopodobieństwa wylosowania danego kraju...

Największe szanse 17,5% mamy na wylosowanie Peru, Kolumbii lub Urugwaju, z kolei najmniej prawdpodobne jest wylosowanie Serbii bo tylko 9,2%.
Poniżej pełny rozkład szans dla matematycznych maniaków:

Hiszpania 9,5%
Peru 17,5%
Szwajcaria 9,5%
Anglia 9,5%
Kolumbia 17,5%
Meksyk 9,5%
Urugwaj 17,5%
Chorwacja 9,5%

Dania 11,3%
Islandia 11,3%
Kostaryka 13,5%
Szwecja 11,3%
Tunezja 13,2%
Egipt 13,2%
Senegal 13,2%
Iran 13,0%

Serbia 9,2%
Nigeria 12,9%
Australia 12,9%
Japonia 12,9%
Maroko 12,9%
Panama 13,3%
Korea 12,9%
Arabia Saudyjska 12,9%


Ostatnio edytowany przez kemot, 01 Gru 2017 11:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#574 PostWysłany: 01 Gru 2017 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5597
Loty: 169
Kilometry: 241 913
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
W mojej wczorajszej symulacji (karteczki losowane z garnka :) wpadliśmy na Urugwaj, Danię i Maroko.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#575 PostWysłany: 01 Gru 2017 12:06 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 940
niebieski
Ja nie mam jeszcze biletów to się tak nie jaram tym losowaniem :(
Normalnie to chciałbym Anglię ale teraz podchodzę do tego praktycznie i na taki mecz będzie najtrudniej o bilety więc niech będzie ktoś inny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#576 PostWysłany: 01 Gru 2017 12:21 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
rychu_cmg napisał(a):
Mądralo ludzie pytają bo na laczynaspilka.pl jest:

Płatności za bilety można dokonywać wyłącznie za pomocą kart płatniczych VISA honorowanych przez portalwww.FIFA.com/tickets


A od kiedy łączynaspiłka jest organizatorem mistrzostw Fifa w Rosji? Na stronie misia Coralgola jest napisane, że na hasło: "niech żyje Władimir Władimirowicz" wejścia na mecz będą bezpłatne. Też w to wierzysz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#577 PostWysłany: 01 Gru 2017 13:06 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 36
@Tomy's to chyba normalne, że ludzie szukają informacji na stronie PZPN. Tam były informacje o biletach na eliminacje i powinny być sprawdzone i zweryfikowane informacje o procesie zakupu na mistrzostwa w Rosji. Nie każdy zainteresowany zna też język angielski (choć bez podstaw jego lub rosyjskiego samodzielna wyprawa do Rosji to duże ryzyko)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#578 PostWysłany: 01 Gru 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
U mnie dojazd do Moskwy (tam na pewno zagramy jeden mecz) i do Petersburga (2 z 7 grup) w konkretnych terminach już opracowane teraz tylko czekać co ślepy los przydzieli i jak najszybciej wyklikać to co zaplanowane 8-)

Te 2 miasta oczywiście także na papierze były najprostsze i stety niestety się to potwierdziło, nawet dojazd tam tani nie będzie ale spokojnie można go zamknąć w kwocie 700 PLN w terminach ściśle meczowych i bez jakiegoś gigantycznego kombinowania, za to już dojazd do któregokolwiek z pozostałych miast gospodarzy to prawdziwa wyprawa dla ludzi z workiem pieniędzy i w tym miejscu musze niestety powiedzieć pas :cry:

Także nic już nie pozostało tylko czekać na werdykt...


Aha no i jeszcze ten Kaliningrad... tutaj na szczęście nie trzeba specjalnie planować tylko dla równowagi z biletami będzie najtrudniej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#579 PostWysłany: 01 Gru 2017 13:24 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 19
A ja mam i ten Kaliningrad.

16-Kaliningrad, 17-Moskwa, 19-Petersburg, a być może i lekka modyfikacja planów.

Polska w grupie F!?!?!? - marzenie.

To faza grupowa, potem zobaczymy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#580 PostWysłany: 01 Gru 2017 13:32 

kemot napisał(a):
U mnie dojazd do Moskwy (tam na pewno zagramy jeden mecz) i do Petersburga (2 z 7 grup) w konkretnych terminach już opracowane teraz tylko czekać co ślepy los przydzieli i jak najszybciej wyklikać to co zaplanowane 8-)

Te 2 miasta oczywiście także na papierze były najprostsze i stety niestety się to potwierdziło, nawet dojazd tam tani nie będzie ale spokojnie można go zamknąć w kwocie 700 PLN w terminach ściśle meczowych i bez jakiegoś gigantycznego kombinowania..


Z bardzo dobrze skomunikowanego z Polską BUDAPESZTU i ogólnie Węgier (Debreczyn) masa lotów do/z w/w miast w opcji 700-1000 zł RT loty Wizzair, dla kumatych vel zapobiegliwych w opcji za pkt Wizz przeloty nawet ZA DARMO!!! osobna kwestia to LOT i inne opcje za mile itp itd

Jak kolega pisze po 16 kto pierwszy ten lepszy, czy tez w opcji kto wyda mniej 8-)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group