| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 35 z 155 |
| Autor: | cavani [ 04 Gru 2017 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. | |
| Autor: | Anonymous [ 04 Gru 2017 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie wydaje Wam się tak w ogóle ciekawym zbiegiem okoliczności, że drabinka turniejowa zabezpiecza, aż do Losowanie każdy mógł obejrzeć. Teoretycznie gładko, czysto, przejrzyście i bez niedopowiedzeń. I właśnie ten brak dowodów na machloje jest w tym wszystkim najbardziej podejrzany. Tak to widzę. | |
| Autor: | Spider1919 [ 04 Gru 2017 21:28 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Tak, na pewno Rosja nie chciałaby się uchronić przed Niemcami, Brazylią czy Hiszpanią. Specjalnie uknuli intrygę i zaplanowali wszystko tak, by nie spotkać się ze wszechmocną reprezentacją Polski! | |
| Autor: | kemot [ 04 Gru 2017 21:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Drabinka jest tak ułożona, że na dzień dzisiejszy każdy może zagrać z każdym (w tym Rosja z Polską) najpóźniej na etapie półfinału ponieważ w każdej grupie drużyny wychodzące z 1 i 2 miejsca trafiają do dwóch róznych połówek drabinki. | |
| Autor: | BTTOS [ 04 Gru 2017 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wybieram się do Królewca na Anglia - Belgia autem. Zielona karta wystarczy, czy trzeba wykupić jakieś ubezpieczenie ruskie na granicy? Będę też na meczu o 3 miejsce w Petersburgu i później pociągiem nocnym na finał do Moskwy (telebim). Ktoś pisał o tych prysznicach w pociągach. Czy w każdym jest takie udogodnienie? Nie mam jeszcze lotów. Air Baltic narazie sztucznie zawyżył ceny. Wstrzymuję się z lotami do ok. 15 stycznia chyba. Czy na mecze MŚ wpuszczają z plecakami gdzie będzie jedyny dobytek zabrany do podręcznego? | |
| Autor: | piotrek_ [ 05 Gru 2017 08:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
cavani napisał(a): Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje. Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca... | |
| Autor: | thomson91 [ 05 Gru 2017 08:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
macio106 napisał(a): etker napisał(a): jak ten smieszny identyfikator wyrobić ? https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są Bierz ENG, Ja wypełniłem i od razu na drugi dzień zaproszenie do Ambasady w Gdańsku dla mnie i dla drugiej osoby. Macio, a można wiedzieć po co ta ambasada Cię zaprosiła? Ja wczoraj aplikowałem o fan id. | |
| Autor: | Dezext [ 05 Gru 2017 09:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A wiecie jak to wygląda ze sprzedażą biletów ? jak uruchomią w kwietniu (?) wymianę to mozna od ręki sprzedać czy to będzie czymś uwarunkowane ? mam na dwa mecze w Kaliningradzie a wybieram się tylko na jeden. Chciałbym sprzedać 4 bilety i teraz zastanawiam się czy jestem już z nimi "ugotowany" i nic nie da się zrobić... | |
| Autor: | cavani [ 05 Gru 2017 09:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
piotrek_ napisał(a): cavani napisał(a): Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje. Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca... Hmmm... Trochę dziwne podejście. Dla mnie nieważne czy z Senegalem czy z Anglią. Ważne, że gra Polska o punkty na Mundialu po 12 latach przerwy. I z pewnością łatwo nie będzie. A następny raz nie wiadomo kiedy nastąpi. Na początku też brałem pod uwagę jedynie Kaliningrad lub Petersburg, ale gdy zobaczyłem umiarkowane ceny przelotów i zakwaterowania w Moskwie, długo się nie zastanawiałem. | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Gru 2017 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Obstawiam, że pod względem organizacyjnym i pod względem przedsięwziętych środków bezpieczeństwa ten turniej będzie wzorowy, tak jak wzorowe było polskie EURO2012. Co do zatargów między kibicami to takie sytuacje się zdarzają. Zdarzyły się przed meczem Polska - Rosja w 2012 r., miały miejsce we Francji w tamtym roku (i to częściej i w większej skali niż na polskim EURO) i zapewne zainteresowane osoby z sukcesem poszukają guza w Rosji. A niezainteresowani ustawkami będą się świetnie bawić w inny sposób, bo mamy ciekawych, egzotycznych rywali. PS. W Moskwie "gramy u siebie" | |
| Autor: | madej [ 05 Gru 2017 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
piotrek_ napisał(a): cavani napisał(a): Dobrze, że Polska nie gra w Kaliningradzie, bo przy tamtejszych kosmicznych cenach noclegów wypad na mecz samolotem do Moskwy okazuje się być tańszy, a przy okazji można zobaczyć jednak trochę więcej. Kiedy było losowanie, miałem już uzupełnione szczegóły rezerwacji na pokój w Kaliningradzie. Pokój 2-os., za 180 zł/doba. Czekałem tylko na odpowiednią karteczkę z kapsułki i kliknąłbym potwierdź Gdybyśmy grali w Kaliningradzie, albo St Petersburgu to bym pojechał na mecz raczej na 100%, a tak to chyba odpuszczę i mundial obejrzę jednak w tv. Jedyny mecz, jaki brałbym pod uwagę to mecz w Moskwie. Taka powiedzmy Anglia bardziej działałaby na wyobraźnię, Senegal mnie jednak do końca nie przekonuje. Szkoda, że ew. mecz w St Petersburgu możliwy jest dopiero w 1/2, przy wyjściu z 2 miejsca... Przy stanie gdzie zostały kulki G i H miałem kilka biletow z viagogo na Kaliningrad w koszyku bo ceny później mogły by wachać sie w granicach 5k za bilet. Los chciał inaczej, może i dobrze. Tylko proszę nie pompujcie balonika na finał. Drabinka jest fatalna, super jeśli dojdą do ćwierćfinału. Pewnie już to przeanalizowaliście, że Polska jeśli wyjdzie z grupy zagra z Anglia albo Belgią, a później niestety niemcy albo brazole. | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Gru 2017 10:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Niemcy nie potrafią grać z Polską, co pokazuje statystyka spotkań o punkty z ostatnich lat. Brazylijczycy z kolei grając u siebie na organizowanych przez siebie Mistrzostwach Świata potrafią przegrać z Niemcami 1:7. Jestem jakoś spokojny Osobiście żałuję tylko, że nie byliśmy losowani z drugiego koszyka i nie trafiliśmy do grupy z Rosją i nie gramy z nimi meczu otwarcia na Łużnikach w Moskwie. To było moje marzenie. | |
| Autor: | piotrek_ [ 05 Gru 2017 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
cavani napisał(a): Hmmm... Trochę dziwne podejście. Taki ze mnie mundialowy Janusz | |
| Autor: | jacenty1962 [ 05 Gru 2017 11:00 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dezext napisał(a): A wiecie jak to wygląda ze sprzedażą biletów ?jak uruchomią w kwietniu (?) tą wymianę to mozna od ręki sprzedać czy to będzie czymś uwarunkowane ? mam na dwa mecze w kaliningradzie a wybieram się tylko na jeden. Chciałbym sprzedać 4 bilety i teraz zastanawiam się czy jestem już z nimi "ugotowany" i nic nie da się zrobić... Przed Euro 2012 bilety sprzedawało się (kupowało) z 10% stratą i to wtedy gdy byli chętni. Np. na bilety na mecz Szwecja-Francja w Kijowie nie mogłem znaleźć chętnych i musiałem je sprzedać (z dużo większą stratą i nie bez problemów) pod kijowskim stadionem. | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Gru 2017 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
pabien napisał(a): Nie musisz się dowiadywać. Wystarczy sprawdzić posty. SPRAWDZALI. @Wycinanka, niestety moja koncepcja upadła. Jest tak jak napisał @pabien. | |
| Autor: | madej [ 05 Gru 2017 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
czyli oddajac bilety, musisz oddać też FAN ID. A co jeśli wyrobiłem już FAN ID i chce sprzedać bilety na platformie FIFA? | |
| Autor: | jacenty1962 [ 05 Gru 2017 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Portal otwarty. Bilety Polska-Senegal kupione. Mecze i miejsca do wyboru do koloru. Oprócz inauguracji i finału. | |
| Autor: | risto [ 05 Gru 2017 12:11 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nic nie kupione, tylko złożony wniosek, a losowanie za 2 miesiące. | |
| Autor: | jacenty1962 [ 05 Gru 2017 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
risto napisał(a): Nic nie kupione, tylko złożony wniosek, a losowanie za 2 miesiące. Ok. To czekamy. | |
| Autor: | josefman [ 05 Gru 2017 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ciekawe, w tamtej rundzie losowania było niejakie TST4, 5, itd (Team Specific Ticket) i jak ktoś kupił czy wylosował TST 7, czyli do finału,te bilety są cały czas ważne mimo,że Twój team został wyeliminowany. Pewnie może o tym niektórzy jeszcze nie wiedzą...(jest jeszcze cały czas w FAQ by nikt nie miał wątpliwości) Natomiast w tej rundzie losowania wprowadzili niejakie CST (conditional supporter ticket) i ważne,w sumie tak powinno być, że jak Twój team odpada to zwrócą kasę. Możesz też aplikować mecz o 3 miejsce i finał-zwrócą kasę w zależności czy Twój team będzie grał w finale czy o 3 miejsce. W ogóle z tymi cenami biletów trochę przesadzili, wiem,że to MŚ ale chyba będą całe szkoły dzieci wpuszczali za darmo na trybuny by wizerunkowo wyglądało to jakoś... | |
| Strona 35 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |