| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 32 z 155 |
| Autor: | rychu_cmg [ 01 Gru 2017 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
spawel7 napisał(a): Witam, Będzie taka możliwość w marcu Wylosowałem bilety na mecz Belgia-Anglia, ale chciałbym pojechać na mecz Polaków. Wiecie może, czy będzie jakaś wymiana biletów z innymi kibicami z zagranicy, którzy wylosowali mecz Polski? @Michau23 Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | etker [ 02 Gru 2017 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
jak ten smieszny identyfikator wyrobić ? https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są | |
| Autor: | nurneee [ 02 Gru 2017 20:54 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@etker Zmień wersję na angielską. Powinno być lepiej. | |
| Autor: | macio106 [ 02 Gru 2017 21:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa |
etker napisał(a): jak ten smieszny identyfikator wyrobić ? https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są Bierz ENG, Ja wypełniłem i od razu na drugi dzień zaproszenie do Ambasady w Gdańsku dla mnie i dla drugiej osoby. | |
| Autor: | luck1991 [ 03 Gru 2017 00:15 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czy ktoś może wytłumaczyć mi taką sytuację. Jeśli Polska odpadnie w fazie grupowej, a Senegal zajmie pierwsze miejsce i awansuje do finału, to kibice z Polski, którzy wykupili pakiet na 7 spotkań mogą podążać za ta drużyną do Moskwy? https://twitter.com/rafa_lebiedz24/stat ... 33313?s=17 | |
| Autor: | marek--001 [ 03 Gru 2017 01:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
turecky napisał(a): Ogarnąłem przeloty Warszawa -> Moskwa, Moskwa -> Kazań, Wołgograd -> Moskwa ->Warszawa; całość jakoś za 3600 PLN / 2 szt. Wszystko aerofłot; Może nie super tanio, ale za to bardzo wygodnie (żadnych nocnych przelotów, spania na lotniskach, czy wstawania o 4 rano) i z bagażem 23 kg. Został Kazań - Wołgograd; 24 h pociągiem odpada; przeloty na razie tylko przesiadkowe, ale widziałem kilka lokalnych linii rosyjskich nie ma jeszcze rozkładu na lato. Które loty dokładnie zarezerwowałeś ? | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 03 Gru 2017 03:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
luck1991 napisał(a): Czy ktoś może wytłumaczyć mi taką sytuację. Jeśli Polska odpadnie w fazie grupowej, a Senegal zajmie pierwsze miejsce i awansuje do finału, to kibice z Polski, którzy wykupili pakiet na 7 spotkań mogą podążać za ta drużyną do Moskwy? https://twitter.com/rafa_lebiedz24/stat ... 33313?s=17 Niestety tak do działa na MŚ | |
| Autor: | luck1991 [ 03 Gru 2017 08:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@kyrtap199 Załóżmy, że Polska i Japonia odpadnie w grupie, a sporo kibiców z tych państw zakupi pakiet na 7 spotkań. Kto będzie podróżował za pierwszą, a kto za drugą drużyną w grupie? (np. Polska - 3 miejsce, Japonia - 4 miejsce) | |
| Autor: | jumar7 [ 03 Gru 2017 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jak wygląda proces sprzedaży biletów od 5 grudnia - czy płatności dokonuje się od razu czy dopiero po przydzieleniu biletów po losowaniu? | |
| Autor: | pompa [ 03 Gru 2017 09:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
jumar7 napisał(a): Jak wygląda proces sprzedaży biletów od 5 grudnia - czy płatności dokonuje się od razu czy dopiero po przydzieleniu biletów po losowaniu? Pobiorą ci z karty jeśli wylosujesz bilety | |
| Autor: | kieras86 [ 03 Gru 2017 11:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
czy mając bilet na mecz wciąż trzeba mieć wizę do Rosji? Pytam, bo z tego co wiem jak miało się bilet na mistrzostwa hokejowe na Białoruś wpuszczali bez wizy. Ewentualnie czy są wprowadzone jakiekolwiek wizowe udogodnienia dla posiadaczy biletów? | |
| Autor: | kemot [ 03 Gru 2017 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Było pisane dziesiątki razy. | |
| Autor: | kawus [ 03 Gru 2017 11:14 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Janusz Awiacji napisał(a): Kod: Godna polecenia jest natomiast podróż pociągiem. Pociągi z Warszawy do Moskwy jeżdżą 2 razy dziennie. Jeden to „Polonez” (w wagonach 2. klasy w każdym przedziale jest umywalka i jadą w nim tylko 3 osoby), drugi to pociąg jadący z Berlina (w przedziałach 4 osoby, za to wyższy standard toalet w wagonach). Wiele osób uważa, że jest to najlepszy sposób dotarcia do Moskwy. Koszt biletu na ten pociąg to ok. 450 zł w obie strony. Wagony w nim są sypialne, pociąg wyjeżdża po południu (ok. 15.00 z Warszawy), przyjeżdża rano (10.00 czasu moskiewskiego) na dworzec Białoruski – blisko stacji metra, autobusów, taksówek czy polskiej ambasady. Najtaniej można dotrzeć do Moskwy jadąc do Terespola polskim pociągiem krajowym, tam przesiąść się na pociąg Terespol – Brześć i następnie kontynuować podróż rosyjskim pociągiem Brześć – Moskwa. Jest to jednak wariant dla osób dobrze znających rosyjskie realia, a zdecydowanie nie dla osób jadących na Wschód po raz pierwszy. Kupując w Polsce bilet, dobrze jest od razu kupić też powrotny wraz z miejscówką. Dworzec Białoruski w Moskwie jest dość rozbudowany, kasy międzynarodowe mogą okazać się trudne do znalezienia. Kupienie biletu w Polsce oszczędzi nam sporo czasu. Ze strony https://www.studentnews.pl/serwis.php?s=80&pok=2232 Gdybyś się ktoś decydował na pociąg Brześć – Moskwa nie zapomnijcie, że Brześć to Białoruś i ID nie wystarczy. | |
| Autor: | Spider1919 [ 03 Gru 2017 11:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć, planuję lecieć z Warszawy do Mińska i z Mińska do Moskwy, czy potrzebuję specjalnej wizy na Białoruś? | |
| Autor: | kemot [ 03 Gru 2017 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Też było - tak. | |
| Autor: | Spider1919 [ 03 Gru 2017 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
-- 03 Gru 2017 11:12 -- Dziękuję za odpowiedź. Liczę jednak na to: Cytuj: Być może już w przyszłym roku bez wizy będziemy mogli zwiedzić także Mińsk, a niewykluczone, że także resztę kraju. Kilkanaście dni temu ministerstwo sportu i turystyki podało, że wkrótce rząd podejmie decyzję w sprawie wprowadzenie ruchu bezwizowego dla obcokrajowców, którzy przybywają na Białoruś samolotem i lądują na lotnisku w Mińsku. via fly4free.pl -- 03 Gru 2017 11:14 -- Dziękuję za odpowiedź. Liczę jednak na to: Cytuj: Być może już w przyszłym roku bez wizy będziemy mogli zwiedzić także Mińsk, a niewykluczone, że także resztę kraju. Kilkanaście dni temu ministerstwo sportu i turystyki podało, że wkrótce rząd podejmie decyzję w sprawie wprowadzenie ruchu bezwizowego dla obcokrajowców, którzy przybywają na Białoruś samolotem i lądują na lotnisku w Mińsku. via fly4free.pl EDIT: zostało to już wprowadzone: http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_is ... _lotnisko/ Cytuj: W portu lotniczym „Mińsk” powstała możliwość bezwizowego tranzytu. Taki tranzyt jest możliwy dla pasażerów, którzy mają ważne wjazdowe dokumenty do kraju przeznaczenia, bilety lotnicze z potwierdzonym terminem odlotu z portu lotniczego „Mińsk” i termin pobytu których w porcie lotniczym nie będzie przekraczał 24 godz. W razie potrzeby pasażerowie mają możliwość nabyć białoruską wizę w portu lotniczym „Mińsk” i opuścić strefę tranzytową. Kolegę wyżej proszę zatem o niewypowiadanie się nie posiadając aktualnej wiedzy. -- 03 Gru 2017 11:15 -- http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_is ... _lotnisko/ Cytuj: W portu lotniczym „Mińsk” powstała możliwość bezwizowego tranzytu. Taki tranzyt jest możliwy dla pasażerów, którzy mają ważne wjazdowe dokumenty do kraju przeznaczenia, bilety lotnicze z potwierdzonym terminem odlotu z portu lotniczego „Mińsk” i termin pobytu których w porcie lotniczym nie będzie przekraczał 24 godz. W razie potrzeby pasażerowie mają możliwość nabyć białoruską wizę w portu lotniczym „Mińsk” i opuścić strefę tranzytową. Kolegę wyżej proszę zatem o niewypowiadanie się nie posiadając aktualnej wiedzy.[/quote] | |
| Autor: | kemot [ 03 Gru 2017 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Kolega akurat posiada aktualną wiedzę - podane przez Ciebie przepisy posiadają wyjątek i tym wyjątkiem so loty do/z Rosji. | |
| Autor: | dyneck [ 03 Gru 2017 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pytanko o te specjalne pociągi do tych co korzystali w czasie pucharu konfederacji ? jakie w nich są warunki ? Ponieważ jadą prawie 24h to czy są miejsca leżące ? Ponieważ jest to jednak lato i temperatury są wysokie to czy są w nich prysznice ? | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 03 Gru 2017 14:57 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
luck1991 napisał(a): @kyrtap199 Załóżmy, że Polska i Japonia odpadnie w grupie, a sporo kibiców z tych państw zakupi pakiet na 7 spotkań. Kto będzie podróżował za pierwszą, a kto za drugą drużyną w grupie? (np. Polska - 3 miejsce, Japonia - 4 miejsce) To mi dałeś zagadkę | |
| Autor: | motta [ 03 Gru 2017 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Siema, Panowie - mam bilety na Hiszpania - Maroko , chce je sprzedac znajomemu Hiszpanowi , chyba ze wczesniej mu sie uda jeszcze kupic w losowaniu.... Jak wyglada sprzedaz biletow ? Wiem ze bedzie mozna kiedys tam przez strone fifa....a co w przpadku jak bym juz je mu chcial sprzedac zeby mogl rezerwowac samoloty/hotele etc.... Sam jade na mecz tez do kaliningradu anglia-belgia...wiec wyrobie sobie FAN ID. Czy on bedzie mogl normalnie wejsc na "moj" bilet bez fan id ? Dzieki Pawel | |
| Strona 32 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |