Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

MŚ 2018 w Rosji
ms-2018-w-rosji,1497,77083
Strona 32 z 155

Autor:  rychu_cmg [ 01 Gru 2017 23:39 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

spawel7 napisał(a):
Witam,
Wylosowałem bilety na mecz Belgia-Anglia, ale chciałbym pojechać na mecz Polaków.
Wiecie może, czy będzie jakaś wymiana biletów z innymi kibicami z zagranicy, którzy wylosowali mecz Polski?
Będzie taka możliwość w marcu
@Michau23

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Autor:  etker [ 02 Gru 2017 20:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

jak ten smieszny identyfikator wyrobić ?

https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są

Autor:  nurneee [ 02 Gru 2017 20:54 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@etker Zmień wersję na angielską. Powinno być lepiej.

Autor:  macio106 [ 02 Gru 2017 21:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

etker napisał(a):
jak ten smieszny identyfikator wyrobić ?

https://www.fan-id.ru/ przecież ta strona to jakiś śmiech.. chyba ze tylko u mnie jakies dziwne znaki zapytania są


Bierz ENG, Ja wypełniłem i od razu na drugi dzień zaproszenie do Ambasady w Gdańsku dla mnie i dla drugiej osoby.

Autor:  luck1991 [ 03 Gru 2017 00:15 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Czy ktoś może wytłumaczyć mi taką sytuację. :shock:
Jeśli Polska odpadnie w fazie grupowej, a Senegal zajmie pierwsze miejsce i awansuje do finału, to kibice z Polski, którzy wykupili pakiet na 7 spotkań mogą podążać za ta drużyną do Moskwy? :o

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/stat ... 33313?s=17

Autor:  marek--001 [ 03 Gru 2017 01:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

turecky napisał(a):
Ogarnąłem przeloty Warszawa -> Moskwa, Moskwa -> Kazań, Wołgograd -> Moskwa ->Warszawa; całość jakoś za 3600 PLN / 2 szt. Wszystko aerofłot; Może nie super tanio, ale za to bardzo wygodnie (żadnych nocnych przelotów, spania na lotniskach, czy wstawania o 4 rano) i z bagażem 23 kg.
Został Kazań - Wołgograd; 24 h pociągiem odpada; przeloty na razie tylko przesiadkowe, ale widziałem kilka lokalnych linii rosyjskich nie ma jeszcze rozkładu na lato.



Które loty dokładnie zarezerwowałeś ?

Autor:  kyrtap1992 [ 03 Gru 2017 03:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

luck1991 napisał(a):
Czy ktoś może wytłumaczyć mi taką sytuację. :shock:
Jeśli Polska odpadnie w fazie grupowej, a Senegal zajmie pierwsze miejsce i awansuje do finału, to kibice z Polski, którzy wykupili pakiet na 7 spotkań mogą podążać za ta drużyną do Moskwy? :o

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/stat ... 33313?s=17



Niestety tak do działa na MŚ :( Na Euro jeśli Twoja drużyna odpadał to Ci zwracali kasę a tutaj przejmujesz bilety na mecze drużyny która Cię wyeliminowała. Całe szczęście że zagramy w finale :D

Autor:  luck1991 [ 03 Gru 2017 08:02 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

@kyrtap199 :D :D :D
Załóżmy, że Polska i Japonia odpadnie w grupie, a sporo kibiców z tych państw zakupi pakiet na 7 spotkań. Kto będzie podróżował za pierwszą, a kto za drugą drużyną w grupie? (np. Polska - 3 miejsce, Japonia - 4 miejsce)

Autor:  jumar7 [ 03 Gru 2017 09:14 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Jak wygląda proces sprzedaży biletów od 5 grudnia - czy płatności dokonuje się od razu czy dopiero po przydzieleniu biletów po losowaniu?

Autor:  pompa [ 03 Gru 2017 09:19 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

jumar7 napisał(a):
Jak wygląda proces sprzedaży biletów od 5 grudnia - czy płatności dokonuje się od razu czy dopiero po przydzieleniu biletów po losowaniu?

Pobiorą ci z karty jeśli wylosujesz bilety

Autor:  kieras86 [ 03 Gru 2017 11:06 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

czy mając bilet na mecz wciąż trzeba mieć wizę do Rosji? Pytam, bo z tego co wiem jak miało się bilet na mistrzostwa hokejowe na Białoruś wpuszczali bez wizy.
Ewentualnie czy są wprowadzone jakiekolwiek wizowe udogodnienia dla posiadaczy biletów? :D

Autor:  kemot [ 03 Gru 2017 11:10 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Było pisane dziesiątki razy.

Autor:  kawus [ 03 Gru 2017 11:14 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Janusz Awiacji napisał(a):
Kod:
Godna polecenia jest natomiast podróż pociągiem. Pociągi z Warszawy do Moskwy jeżdżą 2 razy dziennie. Jeden to „Polonez” (w wagonach 2. klasy w każdym przedziale jest umywalka i jadą w nim tylko 3 osoby), drugi to pociąg ­jadący z Berlina (w przedziałach 4 osoby, za to wyższy standard toalet w wagonach). Wiele osób uważa, że jest to najlepszy sposób dotarcia do Moskwy. Koszt biletu na ten pociąg to ok. 450 zł w obie strony. Wagony w nim są sypialne, pociąg wyjeżdża po południu (ok. 15.00 z Warszawy), przyjeżdża rano (10.00 czasu moskiewskiego) na dworzec Białoruski – blisko stacji metra, autobusów, taksówek czy polskiej ­ambasady. Najtaniej można dotrzeć do Moskwy jadąc do Terespola polskim pociągiem krajowym, tam przesiąść się na pociąg Terespol – Brześć i następnie kontynuować podróż rosyjskim pociągiem Brześć – Moskwa. Jest to jednak wariant dla osób dobrze znających rosyjskie realia, a zdecydowanie nie dla osób jadących na Wschód po raz pierwszy.
Kupując w Polsce bilet, dobrze jest od razu kupić też powrotny wraz z miejscówką. Dworzec Białoruski w Moskwie jest dość rozbudowany, kasy międzynarodowe mogą okazać się trudne do znalezienia. Kupienie biletu w Polsce oszczędzi nam sporo czasu.

Ze strony https://www.studentnews.pl/serwis.php?s=80&pok=2232


Gdybyś się ktoś decydował na pociąg Brześć – Moskwa nie zapomnijcie, że Brześć to Białoruś i ID nie wystarczy.

Autor:  Spider1919 [ 03 Gru 2017 11:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Cześć, planuję lecieć z Warszawy do Mińska i z Mińska do Moskwy, czy potrzebuję specjalnej wizy na Białoruś?

Autor:  kemot [ 03 Gru 2017 11:29 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Też było - tak.

Autor:  Spider1919 [ 03 Gru 2017 12:15 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

-- 03 Gru 2017 11:12 --

Dziękuję za odpowiedź. Liczę jednak na to:

Cytuj:
Być może już w przyszłym roku bez wizy będziemy mogli zwiedzić także Mińsk, a niewykluczone, że także resztę kraju. Kilkanaście dni temu ministerstwo sportu i turystyki podało, że wkrótce rząd podejmie decyzję w sprawie wprowadzenie ruchu bezwizowego dla obcokrajowców, którzy przybywają na Białoruś samolotem i lądują na lotnisku w Mińsku.


via fly4free.pl

-- 03 Gru 2017 11:14 --

Dziękuję za odpowiedź. Liczę jednak na to:

Cytuj:
Być może już w przyszłym roku bez wizy będziemy mogli zwiedzić także Mińsk, a niewykluczone, że także resztę kraju. Kilkanaście dni temu ministerstwo sportu i turystyki podało, że wkrótce rząd podejmie decyzję w sprawie wprowadzenie ruchu bezwizowego dla obcokrajowców, którzy przybywają na Białoruś samolotem i lądują na lotnisku w Mińsku.


via fly4free.pl

EDIT: zostało to już wprowadzone: http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_is ... _lotnisko/

Cytuj:
W portu lotniczym „Mińsk” powstała możliwość bezwizowego tranzytu. Taki tranzyt jest możliwy dla pasażerów, którzy mają ważne wjazdowe dokumenty do kraju przeznaczenia, bilety lotnicze z potwierdzonym terminem odlotu z portu lotniczego „Mińsk” i termin pobytu których w porcie lotniczym nie będzie przekraczał 24 godz.

W razie potrzeby pasażerowie mają możliwość nabyć białoruską wizę w portu lotniczym „Mińsk” i opuścić strefę tranzytową.


Kolegę wyżej proszę zatem o niewypowiadanie się nie posiadając aktualnej wiedzy.

-- 03 Gru 2017 11:15 --

http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_is ... _lotnisko/

Cytuj:
W portu lotniczym „Mińsk” powstała możliwość bezwizowego tranzytu. Taki tranzyt jest możliwy dla pasażerów, którzy mają ważne wjazdowe dokumenty do kraju przeznaczenia, bilety lotnicze z potwierdzonym terminem odlotu z portu lotniczego „Mińsk” i termin pobytu których w porcie lotniczym nie będzie przekraczał 24 godz.

W razie potrzeby pasażerowie mają możliwość nabyć białoruską wizę w portu lotniczym „Mińsk” i opuścić strefę tranzytową.


Kolegę wyżej proszę zatem o niewypowiadanie się nie posiadając aktualnej wiedzy.[/quote]

Autor:  kemot [ 03 Gru 2017 12:31 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Kolega akurat posiada aktualną wiedzę - podane przez Ciebie przepisy posiadają wyjątek i tym wyjątkiem so loty do/z Rosji.

Autor:  dyneck [ 03 Gru 2017 13:30 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Pytanko o te specjalne pociągi do tych co korzystali w czasie pucharu konfederacji ?
jakie w nich są warunki ?

Ponieważ jadą prawie 24h to czy są miejsca leżące ?
Ponieważ jest to jednak lato i temperatury są wysokie to czy są w nich prysznice ?

Autor:  kyrtap1992 [ 03 Gru 2017 14:57 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

luck1991 napisał(a):
@kyrtap199 :D :D :D
Załóżmy, że Polska i Japonia odpadnie w grupie, a sporo kibiców z tych państw zakupi pakiet na 7 spotkań. Kto będzie podróżował za pierwszą, a kto za drugą drużyną w grupie? (np. Polska - 3 miejsce, Japonia - 4 miejsce)



To mi dałeś zagadkę :D Akurat w tym przypadku nie wiem jak by to wyglądało.

Autor:  motta [ 03 Gru 2017 17:33 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Siema,

Panowie - mam bilety na Hiszpania - Maroko , chce je sprzedac znajomemu Hiszpanowi , chyba ze wczesniej mu sie uda jeszcze kupic w losowaniu....

Jak wyglada sprzedaz biletow ? Wiem ze bedzie mozna kiedys tam przez strone fifa....a co w przpadku jak bym juz je mu chcial sprzedac zeby mogl rezerwowac samoloty/hotele etc....

Sam jade na mecz tez do kaliningradu anglia-belgia...wiec wyrobie sobie FAN ID.

Czy on bedzie mogl normalnie wejsc na "moj" bilet bez fan id ?

Dzieki

Pawel

Strona 32 z 155 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/