| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 23 z 155 |
| Autor: | Gascoigne [ 12 Lis 2017 17:13 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam serdeczna prosba o podpowiedz. Aplikowalem o 4 bilety na mistrzostwa zeby zwiekszyc swoja szanse. Wylosowalem ...4 bilety a to za duzo szczescia na raz. Chcialbym spytac czy moge wybrac i zaplacic tylko za jeden z tych biletow bo ze wzgledow logistycznych i prestizowych interesuje mnie on najbardziej. Innymi slowy jesli chce tylko jeden bilet to jest to problem ? Czy jesli aplikowalem na wiecej to musze brac wszystko ? | |
| Autor: | apollo44333 [ 12 Lis 2017 17:35 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jeśli wylosowali Ci 4 bilety to od razu powinni zabrać Ci z karty kredytowej za 4. Jeśli nie będziesz chciał biletów będziesz mógł próbować je odsprzedać na stronie Fifa po normalnej cenie. | |
| Autor: | Gascoigne [ 12 Lis 2017 18:16 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie sciagneli bo kwota przekroczyla limit na karcie kredytowej. Mam info na mailu ze pieniadze musza byc do jutra do 10:00 wyslane do nich. Stad pytanie czy moge wyslac tylko za jeden bilet ? Czy musze brac wszystkie cztery ? | |
| Autor: | pablo78ok [ 12 Lis 2017 19:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
bierzesz wszystkie albo żaden, nie ma opcji że sobie wybierzesz za który zapłacisz. Wysłane z mojego G3221 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Profesor22 [ 13 Lis 2017 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Z karty sciagnieto mi 840 dol. Zadnego @z potwierdzeniem nie dostałem. W jakiej zakładce moge sprawdzic czy mnie wylosowano ? Kasa sciagnieta pod koniec października. | |
| Autor: | sapos [ 14 Lis 2017 08:55 ] | ||
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji | ||
Do rozpoczęcia drugiej fazy sprzedaży nie bedzie mozna zalogować sie na swoim koncie. Tak to wyglada na chwilę obecną:
| |||
| Autor: | mal45 [ 14 Lis 2017 11:01 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam, chciałbym zapłacić przelewem za bilety w kolejnej fazie. Ktoś wie gdzie pobrać formularz wniosku o bilet? Co FIFA ma tutaj na myśli?: "...możliwe będzie dokonanie płatności za zakup Biletów za pomocą następujących metod płatności: Karty płatnicze Visa Inne akceptowane karty płatnicze Międzynarodowe przelewy bankowe będą możliwe dla rezydentów spoza Rosji, za pomocą dostępnego do pobrania formularza wniosku o bilet." proszę o pomoc | |
| Autor: | kamillos13 [ 14 Lis 2017 19:32 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
zmieniłem kartę w międzyczasie, obecnie nie mogę ustawić jej numerów bo po zalogowaniu mam komunikat, pewnie ten sam co inni,czyli: " In preparation for the launch of the next Sales Period for 2018 FIFA World Cup Russia™, it will not be possible for you to access your Ticketing account from Monday 13th November at 10H CET / 12H Moscow Time until 16th November at 10H CET / 12H Moscow Time. The 16th of November 2017 marks the commencement of the First Come First Served Sales Period for the 2018 FIFA World Cup Russia™. If you wish to apply for Tickets during this time, please come back to www.FIFA.com/tickets. During this Sales Period, Tickets will be allocated on a First Come First Served basis and subject to availability; therefore, we would advise you to place your order as soon as the Sales Period opens, as high demand can be expected, and the most sought-after Tickets are likely to sell out very quickly. The event will begin at: 10:00 AM (11/16/2017)" przy ponownej rejestracji również nie mam opcji ustawienia karty j.w ma ktoś może jakiś pomysł w jaki sposób będę mógł uczestniczyć 16 listopada , jeśli przypisana do mojego konta karta jest nieaktywna i nie mam możliwośći jej weryfikacji... | |
| Autor: | KrisZgr [ 14 Lis 2017 20:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pierwsza karta była potrzebna do losowania. W fazie kto pierwszy ten lepszy jak załapiesz się na jakieś bilety to przy płatności podasz nową i tyle. | |
| Autor: | madej [ 14 Lis 2017 23:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
pytanie dla wyjadaczy, macie jakiegoś AR dla chroma? | |
| Autor: | marcin14 [ 14 Lis 2017 23:11 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Musza miec niezle cisnienie na sprzedaz skoro juz teraz jest faza First Come First Sarved gdy nie wiadomo jakie beda mecze. Nigdy do tej pory nie bylo tej fazy sprzedazy "w ciemno". | |
| Autor: | wojtekf93 [ 14 Lis 2017 23:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Będzie możliwość kupna w tej fazie pakietów FMT ? | |
| Autor: | mal45 [ 15 Lis 2017 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Użytkownicy, ponawiam zapytanie, pomoże ktoś? Witam, chciałbym zapłacić przelewem za bilety w kolejnej fazie. Ktoś wie gdzie pobrać formularz wniosku o bilet? Co FIFA ma tutaj na myśli?: "...możliwe będzie dokonanie płatności za zakup Biletów za pomocą następujących metod płatności: Karty płatnicze Visa Inne akceptowane karty płatnicze Międzynarodowe przelewy bankowe będą możliwe dla rezydentów spoza Rosji, za pomocą dostępnego do pobrania formularza wniosku o bilet." | |
| Autor: | kyrtap1992 [ 15 Lis 2017 16:28 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Mam pytanko dla osób ogarniających temat darmowych przejazdów pociągami. Załóżmy że trafiamy do grupy F i swoje mecze gramy w 17.06. Moskwa 23.06. Soczi 27.06. Kazań. I teraz moje pytanie ponieważ mam całkiem blisko do Kaliningradu czy nie mając żadnego biletu na mecz w tym mieście będą mógł np. zostawić sobie tam auto i ruszyć pociągiem na Moskwę później z Moskwy na Soczi, dalej na Kazań i z tego Kazania wrócić do Kaliningradu? I drugie pytanko jeśli tak to czy ten pociąg leci przez Litwę/Łotwę czy przez Białoruś i jeśli to drugie to muszę załatwiać jakąś dodatkową wizę tranzytową? | |
| Autor: | pietia [ 15 Lis 2017 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Pociągi Kaliningrad-Moskwa bądź Kaliningrad-Adler jadą przez Litwę i Białoruś. W przypadku tej ostatniej konieczna jest wiza tranzytowa, choć nie wiem dokładnie, jak to będzie wyglądać podczas Mś'18 | |
| Autor: | littleboy1989 [ 15 Lis 2017 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
jutro wrzucą wszystko co mają i po 5 minutach nic będzie czy będą co jakiś czas dorzucać jakąś pulę ? | |
| Autor: | luck1991 [ 16 Lis 2017 08:34 ] | |||
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji | |||
Koszyki
| ||||
| Autor: | sapos [ 16 Lis 2017 11:04 ] | ||
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji | ||
Tak to wygląda na chwilę obecną:
| |||
| Autor: | dyneck [ 16 Lis 2017 11:04 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cytuj: Your estimated wait time is: more than an hour Zaczęło się... | |
| Autor: | turecky [ 16 Lis 2017 11:08 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Własnie kupiłem TST3 Poland Dostępne były bilety na wszystkie mecze i wszystkie pakiety oprócz meczu otwarcia i finału. | |
| Strona 23 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |