| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 21 z 155 |
| Autor: | ktomi [ 01 Lis 2017 18:11 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Hehe, a byłem pewny, że z Fan ID wiza nie będzie potrzebna. To bym sobie pojechał... Podobno pociągi również mają być darmowe, nie wiecie czy będę mógł jechać za darmo do miasta, w którym będą mecze, na które nie mam biletu? | |
| Autor: | KrisZgr [ 01 Lis 2017 18:22 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A po czym wnosisz że będzie potrzebna wiza. | |
| Autor: | luck1991 [ 01 Lis 2017 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@ktomi FAN ID jest twoją wizą Jeśli będziesz posiadał bilet na mecz to możesz podróżować specjalnym pociągami. Np. mecz będzie rozgrywany w Moskwie, możesz przyjechać pociągiem z Soczi, a w drogę powrotną wyruszyć do Petersburga | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 01 Lis 2017 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@luck1991 Mam pytanie do Ciebie i innych osób, które były na Pucharze konfederacji. Jak wcześnie (na ile przed meczem) ukazywał się rozkład tych specjalnych darmowych pociągów? ... | |
| Autor: | hudyts [ 01 Lis 2017 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@grzegorzkatowice Na poniższej stronce możesz sprawdzić nawet godzinę odjazdu pociągu https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule Póki co tylko główne połaczenia do Moskwy ale strona ma być aktualizowana. | |
| Autor: | luck1991 [ 01 Lis 2017 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@grzegorzkatowice Z tego co pamiętam pociągi wyjeżdżały zawsze w dzień po meczu. Do Moskwy chyba było więcej kursów, ale nie jestem pewien. Tak jak kolego niżej wspomniał, rozkład powinien pojawić się 15 grudnia. Wszystko zależy od losowania, podróż pomiędzy niektórymi miejscowościami może trwać nawet 40-60 godzin. Na początku grudnia warto mieć otwarty booking.com Grzegorz trochę pozwiedzasz, ale musisz być przygotowany, że spędzisz wiele godzin w pociągu | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 01 Lis 2017 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Wiem, ale przypuszczam, że ceny samolotów będą nie do przełknięcia. A już szczególnie na rundę pucharową, kiedy będzie się wiedziało czy w ogóle (a jeśli tak - to gdzie) gramy, dopiero na kilka dni przed meczem. Wtedy "wyhaczyć" samolot za ludzką cenę (mając jako alternatywę darmowy pociąg) nie będzie łatwo. Przykładowy pociąg z tego rozkładu dla drużyny H1 (możemy tak grać) pomiędzy drugim i trzecim meczem Kazań - Wołgograd czas przejazdu: 24h 10m Edit. To patrząc na to, Kaliningrad - o który się tak bałem - nie wygląda tak źle... Dla G1 pociąg z Moskwy "tylko" 20h 49m | |
| Autor: | manro1 [ 02 Lis 2017 14:06 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
a ja mam pytanie, czy ktos z tego forum NIE wylosował biletów ? Gratuje reszcie, i do uslyszenia na nocnych łowach | |
| Autor: | melu [ 02 Lis 2017 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
cześć mam pytanie czy ktoś nie dostał jeszcze potwierdzenia wylosowania biletów na email? ja składałem zamówienia z 2 kont bilety wylosowałem na obu, bo kasę na koncie pobrano dwukrotnie dla pierwszego konta emial dostałem a na drugim nie oczywiście jak sprawdzam status na stronie to wciąż jest naisane ze w oczekiwaniu widać chyba FIFA się ślimaczy jak losowali bilety na Euro we Francji to statusy i emaile poszły bardzo szybko pozdrawiam | |
| Autor: | Arthur [ 02 Lis 2017 14:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam, Z tego co widac wiekszosc z nas wylosowala bilety. Ja aplikowawalem na Kaliningrad na 2 mecze i szczescie sie rowniez do mnie usmiechnelo. Tylko teraz trzymac kciuki aby dobre zespoly tam graly. Pozdrowienia dla kibicow z forum. | |
| Autor: | melu [ 02 Lis 2017 14:54 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
kemot napisał(a): To co wrzuciłeś tutaj dotyczy wyłącznie zasad przydziału drużyn do poszczególnych koszyków i nie ma żadnego związku z losowaniem "pozycji" w grupie. Mecz dzisiaj oznaczony jako D3-D4 może oznaczać w rzeczywistości mecz drużyn z koszyków: 2vs3, 2vs4 i 3vs4, na pewno nie będzie to mecz drużyny z 1. koszyka ponieważ jej "pozycja" w grupie jako jedyna jest odgórnie ustalona i odpowiada B1,C1,D1,itd. Pozycje B2-B4, itd. drużyn z koszyków 2-4 będą losowane 1 grudnia po to aby terminarz meczów był losowy, gdyby tego nie było to w każdej grupie w 1 kolejce spotkań mielibyśmy mecz pierwszego koszyka z drugim, czyli teoretycznie mecz dwóch najsilniejszych drużyn i równolegle drugi mecz dwóch najsłabszych. Inmi słowy pod przykładowym "B2" może się na dzień dzisiejszy znaleźć KAŻDA drużyna z koszyków 2-4, natomiast pod pozycją "B1" może się znaleźć jedynie jedna z drużyn obecnych w 1. koszyku. nie wiem czy będzie tak jak ty mówisz ostatni np we Francji każda drużyna obojętnie w jaki była koszyku to losowano jej nr jaki dostaje w gr i tak drużyna z koszyka 1 nie zawsze była na 1 miejscu pozdro | |
| Autor: | Mariusz [ 02 Lis 2017 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
melu napisał(a): cześć mam pytanie czy ktoś nie dostał jeszcze potwierdzenia wylosowania biletów na email? ja składałem zamówienia z 2 kont bilety wylosowałem na obu, bo kasę na koncie pobrano dwukrotnie dla pierwszego konta emial dostałem a na drugim nie oczywiście jak sprawdzam status na stronie to wciąż jest naisane ze w oczekiwaniu widać chyba FIFA się ślimaczy Ja mam podobnie. Kasa zeszła, maila nie ma, a na stronie ciągle pending. Do 12 listopada chyba wszyscy powinni otrzymać maile niezależnie od efektu losowania, więc na razie czekam. Nie pali się. Jeszcze daleko do mistrzostw | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Lis 2017 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
melu napisał(a): i tak drużyna z koszyka 1 nie zawsze była na 1 miejscu pozdro jak już tu wielokrotnie napisano np. kemot napisał(a): ......natomiast pod pozycją np. "B1" "D1"może się znaleźć jedynie jedna z drużyn obecnych w 1. koszyku. To jest PEWNIK jeśli chodzi o te MŚ i czego tu nie można rozumieć??? | |
| Autor: | melu [ 02 Lis 2017 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
a masz jakiś link do oficjalnej informacji FIFA czy tylko cytujesz osoby z forum, którym sie tak wydaje | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Lis 2017 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
A poszukaj, jakieś 15 sekund szukania .... Na 100% to jest JEDYNY pewnik, no może poza tym ,że w grupie góra 2 europejskie drużyny | |
| Autor: | melu [ 02 Lis 2017 16:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
szukałem i znalazłem jest jedynie podane info, że na pewno drużyny w rankingu z miejsc 1-7 znajdują się w 1 koszyku i na tym info się kończy oczywiście podają też, że w grupie mogą być 2 drużyny z Europy , a inne federacje na siebie nie mogą trafić nie podają nic ze drużyna z 1 koszyka zajmuje 1 miejsce w grupie no ale może Ty przedstawisz jakieś nowe info oczywiście wolałbym żeby nie było przypisanej drużyny z 1 koszyka do 1 miejsca bo wówczas jest szansa, że w każdym z meczy w Kaliningradzie może trafić się Polska pozdro | |
| Autor: | bizqit [ 02 Lis 2017 16:35 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
to może idąc przykładem Rosji, jest w 1. koszyku, a już ma rozpisane mecze jako A1, co potwierdza tą tezę | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Lis 2017 16:37 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
melu napisał(a): ostatni np we Francji każda drużyna obojętnie w jaki była koszyku to losowano jej nr jaki dostaje w gr i tak drużyna z koszyka 1 nie zawsze była na 1 miejscu pozdro We Francji było Euro2016, co do MŚ: w Brazylii Kod: .....Zespoły z pierwszego koszyka zostaną automatycznie ustawione na pozycji numer "1" w grupach, do których zostaną wylosowane. Brazylia, jako gospodarz, zostanie umieszczona w grupie A ............... To A1 jest tez o tyle ważne, że gospodarz gra ZAWSZE mecz otwarcia | |
| Autor: | kemot [ 02 Lis 2017 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nawet nasza reprezentacja szuka już bazy pod kątem siedmiu możliwych "trójek" miast w których będzie grała. Przekleję tutaj raz jeszcze wpis który wrzuciłem prawie miesiąc temu dotyczący siedmiu potencjalnych zestawów miast/dat w których zagramy swoje emcze grupowe: Cytuj: Oficjalnie stało się, wiadomo już również że będziemy losowani z 1. koszyka, a to z kolei oznacza że mamy gotowych 7 potencjalnych scenariuszy na to kiedy i gdzie zagramy komplet 3 spotkań grupowych, także jeśli ktoś ma nadmiar wolnego czasu to może zacząć sobie rozpisywać opcje wyjazdowe dla poszczególnych wariantów tak by w chwili samego losowania (1 grudnia) móc podjąć sprawne decyzje Na dzień dzisiejszy wiadomo na pewno, że jeden mecz grupowy zagramy w Moskwie, za to jedynym miastem, w którym na pewno nie zagramy spotkania grupowego jest Samara. Z kolei na rozegranie jednego i tylko jednego meczu w wymarzonym przez wielu Kaliningradzie mamy niestety tylko marne 14%. Oto kompletne warianty w zależności od tego do której grupy nas wylosują: B 15.06. Soczi 20.06. Moskwa 25.06. Sarańsk C 16.06. Kazań 21.06. Jekaterynburg 26.06. Moskwa D 16.06. Moskwa 21.06. Niżny Nowogród 26.06. Sankt Petersburg E 17.06. Rostów 22.06. Sankt Petersburg 27.06. Moskwa F 17.06. Moskwa 23.06. Soczi 27.06. Kazań G 18.06. Soczi 23.06. Moskwa 28.06. Kaliningrad H 19.06. Moskwa 24.06. Kazań 28.06. Wołgograd Jeśli mógłbym mieć osobistą prośbę do poławiaczy kulek to bardzo uprzejmie bym prosił o grupę G - do Kaliningradu bliżej niż do Wrocławia czy Szczecina, a olimpijskie Soczi w drugiej połowie czerwca rysuje całkiem przyjemne perspektywy dzięki swemu położeniu | |
| Autor: | grzegorzkatowice [ 02 Lis 2017 17:19 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
melu napisał(a): nie wiem czy będzie tak jak ty mówisz ostatni np we Francji każda drużyna obojętnie w jaki była koszyku to losowano jej nr jaki dostaje w gr i tak drużyna z koszyka 1 nie zawsze była na 1 miejscu pozdro Jest to oczywista nieprawda. Wystarczyło 10 sekund "Gugla", żeby to znaleźć Dużyny z koszyka pierwszego miały pierwsze miejsce w grupie (B1, C1 itd.). A tylko pozostałe były losowane. http://www.uefa.com/uefaeuro/draws/index.html The 23 qualifiers are divided into four pots based on UEFA national coefficients with Spain, as the reigning European champions, assured of a place in Pot 1 having qualified. France are not included in the pots as they are automatically assigned as team A1 so Pot 1 has five teams. The teams will be drawn into six groups of four teams each (Groups A to F). The draw starts with Pot 1. One ball is drawn and the team is assigned to Group B, position B1; a second ball is drawn and the team is assigned to Group C, position C1; and so on till Group F. The draw continues with Pot 4. A ball is drawn and the team assigned to Group A. The position of this team within Group A is also determined by draw. A second ball is drawn from Pot 4 and assigned to Group B; again the position within Group B is drawn. The procedure is repeated for all teams in Pot 4. The draw continues with Pot 3 and concludes with Pot 2. Each time a team is drawn the position within the relevant group is determined by draw. The top two in each plus the four best third-placed sides advance to the knockout phase. Edit. A poniżej masz filmik, który chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości | |
| Strona 21 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |