| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 126 z 155 |
| Autor: | Zeus [ 30 Maj 2018 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Kontakt z viagogo/sprzedawcą? | |
| Autor: | nurneee [ 30 Maj 2018 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
maxim8888 napisał(a): maxim8888 napisał(a): Czy wszyscy zamawiający z viagogo już dostali bilety? My zamawialiśmy w 2 grupach, jedni już dostali (2szt.), druga grupa jeszcze nie. Podbijam pytanie, ma ktoś podobną sytuacje? Do wyjazdu niecałe 3 tygodnie i troche zaczynam sie denerwować. Sprzedający ma dość długi czas na wysyłkę kurierem (miałem chyba ok 2tyg. na zamówienie kuriera sprzedając), więc pytanie do Viagogo czy kurier zamówiony i czy wysłany (kurier jest zamawiany przez stronę Viagogo, więc mają pełen podgląd). | |
| Autor: | maxim8888 [ 30 Maj 2018 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Viagogo napisali że są w kontakcie ze sprzedającym i gdy tylko je dostanie niezwłocznie je wyśle. Z tym że było to już 2 tygodnie temu a biletów ani nawet numeru paczki nie ma. Nocleg i przelot już od stycznia opłacony, mam nadzieje że zaraz cała eskapada nie pójdzie sie gonić. Pocieszające jest to że kolega który już otrzymał bilety wyrobił elektroniczne FanID w jeden dzień, także jeszcze trochę rezerwy czasowej jest. | |
| Autor: | Anonymous [ 30 Maj 2018 13:54 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Masz po prostu problem, że trafiłeś na kolegę jak wyżej który wywołał dziś gówn....urzę, kupiłeś od gościa oczekującego na przysłanie biletów, a z jakiegoś powodu ich jeszcze nie otrzymał Viagogo powinna pilnować, by oferowali je Ci co je fizycznie już mają lub na późniejszym etapie wiedzą, że je np. osobiście odbiorą z umówieniem się na przekazanie | |
| Autor: | maxim8888 [ 30 Maj 2018 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
To co powinienem zrobić? Czekać dalej czy rozglądać sie za innymi biletami? Dzięki za rady. | |
| Autor: | Anonymous [ 30 Maj 2018 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
maxim8888 napisał(a): Viagogo napisali że są w kontakcie ze sprzedającym i gdy tylko je dostanie niezwłocznie je wyśle. Z tym że było to już 2 tygodnie temu a biletów ani nawet numeru paczki nie ma. Z tą wiedzą do Viagogo i mają duże głowy niech pomagają np. w anulowaniu transakcji, a potem na znanym portalu z tego co widziałem jest sporo "promocji" czy też odpalanie w nocy portalu biletowego FIFY | |
| Autor: | Tabciogaraj [ 30 Maj 2018 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Odwiedzaj stronę Fify po 00:30 i trafisz cos Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | maxim8888 [ 30 Maj 2018 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, mam tylko pytanie odnośnie viagogo; czy pieniądze zwracają czy robią jakieś problemy? | |
| Autor: | Anonymous [ 30 Maj 2018 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Po wpisaniu tu w szukajkę słowa viagogo viagogo-i-inne-tego-typu-strony,237,82331&p=1084208&hilit=viagogo#p1084208 skutecznie nawiązałeś z nimi kontakt to nie wiem co tu jeszcze robisz czy o co pytasz .... | |
| Autor: | madej [ 30 Maj 2018 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
proponuje czytać regulamin viagogo. jesli sprzedawca nie wysle biletów do minimum 5 dni roboczych przed meczem lub 8 jeśli mecz za granicą to viagogo musi zapewnic Ci alernatywe. Mogą nawet wysłać Ci je czarterem bo za różnice w cenie płaci sprzedawca a raczej jego karta podpieta pod sprzedaż. Tyle | |
| Autor: | dyneck [ 30 Maj 2018 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
maxim8888 napisał(a): To co powinienem zrobić? Czekać dalej czy rozglądać sie za innymi biletami? Dzięki za rady. Skontaktuj się z viagogo żeby pogonili sprzedającego. Przeciez nie będziesz kupowac drugi raz tych samych biletów. Generalnie na viagogo termin na wysyłkę jest do kilku dni przed meczem więc może sprzedający się nie spieszy. Tak naprawdę jeśli sprzedający nawali to viagogo powinno zorganizować Ci zastępcze bilety, a kosztami obciąża sprzedającego (przy wystawianiu biletów trzeba podać dane karty kredytowej) | |
| Autor: | piotrpelka [ 30 Maj 2018 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dla jadących przez Białoruś https://eurosport.interia.pl/raporty/ra ... Id,2587369 | |
| Autor: | DAMN [ 30 Maj 2018 15:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Jeżeli ktoś z was chce transport na 28.06 do Kaliningradu to zostały 2 ostatnie bilety na busa z Gdańska . | |
| Autor: | oszczyp [ 30 Maj 2018 22:22 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Witam, czy orientujecie się czy jest jeszcze jakaś szansa na wyłapanie jakiś bilecików na oficjalnej stronie FIFA? Na euro 2016 udało mi się wyłapać bilecik na pierwszy mecz Polaków w sektorze VIP (na dwa dni przed meczem). Chciałbym tylko wiedzieć czy jest sens postawić jakiś skrypt (podczas euro 2016 dobrze to działało). | |
| Autor: | Abcn [ 30 Maj 2018 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Tabciogaraj odpowiedział Ci 7 postów wcześniej | |
| Autor: | OWPaula [ 30 Maj 2018 22:30 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ma ktoś "wolny" numer biletu, taki na który można by jeszcze wyrobić FAN ID? | |
| Autor: | awas [ 30 Maj 2018 22:41 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Ja też czekam na bilety Polska - Senegal wylosowane w lutym i do tej pory nie doszły. Do wyjazdu zostało ok 2 tygodni i zaczynam się niepokoić. Od 1,5 miesiąca na stronie widoczne jako wydrukowane, ale widocznie nie wysłane. Napiszcie koledzy, czy jestem wyjątkiem, czy to normalne, czy jest więcej takich przypadków jak mój? | |
| Autor: | grzechu2 [ 30 Maj 2018 23:46 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
oszczyp napisał(a): Witam, czy orientujecie się czy jest jeszcze jakaś szansa na wyłapanie jakiś bilecików na oficjalnej stronie FIFA? Na euro 2016 udało mi się wyłapać bilecik na pierwszy mecz Polaków w sektorze VIP (na dwa dni przed meczem). Chciałbym tylko wiedzieć czy jest sens postawić jakiś skrypt (podczas euro 2016 dobrze to działało). Codziennie są wrzuty biletów także jak najbardziej. | |
| Autor: | nomad999 [ 31 Maj 2018 00:09 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dostałem 3 bilety na Polska Senegal , ale są imienne na jakichś Chińczyków. Wejdziemy na nie jak zrobimy Fan ID? | |
| Autor: | oszczyp [ 31 Maj 2018 00:28 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
nomad999 napisał(a): Dostałem 3 bilety na Polska Senegal , ale są imienne na jakichś Chińczyków. Wejdziemy na nie jak zrobimy FaN ID? Na Euro 2012 i 2016 wystarczyło zeskanować bilet, nikt imienia nie sprawdzał. W Rosji, podobnie jak w Pucharze Konfederacji z 2017 roku, dodatkowo obowiązkowe jest fAn ID (podczas Pucharu Konfederacji nikt nie sprawdzał czy fAn ID się zgadzało z danymi z biletu - za dużo czasu by to zajmowało moim zdaniem). Myślę, że w Rosji będzie podobnie, wystarczy będzie zeskanować bilet (oraz zeskanować być może fAn ID) i bramka się otwiera. | |
| Strona 126 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |