| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| MŚ 2018 w Rosji ms-2018-w-rosji,1497,77083 | Strona 7 z 155 |
| Autor: | luck1991 [ 16 Wrz 2017 16:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@Tomy's taniej będzie jak kupisz bilet na mecz i pojedziesz pociągiem z Kaliningradu, który będzie darmowy dla posiadaczy biletów na mecze MŚ | |
| Autor: | zlo1991 [ 16 Wrz 2017 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cześć, chciałbym kupić 2-3 bilety na któryś mecz w czasie mistrzostw. Mam pytania: 1. To jak z tą płatnością - na obecnym etapie blokowało wam kasę? Czy dopiero po losowaniu w listopadzie? 2. Myślicie, ze lepiej podawać numer paszportu czy dowodu osobistego? 3. Jeśli chcę bilety dla mnie plus 1-2 osób... Trzeba podawać swoje dane osobowe, czy wszystkich? Nie wiem jeszcze, czy ewentualnie pojadę z bratem, kolegą czy babcią... | |
| Autor: | macio106 [ 16 Wrz 2017 19:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
1. Nie 2. Paszportu, przecież jak byk w formularzy pisze ID passport 3. Wszystkich | |
| Autor: | 01ERES [ 16 Wrz 2017 20:47 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Moj punkt widzenia jest taki: nie zawsze kto pierwszy ten lepszy. Interesuja mnie wlacznie mecze naszej reprezentacji, ale poki co nie mam pewnosci czy tam pojedzie a jesli pojedzie, to dopiero w grudnie bedzie wiadomo, kiedy i gdzie bedzie grac. Malo tego, nic nie mozna powiedziec czy wyjdzie z grupy, kiedy i gdzie bedzie grac w play off, jesli mialbym celowac w te faze. Niestety cena najtanszego biletu poraza (ca 400 zl). Jestem przekonany, ze bilet w fazie eliminacji grupowych, na naszych, kupiony pod stadionem bedzie kosztowac o polowe taniej! (Tu przypomina sie moje frajerstwo z ub. roku z meczu PL:Portugalia, placilem przez strone UEFA 130 Euro a pod stadionem bilety byly po 50 Euro. Co robie? Czekam! Toz za kase, ktora wywalilbym na ten pierwszy "bilet-kwit" moge zawsze wyrobic jednorazowa, 30 dniowa wize np. tu (.http://www.wizydorosji.pl/strony/visa_tur1.htm Oczywiscie nie wykluczam sposobu bezwizowego, ale poki co jest za wczesnie. | |
| Autor: | pabien [ 16 Wrz 2017 21:55 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Bez Fan ID nie wejdziesz na mecz, a tego dokumentu nie wyrobisz nie mając oficjalnie kupionego biletu (na 99%). Zatem te dywagacje wydają się być bezprzedmiotowe. | |
| Autor: | luck1991 [ 16 Wrz 2017 22:25 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Czy FIFA sprzedawała miejsca RV po niższej cenie na MŚ w 2014 lub 2010 roku? | |
| Autor: | 01ERES [ 16 Wrz 2017 22:49 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
pabien napisał(a): Bez Fan ID nie wejdziesz na mecz, a tego dokumentu nie wyrobisz nie mając oficjalnie kupionego biletu (na 99%). Zatem te dywagacje wydają się być bezprzedmiotowe. Pozyjemy zobaczymy, nalezy pamietac ze bedziemy w Rosji. I jeszcze jedno: wlasnie po to jest to forum by dywagowac. | |
| Autor: | Tomy's [ 17 Wrz 2017 00:24 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Cytuj: Pozyjemy zobaczymy, nalezy pamietac ze bedziemy w Rosji. I jeszcze jedno: wlasnie po to jest to forum by dywagowac. Będziemy w Rosji, z rosyjskimi stewardami, którzy będą mieli nakładzione do głowy przez swoje służby, że mają super wypaść bo Władimir chce pokazać światu wspaniałą organizację. Czyli, że za wałki na bramkach będzie wpie...l i kazamaty. I zostaniesz z tym biletem za pół ceny pod stadionem. No chyba, że można tą kartę fana wyrobić bez kupna biletu oficjalną drogą albo kupisz bilet razem z tą kartą pod stadionem. Poza tym, kto niby ma ci sprzedać ten bilet pod stadionem? Ruski konik? Wątpię, żeby na meczach grupowych tacy byli. Chyba, że z tymi biletami 4 kategorii. | |
| Autor: | 01ERES [ 17 Wrz 2017 07:54 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Kazdy przyjmuje jakas strategie. Jeden chce zwiedzic Rosje i przy okazji poczuc atmosfere swiatowej imprezy, i moze obejrzec tanio jakis mecz, drugi byc na meczach reprezentacji a trzeci tylko pozwiedzac. Rosjanie powiadaja: Погонишься за двумя зайцами, ни одного не поймаешь! Poki co aplikacja i oczekiwanie na losowanie biletu to nie pewnosc wyjazdu. Tak wyglada harmonogram ich dystrybucji: 14/09-12/10/17 przydzial przez losowanie 05/12-31/12/17 przydzial przez losowanie 13/03-03/04/18 kto pierwszy ten lepszy tuz przed turniejem i w trakcie kto pierwszy ten lepszy Pozdrawiam i mam nadzieje, ze moje "dywagacje" komus sie przydadza. | |
| Autor: | luck1991 [ 17 Wrz 2017 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Po Pucharze Konfederacji jestem pewny, że bez FAN ID nie wejdziecie na stadion. Powodzenia dla wszystkich, którzy będą chcieli ominąć tą procedurę | |
| Autor: | pabien [ 17 Wrz 2017 14:58 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@luck1991 - nasze spostrzeżenia są identyczne. W mojej opinii rady, aby wybierając się na mistrzostwa nie kupować biletu i nie mieć Fan ID to z prawdopodobieństwem zbliźonym do 100% wprowadzanie na minę, zupełnie nieświadome oczywiście. @01ERES moja rada jest taka - jeśli chcesz obejrzeć mecz lub mecze kup przynajmniej 1 bilet i wyrób sobie Fan ID. | |
| Autor: | DarekW [ 18 Wrz 2017 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
macio106 napisał(a): 2. Paszportu, przecież jak byk w formularzy pisze ID passport W formularze jest napisane Passport/ID, w FAQ również napisane jest "passport or National ID". Ja osobiście nie wiem, czy zdążę wyrobić paszport do zakończenie pierwszej fazy (12 października), a później niestety nie ma możliwości zmiany danych. Mam więc pytanie, czy są przeszkody, aby kupić bilet na polski dowód osobisty? Czy nr ten (bądź paszportu) jest jeszcze później wykorzystywany w FAN ID? Może był ktoś na Pucharze Konfederacji i jest w stanie coś więcej o tym powiedzieć? | |
| Autor: | pabien [ 18 Wrz 2017 20:24 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Nie mam takich doświadczeń, ale z odpowiedzi na stronie Fan ID wynika, że jest to możliwe, ale kłopotliwe. Poniżej odpowiedź oraz link do FAQ o FAN ID I have specified wrong details of my identity document/I have obtained a new identity document. I need to correct the type, series, number of my identity document; my nationality, my sex. How can I do it? You need to wait for the results of consideration of your application. After Your FAN ID application is approved, please contact the technical support service by e-mail: support@fan-id.ru. In Your message, You need to specify: - the spectator’s full name; - the number of the application to correct; - the number of the ticket request for a match of the 2017 FIFA Confederations Cups, for which You have registered an application for issuance and delivery of a FAN ID. To validate the spectator’s data, You need to attach a copy of Your identity document with clearly visible passport details and the photo of the holder. A specialist of the technical support service will contact You by e-mail, as specified in Your application, in order to validate your request. After that, Your FAN ID application will be re-registered, which will be notified to You in messages sent to Your phone number and e-mail. If You have no access to the Internet, in order to correct Your application, please contact one of the FAN ID Distribution Centers in the cities of Moscow, Saint Petersburg, Kazan, Sochi or Krasnodar. https://www.fan-id.ru/help.html?locale=en | |
| Autor: | sapos [ 19 Wrz 2017 07:52 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Moim osobistym zdaniem warto zaryzykować i uczestniczyć w 1 fazie sprzedaży. Jeśli uda się kupić (czyt. wylosować) bilet na obojetnie jaki mecz, mozna już zacząć załatwiać formalności typu FAN ID. Na stronie FIFA pisze że bliżej turnieju bedzie platforma (http://www.fifa.com/worldcup/organisati ... esale.html) na której bedzie mozna oficjalnie odsprzedawać bilety. Wtedy można się pozbyć niechcianych bądź z jakichś względów niepasujących biletów. No i mozna polować na mecze Polaków (jeśli awansują | |
| Autor: | 01ERES [ 19 Wrz 2017 17:18 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
@luck 1991 @pabien Faktycznie po doglebnej analizie, zwykla uczciwosc nakazuje przyznac Wam racje. Nie ma szans wejsc na mecz bez FAN ID. Zastosowany system jest bardzo szczelny. Dla tych co chca jedynie pobyc w Rosji w tym czasie, warianty z wiza czy tez z FAN ID , sa prawie rownowazne kosztowo, kazdy ma swoje "zady i walety". | |
| Autor: | turecky [ 19 Wrz 2017 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
01ERES napisał(a): @luck 1991 @pabien Nie ma szans wejsc na mecz bez FAN ID. . Pytanie tylko, czy będzie weryfikacja online (przed stadionem): FAN ID vs. bilety kupione oficjalnie ??? | |
| Autor: | Guru992 [ 20 Wrz 2017 00:09 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
turecky napisał(a): Tomy's napisał(a): Na razie wiadomo tyle, że jeśli będziemy losowani z pierwszego koszyka, to jeden mecz grupowy gramy w Moskwie. I, że nie zagramy meczu grupowego w Samarze. Do wyboru: B1: Soczi, Moskwa, Sarańsk C1: Kazań, Jekaterynburg, Moskwa D1: Moskwa, Niżny Nowogród, Sankt Petersburg E1: Roztów nad Donem, Sankt Petersburg, Moskwa F1: Moskwa, Soczi, Kazań G1: Soczi, Moskwa, Kaliningrad H1: Moskwa, Kazań, Wołgograd To nieprawda. Numery przy literech (B1, C1, E1 itd.) nie oznaczają numeru koszyka. Dopiero podczas losowania każdej drużynie zostanie przydzielony taki numer. Równie dobrze możemy wylosować E4 i zagrać w Samarze. Kaliningrad jest zatem możliwy w grupach B (B2, B3), D (D3, D4), E (E2, E4) i G (G1, G4) | |
| Autor: | bramkarz033 [ 20 Wrz 2017 00:25 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Dryżyny z 1. koszyka są automatycznie przypisane do pierwszej pozycji w grupie. | |
| Autor: | Lancaiero [ 20 Wrz 2017 00:31 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
To nie będzie tak jak przy losowaniach Ligi Mistrzów, gdzie na początku przydzielają koszyk nr 1 do grup od A do H? Zresztą, na początek to trzeba awansować. A Samara mnie nie martwi. Bardziej Sarańsk, do którego można się dostać tylko pociągiem z Moskwy. 9-10 godzin podróży, 650km. Sprawdziłem te trasę. Lepies uniknąć tej marszruty. Sarańsk leży w regionie Mordwa. Źle się kojarzy heheh | |
| Autor: | Guru992 [ 20 Wrz 2017 00:44 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
bramkarz033 napisał(a): Dryżyny z 1. koszyka są automatycznie przypisane do pierwszej pozycji w grupie. Ahh ten pierwszy koszyk | |
| Strona 7 z 155 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |