Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#141 PostWysłany: 16 Maj 2013 23:36 

Rejestracja: 12 Maj 2013
Posty: 1
Witam. Szukam dla całej grupy 30 osób taniego noclegu ( najlepiej z śniadaniem lub HB) na linii od Can Pastillla do El Arenal.

co znalazłem:
Pobyt : 16.09.2013 - 20.09.2013
Hotel Raxa 410 zł /os z śniadaniem . (booking.com)
Bilet Ryanair z Poznania RT 370 zł z bagażem podręcznym.
Transfer lotnisko - hotel - lotnisko 2,50 e x 2 = 5 e
Ubezpieczenie 20 zł

Łącznie z dojazdem do Poznania wyszło mi 840 zł za 5 dniowy pobyt. Wiem że macie ogromne doświadczenie, wiedzę i znajomości. Jeśli znacie lepszą możliwość złożenia kosztorysu. Lepsze miejsce na noclegi, to bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Nie ukrywam że kosztorys przerósł troszkę moje oczekiwania bo sądziłem że uda mi się to zrobić znacznie taniej. (chodzi mi o bardzo sprawdzone hotele/hostele przez zaufane strony)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#142 PostWysłany: 16 Maj 2013 23:45 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
możesz ew zaoszczędzić na lotach 370 we wrzesniu to trochę dużo , no ale to w sumie 30 osób , a co noclegów to w sumie booking jest drogi taniej wyjdzie np przez lowcostholidays
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#143 PostWysłany: 17 Maj 2013 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
Krajów: 7 / 3.3%
srebrny
Przy takiej ilości osób nie rezerwuj przez booking tylko pisz bezpośrednio do hoteli, ugrasz dużo lepszą cenę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#144 PostWysłany: 18 Maj 2013 20:35 

Rejestracja: 18 Maj 2013
Posty: 2
w hotel Torre Arenal ( hotels4u.com ) masz w tym okresie za 157 funtów dwójkę z HB
ten transfer to komunikacja miejska ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#145 PostWysłany: 03 Cze 2013 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 14
Ja byłam w tym roku w miejscowości Playa de Muro i mogę polecić apartament w HSM Lago Park.
Niedaleko (5 km - wspaniały spacer brzegiem morza ) do Portu w Alcudi (koniecznie warto zobaczyć Alcudie).
W maju pobyt w apartamencie (2 os) za 6 nocy kosztował 137 e.
W recepcji można skorzystać z darmowego wi-fi.
Do plaży i najbliższych sklepów - mnóstwo Sparów (do Eroski niecały kilometr)i restauracji ok 100m.
_________________
Why did I pull the trigger?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#146 PostWysłany: 03 Cze 2013 22:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 13
Cześć!
Jadę na Majorke 19.08 do 30.08 Chciał bym znaleźć naprawdę najbardziej optymalny nocleg.
Czyli kryteria jakimi się kieruje
-Cena ~40Euro za pokój 2 osobowy
-Miejsce Blisko do ładnej plaży (np. Es trec...) bądź dobre połączenie z takową plażą (autobus/kolejka) nie za drogo
-Nie potrzebne mi luksusy Wystarczy czysty pokój

Pytam was o miejsca sprawdzone Wdzięczny będę za każdą informacje
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#147 PostWysłany: 08 Cze 2013 21:10 

Rejestracja: 08 Cze 2013
Posty: 1
Podbijam pytanie kolegi (lecę w podobnym terminie tj 7-11.08 w w okolice El Arenal, Palmy) I mam jeszcze jedno dodatkowe pytanie kiedy rezerwować nocleg czy im szybciej tym lepiej czy mogę jeszcze powiedzmy jakis miesiac czekac i obserwować ceny na wyszukiwarkach? Obecnie obserwuje ceny okolo 32 euro/osoby za pokoj 3 osobowy ze sniadaniem w 3 gwiazdkowych hotelach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#148 PostWysłany: 09 Cze 2013 17:18 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 1
dołączę do tematu
poszukuję noclegu 12-18.08 najlepiej niedaleko lotniska i plaży
znalazłem na bookingu Hotel Playa - Adults Only za 3500 All/2os
pierwszy raz lecę na Majorkę, więc będę wdzięczny za info co do kosztów pobytu w opcji bez wyżywienia :)
warto postawić na All? mój budżet to max 3500.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#149 PostWysłany: 09 Cze 2013 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 23
Zajrzyj na travelrepublic.co.uk, myślę że znajdziesz tam coś tańszego. Rok temu na 2 dni przed przyjazdem zarezerwowałem pokój za 11€ osoba ze śniadaniem w drugim tygodniu lipca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#150 PostWysłany: 10 Cze 2013 09:07 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
grzegg napisał(a):
dołączę do tematu
poszukuję noclegu 12-18.08 najlepiej niedaleko lotniska i plaży
znalazłem na bookingu Hotel Playa - Adults Only za 3500 All/2os
pierwszy raz lecę na Majorkę, więc będę wdzięczny za info co do kosztów pobytu w opcji bez wyżywienia :)
warto postawić na All? mój budżet to max 3500.

my byliśmy ze dwa tyg. temu, w zupełności wystarczyło nam HB ( szkoda poświęcać czas na jedzenie, skoro można go spędzić na plażowanie i zwiedzanie), w Eroski ceny jak w PL, więc dokupowaliśmy ewentualnie w ciągu dnia drożdzówki i picie za 5E/3 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#151 PostWysłany: 10 Cze 2013 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 23
My wolimy brać w hotelu tylko śniadania. Człowiek wstanie, zje gotowe śniadanko i w drogę! Nie trzeba wracać do hotelu na ustalone godziny posiłków. Można ten czas na spokojnie spędzić na zwiedzaniu czy plażowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#152 PostWysłany: 10 Cze 2013 10:52 

Rejestracja: 14 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 14
Kilometry: 21 752
Krajów: 6 / 2.8%
s3ba11 napisał(a):
My wolimy brać w hotelu tylko śniadania. Człowiek wstanie, zje gotowe śniadanko i w drogę! Nie trzeba wracać do hotelu na ustalone godziny posiłków. Można ten czas na spokojnie spędzić na zwiedzaniu czy plażowaniu.

Ja też tak zawsze sądziłam. Ale na Majorce do śniadań dokupiliśmy sobie jeszcze kolacje i to był bardzo dobry wybór. Kolacja była serwowana od 18.30-21.30, więc spokojnie po całym dniu zwiedzania/plażowania wracasz do hotelu i nie myślisz o przygotowywaniu posiłku. Do tego wyszło nas taniej, niż jedlibyśmy kolacje w knajpkach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#153 PostWysłany: 10 Cze 2013 12:28 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
Justa napisał(a):
s3ba11 napisał(a):
My wolimy brać w hotelu tylko śniadania. Człowiek wstanie, zje gotowe śniadanko i w drogę! Nie trzeba wracać do hotelu na ustalone godziny posiłków. Można ten czas na spokojnie spędzić na zwiedzaniu czy plażowaniu.

Ja też tak zawsze sądziłam. Ale na Majorce do śniadań dokupiliśmy sobie jeszcze kolacje i to był bardzo dobry wybór. Kolacja była serwowana od 18.30-21.30, więc spokojnie po całym dniu zwiedzania/plażowania wracasz do hotelu i nie myślisz o przygotowywaniu posiłku. Do tego wyszło nas taniej, niż jedlibyśmy kolacje w knajpkach :)

dokładnie tak samo podeszliśmy do tematu, moim skromnym zdaniem najlepsza opcja dla spędzających wakacje aktywnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#154 PostWysłany: 11 Cze 2013 15:10 

Rejestracja: 27 Kwi 2013
Posty: 1
Czy ktoś z Was korzystał z usług : http://www.novasol.pl http://www.atraveo.pl lub http://www.casamundo.pl/
i może coś powiedzieć na temat wiarygodności? Warto kupować u nich, czy lepiej na bookingu? Wydaje mi się, że u nich jest więcej atrakcyjnych ofert, niż na bookingu. Będę wdzięczna za pomoc i komentarz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#155 PostWysłany: 11 Cze 2013 17:43 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 13
Witam.
Mam pytanie która z miejscowości będzie najlepsza.
Do wyboru mam :
Ca'n Picafort
S'Illot
Cala Bona


Kryterium to Ładna plaza na miejscu bądz w okolicy i i dobre połączenie z resztą Majorki :)

Pozdrawiam i prosze o opinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#156 PostWysłany: 11 Cze 2013 18:19 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 2
kordi napisał(a):
grzegg napisał(a):
dołączę do tematu
poszukuję noclegu 12-18.08 najlepiej niedaleko lotniska i plaży
znalazłem na bookingu Hotel Playa - Adults Only za 3500 All/2os
pierwszy raz lecę na Majorkę, więc będę wdzięczny za info co do kosztów pobytu w opcji bez wyżywienia :)
warto postawić na All? mój budżet to max 3500.

my byliśmy ze dwa tyg. temu, w zupełności wystarczyło nam HB ( szkoda poświęcać czas na jedzenie, skoro można go spędzić na plażowanie i zwiedzanie), w Eroski ceny jak w PL, więc dokupowaliśmy ewentualnie w ciągu dnia drożdzówki i picie za 5E/3 osoby.



Napisz mi w jakim hotelu byłeś, może też skorzystam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#157 PostWysłany: 13 Cze 2013 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 159
Kilometry: 187 865
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
M4lyyy napisał(a):
Witam.
Mam pytanie która z miejscowości będzie najlepsza.
Do wyboru mam :
Ca'n Picafort
S'Illot
Cala Bona


Kryterium to Ładna plaza na miejscu bądz w okolicy i i dobre połączenie z resztą Majorki :)

Pozdrawiam i prosze o opinie :)



Ja akurat byłem w Port d'Alcudia (ok 8 km od Can Picafort) gdzie znajduje się duża plaża z turkusową wodą :) Zdjęcia i filmik znajdziesz na moim blogu w stopce poniżej :)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#158 PostWysłany: 13 Cze 2013 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 159
Kilometry: 187 865
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Piniu napisał(a):
kordi napisał(a):
grzegg napisał(a):
dołączę do tematu
poszukuję noclegu 12-18.08 najlepiej niedaleko lotniska i plaży
znalazłem na bookingu Hotel Playa - Adults Only za 3500 All/2os
pierwszy raz lecę na Majorkę, więc będę wdzięczny za info co do kosztów pobytu w opcji bez wyżywienia :)
warto postawić na All? mój budżet to max 3500.

my byliśmy ze dwa tyg. temu, w zupełności wystarczyło nam HB ( szkoda poświęcać czas na jedzenie, skoro można go spędzić na plażowanie i zwiedzanie), w Eroski ceny jak w PL, więc dokupowaliśmy ewentualnie w ciągu dnia drożdzówki i picie za 5E/3 osoby.



Napisz mi w jakim hotelu byłeś, może też skorzystam


Nie wiem czy o ten hotel chodzi ale ja byłem w Hotel Astoria Playa (Adults Only) w Port d'Alcudia w opcji HB. Blisko do pięknej plaży, bardzo dobre wyżywienie polecam :) zresztą pisałem już o moim pobycie tutaj majorka-mallorca-byles-moze,155,6691&start=120
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#159 PostWysłany: 14 Cze 2013 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2013
Posty: 4
hej :) razem z chłopakiem wybieramy się na 12 dni na Majorkę (29 lipca->9 sierpnia ;ryanair 340zł).
Chcielibyśmy zarezerwować dwa hotele- w rożnych częściach wyspy :) Białe, piaszczyste plaże to warunek konieczny! :D

Mogę liczyć na Waszą pomoc? :)
czy lepiej rezerwować noclegi już teraz, czy czekać i na ostatnią chwilę szukać? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#160 PostWysłany: 18 Cze 2013 08:41 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
Piniu napisał(a):
kordi napisał(a):
grzegg napisał(a):
dołączę do tematu
poszukuję noclegu 12-18.08 najlepiej niedaleko lotniska i plaży
znalazłem na bookingu Hotel Playa - Adults Only za 3500 All/2os
pierwszy raz lecę na Majorkę, więc będę wdzięczny za info co do kosztów pobytu w opcji bez wyżywienia :)
warto postawić na All? mój budżet to max 3500.

my byliśmy ze dwa tyg. temu, w zupełności wystarczyło nam HB ( szkoda poświęcać czas na jedzenie, skoro można go spędzić na plażowanie i zwiedzanie), w Eroski ceny jak w PL, więc dokupowaliśmy ewentualnie w ciągu dnia drożdzówki i picie za 5E/3 osoby.



Napisz mi w jakim hotelu byłeś, może też skorzystam

byliśmy w tym hotelu:

http://www.booking.com/hotel/es/maria-l ... a7eb78b6X5

jest dokładnie tak jak piszą, świetne i urozmaicone jedzenie, blisko fajne plaże i przystanek autobusowy do Palmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group