| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 59 z 82 |
| Autor: | sko1czek [ 26 Lut 2018 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
??? ja byłem na koncercie Stonesów w Chorzowie, a mam niespełna 50 lat dopiero... | |
| Autor: | Anonymous [ 26 Lut 2018 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
Anonymous napisał(a): 8 lipca w Warszawie , pierwszy od 50 lat koncert legendarnej grupy w Polsce. Ale to nie jest prawda. | |
| Autor: | Anonymous [ 26 Lut 2018 12:58 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
Bo tu o Warszawę chodzi... | |
| Autor: | Anonymous [ 26 Lut 2018 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
W 2007 wystąpili na Służewcu. | |
| Autor: | Anonymous [ 26 Lut 2018 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
Czyli 200% komercyjna ściema | |
| Autor: | Sudoku [ 26 Lut 2018 14:01 ] |
| Temat postu: | Re: Rolling Stones- koncert 8 lipca w Warszawie |
sko1czek napisał(a): ??? ja byłem na koncercie Stonesów w Chorzowie, a mam niespełna 50 lat dopiero... Bo wg niektórych Ślązacy to nie Polacy, więc może Chorzów nie jest w Polsce. | |
| Autor: | Anonymous [ 26 Lut 2018 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Chorzów jest w Polsce. Nawet przed wojną tak było. Granica z Niemcami przebiegała zaraz za miastem. Do dzisiaj można betonowe bunkry graniczne zobaczyć z tramwaju, jadąc do Bytomia. Tam była już Rzesza. A Ślązacy to Polacy. | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 26 Lut 2018 17:55 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: Bed PR na facebook może także by pomógł Interesujący ten PR tylko ten facebook mi tutaj nie pasuje | |
| Autor: | HandSome [ 26 Lut 2018 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
-- 26 Lut 2018 18:35 -- BOOKING ma stronke na Facebook więc ...zły PiAr może by pomógł. To rozumowanie tego -- 26 Lut 2018 18:36 -- PiAr...od niezadowolonych clients. To już tak dla jasności nie tylko umysłowej | |
| Autor: | lataczuk [ 26 Lut 2018 18:47 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@HandSome - nie kumasz, I am afraid | |
| Autor: | cccc [ 27 Lut 2018 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: oliwę tłoczymy w garażu. W garazu to bimberek. | |
| Autor: | Ladislao [ 03 Mar 2018 13:21 ] | ||
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa | ||
Dla rozluźnienia, nie mogłem się powstrzymać
| |||
| Autor: | miriam [ 03 Mar 2018 15:13 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@Ladislao Już ponad tydzień temu ,ktoś oferował,tyle,że wesele w Toruniu Zibid napisał(a): Ważne!!!!! Mój kolega kupił bilet na mecz Polski z Senegalem na MŚ w Rosji ( 19.06.2018) Niestety zapomniał ,że tego dnia ma się żenić!!! Jest może ktoś z was zainteresowany? Jeśli tak to ślub i wesele jest w Toruniu, a Panna Młoda ma na imię Jola. | |
| Autor: | krasnal [ 04 Mar 2018 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
greysi napisał(a): Sroki, że tak męczę, ale robię to pierwszy raz Nie przejmuj się, nabierzesz wprawy. My tu sroki męczymy codziennie. | |
| Autor: | cypel [ 04 Mar 2018 23:42 ] |
| Temat postu: | Re: Choroby i kontuzje. Mądry Polak po szkodzie. |
12groszy napisał(a): Jak wspomniałem wcześniej, ręce trzymałem na kierownicy. A może chodzi ci o to, że jestem mańkutem i prawą rękę mam po lewej stronie? Nie chcę wiedzieć co zrobiłeś z trzecią ręką. | |
| Autor: | cypel [ 06 Mar 2018 15:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Biedny @Zeus tylko się chciał pochwalić i podziękować Zeus napisał(a): Dzięki @akna Zurownia zwiedzona, pojedzona i zadowolona. Fajne małe menu, bardzo fajny kelner, z humorem i z chęcią do pracy. Piwa robione w Katowicach. Dwa dania wzięliśmy. Ja kiełbasę Śląska w bułce z zuru z cebulą i pieczarkami a koleżanka kluski nadziewane. qbk napisał(a): Piwa sa robione w Cieszynie. Kluski nadziewane .... Booosh to tak, jakbym napisal, ze w Grecji jadlem jakistam ser slony. KULEBELE - kluski nadziewane ŚLĄSKĄ ROLADĄ! Dobrze, że nie każe po śląsku pisać | |
| Autor: | Zeus [ 06 Mar 2018 15:51 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
e tam
| |||
| Autor: | cccc [ 07 Mar 2018 20:40 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: Będę w Dunaju przez 2 tygodnie i nie mam planów | |
| Autor: | cypel [ 11 Mar 2018 10:53 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Wiedeńskie popierdółki, czyli warto czy nie warto Kardasz napisał(a): baja napisał(a): To ja w opozycji dodam, że zwiedzanie pomieszczeń w pałacu Schönbrunn jest ciekawe i w moim odczuciu warte swojej ceny. Audioguide jest w języku polskim, co znacznie uatrakcyjnia przejście wybranej trasy. Miejsca w których autentycznie rezydowali Maria Teresa i cesarz Franciszek Józef, a przygrywał im sam Mozart, robią wrażenie. Zresztą dopiero kiedy wsłuchasz się w historie z przewodnika, unaocznisz sobie skalę imperialnego mocarstwa. Czyli to co w każdym pałacu - mnóstwo przepychu i fotele w które puszczał bąki jakiś satrapa. Meh. | |
| Autor: | pabien [ 11 Mar 2018 11:11 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Z postu powyżej wynika jeszcze pewien problem z tym audioprzewodnikiem. Mozart nie za bardzo mógł przygrywać Franciszkowi Józefowi. | |
| Strona 59 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |