Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

łapu capu
lapu-capu,18,3895
Strona 56 z 82

Autor:  Zeus [ 06 Sty 2018 13:08 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

jacek96 napisał(a):
Do polskiej pizzy najlepsze jest polskie wino :)


I polski keczup i polski sos czosnkowy :P

Autor:  cccc [ 06 Sty 2018 13:16 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Polski parmesan i polskie peperoncino. :D

Autor:  cccc [ 06 Sty 2018 14:50 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

Ja tez wolalabym skorzystac z atrakcyjnej ceny, niz czepiac sie drobiazgow. ;)

Autor:  eskie [ 06 Sty 2018 14:53 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

Jejku, ależ Wy macie problemy...
.
.
.
PS ale ja mam inne i dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem

Autor:  cccc [ 06 Sty 2018 14:54 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

Widocznie niektorym sie nudzi, albo nie maja nic innego do roboty. :D

Autor:  cccc [ 06 Sty 2018 14:58 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

Anonymous napisał(a):
U mnie w mieście jest dzielnica Maroko-Nowiny

Czyli tam lepiej sie nie zapuszczac? :D

Autor:  Anonymous [ 06 Sty 2018 14:58 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

eskie napisał(a):
Jejku, ależ Wy macie problemy...
.
.
.
PS ale ja mam inne i dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem


Widać jakie :D
Ostrzeżenia: 1
Punkty statusowe: -5


Każdego cieszy co innego ;)

Autor:  cccc [ 07 Sty 2018 04:41 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

dawidchyl napisał(a):
Po 2 godzinach jeżdżenia, stop odpadała. Kupiłem sobie CEPy i wszystkie problemy minęło.

Autor:  miriam [ 07 Sty 2018 10:42 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@cccc Tak,że teraz wiesz, CEP lekiem na całe zło, warto mieć pod ręką i nogą też ;)

Autor:  cccc [ 07 Sty 2018 15:32 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

p.wl napisał(a):
Niektorzy wrzucaja - nomen omen - kwiatki w stylu 'dill' ;)


Dobre sobie, pisza pewnie ze slyszenia. ;)
"Deal" po rumunsku oznacza pagorek, wzgorze, a "Dill" po angielsku czy niemiecku to koperek. :D
De facto, dawno nie jadlem ziemniakow z koperkiem.

Autor:  becek [ 07 Sty 2018 15:36 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

Deal to brytyjskie miasto tak, że ten

Autor:  cccc [ 07 Sty 2018 15:40 ]
Temat postu:  Re: Ortografia na forum

@becek, nie tylko brytyjskie, sa tez miasta o nazwie Deal w Rumunii i USA. ;)

Autor:  igore [ 08 Sty 2018 21:45 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Kiedyś już to wrzucałem ale widzę, że na SG wciąż dominuje radosne kopiuj/wklej. Tym razem zaznaczam inny fragment, wspaniałą "grę słów". ;) Cały akapit to uczta dla oka. Przyznajcie szczerze, macie korektora?

Załączniki:
flaj.png
flaj.png [ 42.15 KiB | Obejrzany 1997 razy ]

Autor:  becek [ 09 Sty 2018 22:27 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

maxmax napisał(a):
Witam


Bardzo Prosze o polecenie jaki region bedzie najciekawszy turystycznie i fajną bazą wypadową do zwiedzenia pobliskich regionów ?
Lubimy zwiedzać .. poznawać lulturę innych państw..


Polska jezyk trudna jezyk

Autor:  cccc [ 10 Sty 2018 15:58 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
Lecę Airasia krajówką w Tajlandi. To krótki lot - około półtorej godziny. Widzę że mam tam jakiś posiłek. To jakiś standart bo ekstra go nie zamawiałem. Czy wiecie co to może być i czy ma się na to jakiś wpływ?

Autor:  igore [ 11 Sty 2018 20:27 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Czytanie SG to ostatnio moja ulubiona rozrywka. ;)

Załączniki:
F4F.png
F4F.png [ 27.86 KiB | Obejrzany 1698 razy ]

Autor:  kamo375 [ 11 Sty 2018 20:59 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Chyba zrobię doktorat z tematyki czystości ulic :)

Autor:  wtak [ 13 Sty 2018 12:59 ]
Temat postu:  Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

A ptaszki ćwierkają nt jakiś zmian z GDN? Wolałbym, by mi zmienione doloty nie pokrzyżowały planów.

Autor:  Kashpir [ 14 Sty 2018 00:06 ]
Temat postu:  Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

BZG napisał(a):
Z tego co mi ptaszki doniosły to ma być zblazowany kolejny samolot w GDN.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

A jam ciekaw jak wygląda zblazowany samolot ;)

Autor:  BZG [ 14 Sty 2018 00:08 ]
Temat postu:  Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd

Tak samo jak zbazowany :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Strona 56 z 82 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/