Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

łapu capu
lapu-capu,18,3895
Strona 55 z 82

Autor:  rw30 [ 21 Lis 2017 09:25 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

z tematu 'wypoyczanie samochodu - Gran Canaria':
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zwroc uwage na pogrubiony fragment:


atc_damian napisał(a):
Wypożyczałem w grudniu zeszłego roku najtańszy samochód na 7 dni. Okres pozaświąteczny. Po przejrzeniu multum stron różnych wypożyczalni i opinii o nich zdecydowałem się na polecane tutaj AutoReisen.

Rezerwację zmieniałem jeszcze dwa razy (inna godzina zwrotu samochodu oraz mniejsza cena). Po przylocie nie było żadnych problemów, płatność kartą, nie pobrali żadnego depozytu i dali mi kluczyki z numerem miejsca parkingowego. Jak się okazało zamiast leciwego C3 I generacji ze zdjęcia dostaliśmy nowego, wściekle czerwonego Citroena C4 Cactus z przebiegiem 8 (słownie osiem) kilometrów. Bałem się, że paliwa nie wystarczy na najbliższą stację, jak to jest w nowych samochodach. Na szczęście na lotnisku była stacja paliw, do której czym prędzej podjechałem.

Za tydzień zapłaciliśmy 82 EUR, a była to jedna z niewielu wypożyczalni, która akceptowała młodego kierowcę bez jakiegokolwiek depozytu i dopłat.

Auto pokonało z nami ponad 700 kilometrów dzielnie pokonując tamtejsze serpentyny.

Celowanie w oddanie z minimum paliwa sobie darowaliśmy, dojechaliśmy z zasięgiem 20 km, co i tak było dobrze wyliczone. Podczas zwrotu zaparkowanie na miejscu wypożyczalni, kluczyki na ladę i podanie miejsca parkingowego. Tyle nas widzieli :D

Brakuje mi takiego swobodnego podejścia i cen podczas np. wyjazdu na Maltę.

Image

Autor:  peter1956 [ 23 Lis 2017 15:17 ]
Temat postu:  Re: Katowice [KTW] - spanie na lotnisku

NikodemFM napisał(a):
Listopad 2017

Potwierdzam kolegę powyżej, że kanap na tarasie widokowym już nie ma. Jednak z racji tego, że miałem namiot to miałem też dmuchany materac i na nim się kimnąłem i było super! Spało się dobrze, z krótkimi przerwami. W nocy czasem ktoś przechodził, jednak najczęściej każdy miał mnie gdzieś. Jedynie dwóch jakichś chłopaków słyszałem jak mówili o mnie "a jemu co się stało?" "nie wiem, chyba śpi, zobacz ten materac" :D
Ciekawe co by powiedzieli jakbyś ten namiot rozłożył

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Autor:  boots [ 24 Lis 2017 21:02 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Co to oznacza:
Cytuj:
wodoodporny do 30 metrów poniżej poziomu morza.
?

https://www.fly4free.pl/olympus-znizka- ... -rabatowy/
:twisted: :lol:

Autor:  Tomo14 [ 24 Lis 2017 21:09 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

To już nad Morzem Martwym fotki się nie strzeli :D

Autor:  igore [ 01 Gru 2017 15:50 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Nowy, z ciekawym nickiem i do tego rymuje. :D

Załączniki:
ghghf.png
ghghf.png [ 5.49 KiB | Obejrzany 1142 razy ]

Autor:  Delix [ 01 Gru 2017 20:36 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

-- 01 Gru 2017 19:34 --

A jakieś połączenia dla rodaków mieszkających w Wielkiej Brytanii???

-- 01 Gru 2017 19:36 --

A jakieś połączenia dla rodaków mieszkających w Wielkiej Brytanii???

Autor:  kemot [ 01 Gru 2017 20:50 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

Nie, z UK do Moskwy z całą pewnośćią nie ma żadnych połączeń lotniczych :roll:

Autor:  Martin79 [ 01 Gru 2017 23:01 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

Co za bzdury wypisujesz oczywiscie ze Lataja z uk np easy jet

Autor:  Kravkrk [ 01 Gru 2017 23:07 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

Easyjest lata z UK do Moskwy ?Chyba jak sobie wyczarterujesz.

Autor:  Martin79 [ 01 Gru 2017 23:27 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 Polska - Senegal 19.06.18 Moskwa

Latał z gatwick widac skasowali a szkoda

Autor:  rw30 [ 27 Gru 2017 00:46 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

w temacie 'sylwester w Dubaju':

johnkruger1 napisał(a):
[....]
ok, jeszcze jedno pytanie. Załóżmy, że o 20 będziemy czekać niedaleko BK na fajerwerki i zachce sie pojsc nam za potrzebą ;) czy np. toalety w restauracjach są bezplatne? jest jakis darmowy wc niedaleko Burj Plaza? (nie mówiąc o Dubai Mall, bo to kawałek drogi)

Autor:  miriam [ 27 Gru 2017 20:17 ]
Temat postu:  Re: Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

michzak napisał(a):
A tak przy określeniu "Damska torebka" każdy mniej więcej może się domyśleć jakiej wielkości "bagaż" może zabrać na pokład dodatkowo (np. laptop)

Chyba nie byłeś w porządnym sklepie z damskimi torebkami ;) Od mini po maxi ,wielkości worka na kartofle też są :P

Autor:  jekyll [ 02 Sty 2018 22:30 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
Wybieramy się w styczniowy weekend do Ateny.

Jak w piosence EL - "Dotykiem zaginamy przestrzeń" ;)

Autor:  miriam [ 03 Sty 2018 01:04 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

@jekyll W Atenach jest posąg bogini,więc czemu nie odwiedzić, nawet bez zaginania przestrzeni ;)

Autor:  cccc [ 03 Sty 2018 05:08 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
Przylatuję do Lizbony w sobotę 6 grudnia czyli w święto Trzech Króli

:D

Autor:  anna9900 [ 03 Sty 2018 17:01 ]
Temat postu:  Re: Katmandu w kwietniu

thurin.cz napisał(a):
. Emirates to dobre linie, są tacy, co uznają je za najlepsze na świecie. Ale do Lukli lecisz zapewne inną linią.



Zapewne inną, :mrgreen:

Autor:  igore [ 06 Sty 2018 12:45 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
Tym sposobem trafiliśmy do restauracji Al Vicolo Pizza & Wine - gdzie za połowę dużej pizzy płaciliśmy 4,80€ + 1€ coperto. Jako studenci jesteśmy smakoszami pizzy – często gości na naszych stołach, więc mogę nieśmiało się wypowiedzieć, że chyba smaczniejszą mamy jednak polską pizzę.
:)

Autor:  jacek96 [ 06 Sty 2018 12:57 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Do polskiej pizzy najlepsze jest polskie wino :)

Autor:  cccc [ 06 Sty 2018 12:58 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Ej tam, polska wodka i koniecznie popitka, ktora jest wazniejsza od samej wodki. :D

Autor:  gruby_inversia [ 06 Sty 2018 13:01 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

jacek96 napisał(a):
Do polskiej pizzy najlepsze jest polskie wino :)

Z tym polskim winem to bym uważał. Są polskie wina, ktore można ze spokojem nazwać #sztos. Jest jedynie problem z dostępnością no i ceną niestety.
p.s
Lapie zart oczywiscie :lol:

Strona 55 z 82 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/