| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 54 z 82 |
| Autor: | cccc [ 26 Paź 2017 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
K-pax napisał(a): luxyfer napisał(a): Aż mi się przypomniał plan podróży rowerowej po Polsce z Wykopu: "planujemy jeść to, co upolujemy, a polujemy głównie na Biedronki" Dobre Mysliwy, albo wojownik. | |
| Autor: | Aron [ 30 Paź 2017 15:51 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
Ze Społeczności, ciekawe ile z tych 12 lotów było rzeczywiście do Burgos, a nie Burgas
| |||
| Autor: | Tomy's [ 30 Paź 2017 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
kibic_olsztyn napisał(a): A tak się zastanawiam, może ktoś wie, jak będę wyrabiać FAN ID i jechać potem na mecz, to mogę to zrobić na dowód, czy muszę na paszport? Legitymacja szkolna wystarczy. Wątpię, żeby ktoś taki jak ty, dotarł do Rosji. | |
| Autor: | DenisP [ 30 Paź 2017 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
kibic_olsztyn napisał(a): Też dostałem maila od FIFA o potwierdzeniu wylosowania biletów i ściągnięcia kasy, ale na ich stronie ciągle pending. A tak się zastanawiam, może ktoś wie, jak będę wyrabiać FAN ID i jechać potem na mecz, to mogę to zrobić na dowód, czy muszę na paszport? spróbuj na prawo jazdy Ludzie czy wy naprawdę nie macie żadnego instynktu samozachowawczego? | |
| Autor: | Spartanin [ 30 Paź 2017 23:12 ] |
| Temat postu: | Re: MŚ 2018 w Rosji |
Na stronie łączynaspiłka.pl jest napisane ,że Fan ID bedzie można wyrabiać na podstawie ważnego paszportu Polsatu | |
| Autor: | miriam [ 01 Lis 2017 00:59 ] |
| Temat postu: | Re: Papieroski 18+ |
eskie napisał(a): Zostając w klimacie, ja mam troszkę inne hobby "18+" My tu o poważnych kosztach nikotynowego uzależnienia,więc hobbyści się tu nie kwalifikują | |
| Autor: | oskiboski [ 01 Lis 2017 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: HIT! Promocja Ibis budget w Polsce 39 PLN/2os!! |
Bez lodowki bez pralki Cytuj: Ibis Budget Warszawa Reduta - już nie tylko styczeń, ponieważ pojawiły się terminy do połowy grudnia 2018. Każdy po 39 zł bez wyjątku, co pozwala zamieszkać w stolicy za jedyne 1170 zł za 2 os. pokój za miesiąc. | |
| Autor: | littleboy1989 [ 01 Lis 2017 18:56 ] |
| Temat postu: | Re: HIT! Promocja Ibis budget w Polsce 39 PLN/2os!! |
Mozna byc sloikiem i jezdzic na weekendy do domu to wyjdzie jeszcze taniej ? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | boots [ 04 Lis 2017 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Kontrola osobista - tester (na co)? |
Kurde, to pewnie lepiej zakładać czyste skarpety? | |
| Autor: | boots [ 08 Lis 2017 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Za Ocean z el burrito deal |
molka11 napisał(a): Koszt 150 pesto. Zielone, czy czerwone? | |
| Autor: | vincenz [ 08 Lis 2017 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: z Sztokcholmu A teraz zagadka geograficzna: gdzie leży Sztokcholm? | |
| Autor: | krystoferson112 [ 08 Lis 2017 20:34 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Sztok to nie leży ale stoi na półce w monopolowym, a tego drugiego trunku ...hmmm nie znam | |
| Autor: | 12groszy [ 13 Lis 2017 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: Za Ocean z el burrito deal |
A po co ty bierzesz gitara? Chcesz dorobić jako Mariachi? To się nazywa budżetowy wyjazd. Jeszcze kasę do domu przywiezie. Zuch. | |
| Autor: | kamo375 [ 13 Lis 2017 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: Etihad Airways Super Sale do 70% 18:00-20:00 |
Nie ma to jak wskrzeszać temat po ponad 6 latach | |
| Autor: | ane.wald [ 13 Lis 2017 23:52 ] |
| Temat postu: | Re: Fly4free.pl szuka redaktora |
Haha jaki mail | |
| Autor: | Kravkrk [ 16 Lis 2017 11:52 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
Zrobił mi dzień
| |||
| Autor: | rw30 [ 17 Lis 2017 20:06 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Kravkrk napisał(a): Zrobił mi dzień nie weim jak inni, ale ja nie jestem w stanie odczytac co tam jest napisane. Ode mnie: borkowicz napisał(a): Właśnie wróciłem z Sewilli i chciałem zostawić tu notatkę nt roweru miejskiego, który może przydać się tym, którzy nocleg mają dalej od ścisłego centrum (tam wystarcza piechotka). Nie polecam autobusów w Sewilli mają strasznie pokrętne trasy i z większości miejsc oddalonych 2-3 km od centrum szybciej dostaniemy się rowerem, przy okazji rower orzeźwia w upalne dni, a infrastruktura rowerowa jest wyśmienita. Jedyna wada tego systemu to cena - 13 eur za tygodniowy dostęp do systemu [....] facepalm | |
| Autor: | namteH [ 17 Lis 2017 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Normalnie rozbój w biały dzień! | |
| Autor: | miriam [ 20 Lis 2017 10:43 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Rocznicowa podróż z dobrą przesiadką pandrummer napisał(a): Witam, szukam ofert na weekend 1-3.12. 2017r. Mam rocznicę ślubu. Jakieś perełki na ? marcin.krakow napisał(a): Modlin z Warszawy z dobrymi przesiadkami jest | |
| Autor: | pandrummer [ 20 Lis 2017 12:37 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
KTW wolę jestem z Częstochowy, ale dzięki ![]() Wysłane z mojego TA-1020 przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 54 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |