Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

łapu capu
lapu-capu,18,3895
Strona 54 z 82

Autor:  cccc [ 26 Paź 2017 21:34 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

K-pax napisał(a):
luxyfer napisał(a):
Aż mi się przypomniał plan podróży rowerowej po Polsce z Wykopu:
"planujemy jeść to, co upolujemy, a polujemy głównie na Biedronki" :)


Dobre :) prawdziwy Polak w podróży ;)


Mysliwy, albo wojownik. :D

Autor:  Aron [ 30 Paź 2017 15:51 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Ze Społeczności, ciekawe ile z tych 12 lotów było rzeczywiście do Burgos, a nie Burgas

Załączniki:
RGS.JPG
RGS.JPG [ 44.69 KiB | Obejrzany 1348 razy ]

Autor:  Tomy's [ 30 Paź 2017 21:34 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

kibic_olsztyn napisał(a):
A tak się zastanawiam, może ktoś wie, jak będę wyrabiać FAN ID i jechać potem na mecz, to mogę to zrobić na dowód, czy muszę na paszport?

Legitymacja szkolna wystarczy.
Wątpię, żeby ktoś taki jak ty, dotarł do Rosji.

Autor:  DenisP [ 30 Paź 2017 22:38 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

kibic_olsztyn napisał(a):
Też dostałem maila od FIFA o potwierdzeniu wylosowania biletów i ściągnięcia kasy, ale na ich stronie ciągle pending. A tak się zastanawiam, może ktoś wie, jak będę wyrabiać FAN ID i jechać potem na mecz, to mogę to zrobić na dowód, czy muszę na paszport?


spróbuj na prawo jazdy

Ludzie czy wy naprawdę nie macie żadnego instynktu samozachowawczego?

Autor:  Spartanin [ 30 Paź 2017 23:12 ]
Temat postu:  Re: MŚ 2018 w Rosji

Na stronie łączynaspiłka.pl jest napisane ,że Fan ID bedzie można wyrabiać na podstawie ważnego paszportu Polsatu

Autor:  miriam [ 01 Lis 2017 00:59 ]
Temat postu:  Re: Papieroski 18+

eskie napisał(a):
Zostając w klimacie, ja mam troszkę inne hobby "18+"

My tu o poważnych kosztach nikotynowego uzależnienia,więc hobbyści się tu nie kwalifikują :P Chociaż granica jest łatwa do przekroczenia ;)

Autor:  oskiboski [ 01 Lis 2017 14:51 ]
Temat postu:  Re: HIT! Promocja Ibis budget w Polsce 39 PLN/2os!!

Bez lodowki bez pralki ;)
Cytuj:
Ibis Budget Warszawa Reduta - już nie tylko styczeń, ponieważ pojawiły się terminy do połowy grudnia 2018. Każdy po 39 zł bez wyjątku, co pozwala zamieszkać w stolicy za jedyne 1170 zł za 2 os. pokój za miesiąc. :D

Autor:  littleboy1989 [ 01 Lis 2017 18:56 ]
Temat postu:  Re: HIT! Promocja Ibis budget w Polsce 39 PLN/2os!!

Mozna byc sloikiem i jezdzic na weekendy do domu to wyjdzie jeszcze taniej ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Autor:  boots [ 04 Lis 2017 11:34 ]
Temat postu:  Re: Kontrola osobista - tester (na co)?

Kurde, to pewnie lepiej zakładać czyste skarpety? :evil:

Autor:  boots [ 08 Lis 2017 12:52 ]
Temat postu:  Re: Za Ocean z el burrito deal

molka11 napisał(a):
Koszt 150 pesto.

Zielone, czy czerwone? ;)

Autor:  vincenz [ 08 Lis 2017 20:32 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Cytuj:
z Sztokcholmu


A teraz zagadka geograficzna: gdzie leży Sztokcholm?

Autor:  krystoferson112 [ 08 Lis 2017 20:34 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Sztok to nie leży ale stoi na półce w monopolowym, a tego drugiego trunku ...hmmm nie znam :D

Autor:  12groszy [ 13 Lis 2017 15:59 ]
Temat postu:  Re: Za Ocean z el burrito deal

A po co ty bierzesz gitara? Chcesz dorobić jako Mariachi? To się nazywa budżetowy wyjazd. Jeszcze kasę do domu przywiezie. Zuch. :lol:

Autor:  kamo375 [ 13 Lis 2017 16:03 ]
Temat postu:  Re: Etihad Airways Super Sale do 70% 18:00-20:00

Nie ma to jak wskrzeszać temat po ponad 6 latach :D

Autor:  ane.wald [ 13 Lis 2017 23:52 ]
Temat postu:  Re: Fly4free.pl szuka redaktora

Haha jaki mail :D

Autor:  Kravkrk [ 16 Lis 2017 11:52 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Zrobił mi dzień :lol:

Załączniki:
heheszki.jpg
heheszki.jpg [ 25.48 KiB | Obejrzany 1683 razy ]

Autor:  rw30 [ 17 Lis 2017 20:06 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Kravkrk napisał(a):
Zrobił mi dzień :lol:


nie weim jak inni, ale ja nie jestem w stanie odczytac co tam jest napisane.

Ode mnie:

borkowicz napisał(a):
Właśnie wróciłem z Sewilli i chciałem zostawić tu notatkę nt roweru miejskiego, który może przydać się tym, którzy nocleg mają dalej od ścisłego centrum (tam wystarcza piechotka).
Nie polecam autobusów w Sewilli mają strasznie pokrętne trasy i z większości miejsc oddalonych 2-3 km od centrum szybciej dostaniemy się rowerem, przy okazji rower orzeźwia w upalne dni, a infrastruktura rowerowa jest wyśmienita.

Jedyna wada tego systemu to cena - 13 eur za tygodniowy dostęp do systemu [....]


facepalm

Autor:  namteH [ 17 Lis 2017 20:13 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Normalnie rozbój w biały dzień!

Autor:  miriam [ 20 Lis 2017 10:43 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

Rocznicowa podróż z dobrą przesiadką ;)
pandrummer napisał(a):
Witam, szukam ofert na weekend 1-3.12. 2017r. Mam rocznicę ślubu. Jakieś perełki na ?
marcin.krakow napisał(a):
Modlin z Warszawy z dobrymi przesiadkami jest

Autor:  pandrummer [ 20 Lis 2017 12:37 ]
Temat postu:  Re: łapu capu

KTW wolę jestem z Częstochowy, ale dzięki

Wysłane z mojego TA-1020 przy użyciu Tapatalka

Strona 54 z 82 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/