Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Langkawi - skuter
langkawi-skuter,1089,177061
Strona 1 z 1

Autor:  Ballhaus [ 06 Cze 2024 21:18 ]
Temat postu:  Langkawi - skuter

Hej może ktoś był w 2024 r. na Langkawi i się wypowie jak wygląda kwestia wypożyczenia skutera? Chcą, czy nie chcą międzynarodowe kat A? I czy ktoś wie ile wynoszą mandaty za brak prawka kat. A? Na forum i grupach fejsbukowych są sprzeczne informacje

Autor:  makakpl [ 06 Cze 2024 21:58 ]
Temat postu:  Langkawi - skuter

Wypożyczałem w styczniu z recepcji hotelu w którym spaliśmy i wymagane było prawo jazdy kat. A. Miałem też na wszelki wypadek międzynarodowe, ale nie chcieli go nawet oglądać. Pewnie, jak zawsze, wszystko zależy od wypożyczalni na ile restrykcyjnie podchodzą do przepisów.

Autor:  Ballhaus [ 05 Paź 2024 18:20 ]
Temat postu:  Re: Langkawi - skuter

Po powrocie z Malezji odpowiem, może komuś się przyda i potwierdzę słowa poprzednika. Przy wynajmie wymagane jest posiadanie uprawnień na kat. A. Międzynarodowe w wypożyczalni ich nie interesowało, ale wymagane jest przy kontroli policji.

Jeśli ktoś ma uprawienia, to niech się nawet nie zastanawia, Langkawi jest idealną wyspą do objechania skuterem. Nie za duże natężenie ruchu i kierowcy jeżdżą w miarę przepisowo, oczywiście jak na azjatyckie warunki :)

Autor:  przewar20 [ 02 Wrz 2025 16:18 ]
Temat postu:  Re: Langkawi - skuter

Ja bylem na Langkawi w 2015 r i wtedy jakis homestay wypozyczal skuter na zwykle polskie prawo jazdy a nigdy wczesniej nie jezdzilem skuterem.Generalnie wyspa idealna do jazdy bo widoki piekne.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/