Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Inauguracyjny rejs do RDO
inauguracyjny-rejs-do-rdo,34,170677
Strona 1 z 2

Autor:  ms993 [ 08 Kwi 2023 20:44 ]
Temat postu:  Inauguracyjny rejs do RDO

Postanowiłem wziąć udział w historycznym wydarzeniu i kupiłem bilet na pierwszy lot do RDO z CDG 27 kwietnia wieczorem - wybiera się ktoś może?

Załączniki:
obraz_2023-04-08_204406333.png
obraz_2023-04-08_204406333.png [ 19.68 KiB | Obejrzany 4823 razy ]

Autor:  tom971 [ 08 Kwi 2023 23:40 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Nie chcę psuc dobrej zabawy w ten swiateczny wieczor..
Ale liczysz na tort na wylocie czy setke w TVP na przylocie?

Autor:  ms993 [ 08 Kwi 2023 23:43 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

@tom971 - i tak miałem lecieć wtedy do Polski, po prostu polecę inną trasą, a jestem ciekawy czy coś "specjalnego" się przy okazji trafi ;)

Autor:  Darek M. [ 09 Kwi 2023 07:47 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Byłem na inauguracyjnym locie w Modlinie i był tort i salwy wodne ;)

Także uważam, że takie rejsy mogą być ciekawe i z atrakcjami. Jakbym mieszkał w WAW to pewnie sam dla beki zaliczył bym Radom :D

Autor:  Zeus [ 09 Kwi 2023 08:07 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

tom971 napisał(a):
Nie chcę psuc dobrej zabawy w ten swiateczny wieczor..
Ale liczysz na tort na wylocie czy setke w TVP na przylocie?
Pieczątke do paszportu Radom Airport tylko nie liczny mają. A to jest rarytas!

Autor:  Hose [ 09 Kwi 2023 08:09 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Pomimo późniego przylotu na pewno będzie jakaś "feta", chociażby ze względów propagandowych.

Autor:  Gaszpar [ 09 Kwi 2023 09:23 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Ja obstawiam międzylądowanie na WAW aby zabrać tłuste koty do RDO :) miejsc będzie pod dostatkiem

Autor:  Hose [ 09 Kwi 2023 09:35 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

@Gaszpar To wygeneruje min. 1h opóźnienia, tego nawet Holecka nie wyprostuje :)

Autor:  adam1987 [ 09 Kwi 2023 10:09 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Dopiero następnego dnia mają świętować, ten lot z Paryża to tylko przebazowanie samolotu. Co wy myślicie, że ktoś będzie jechał otwierać o 22 lotnisko w Radomiu? :lol: Co niby potem ma ze sobą zrobić? W ogóle jak teraz patrzę na stronę LOT to nie widzę 28.04 lotów do Rzymu, czyli pierwszy odlot z Radomia będzie dopiero o 19:50 w piątek do Paryża.

No i oficjalnie otwierają się chyba 20 kwietnia, ale raczej bez fety wtedy.

W ogóle to też zamierzałem się wybrać, ale lot poranny z Warszawy kosztuje trochę zbyt wiele. :(

Autor:  Hose [ 09 Kwi 2023 10:22 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

adam1987 napisał(a):
ten lot z Paryża to tylko przebazowanie samolotu.

Take przebazowanie samolotu na które można bilety kupić.

adam1987 napisał(a):
Co wy myślicie, że ktoś będzie jechał otwierać o 22 lotnisko w Radomiu? Co niby potem ma ze sobą zrobić?

To samo co pasażerowie tego nie-inauguracyjnego lotu - wrócić jakoś do domu.
A Pan poseł "bliżej do Afryki" raczej autobusem nie przyjedze żeby się o powrót martwił :D

Autor:  KL_user [ 09 Kwi 2023 10:56 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Darek M. napisał(a):
Byłem na inauguracyjnym locie w Modlinie i był tort i salwy wodne ;)
Teraz uścisk dłoni od Jarosława i Mateusza gwarantowany. A możne nawet i Daniela bo samolot nie lata na wodę tylko wyroby z Płocka ?.

Autor:  adam1987 [ 09 Kwi 2023 10:58 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

No można kupić bilet na ten lot, w końcu cały ten wątek jest o tym, ale nie zmienia to jego funkcji.

No jak uważacie, że impreza w Radomiu o 22 to coś na co się będą pisały "VIPy", dlatego że mają samochód i mogą sobie dojechać do domu w środku nocy, to ok.


Sam lot jest według mnie super atrakcyjny dla takich ludzi jak my, ale jeśli ktoś liczy na fajerwerki, bufet i koncert Zenka Martyniuka, to większa szansa podczas pierwszego wylotu z Radomia następnego dnia.

Autor:  Hose [ 09 Kwi 2023 11:34 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

IMO minimum do salwa z sikawki i ekipa TVP Info a to można bez problemu o 22 zorganizować.
Sejmowa "twarz" projektu też ma po drodze, w końcu to jego okręg i główne biuro poselskie.

Autor:  pabien [ 09 Kwi 2023 11:49 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

A na dodatek stało się jak twarz chciała i nie będzie lotów na północ z Radomia

Autor:  lucek10 [ 09 Kwi 2023 13:13 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Suweren powinien zobaczyć wzbijający się w niebo samolot. Obrazki mają przypominać ostatni wylot papieża z Polski, komentarz powinien do tego też nawiązywać. Żadne tam przyloty w ciemnościach o 22, które mogą się spóźnić! O 19.30 wejście na żywo w TVP ze szczęśliwymi pasażerami, którzy kochają narodowego przewoźnika, o 19.50 drugie. Samolot ma wystartować punktualnie, co do minuty. Do tego informacja, że to dopiero początek, bo naród czeka na baranów, przepraszam Baranów. Ranga wydarzenia porównywalna do startu promu kosmicznego. I nie zapomnieć o tym, że "mamy Berlin". Rozkaz wykonać!

Autor:  Zeus [ 09 Kwi 2023 18:33 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

pabien napisał(a):
A na dodatek stało się jak twarz chciała i nie będzie lotów na północ z Radomia
No to będzie KRK-RDO :D

Autor:  JanuszJanuszewski [ 17 Kwi 2023 14:29 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Bardzo dobrze, że jest lotnisko w Radomiu. Londyn ma 6 lotnisk to dlaczego Warszawa ma mieć tylko Okęcie i Modlin?

Autor:  Zeus [ 17 Kwi 2023 14:37 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

O.o o.O

No tak, Warszawa powinna mieć swojego Haroł.

Autor:  Darek M. [ 17 Kwi 2023 21:28 ]
Temat postu:  Inauguracyjny rejs do RDO

Jeszcze kilka lat i Warszawa będzie miała 4 i już niewiele będzie brakowało do Londynu.

Autor:  JanuszJanuszewski [ 18 Kwi 2023 11:01 ]
Temat postu:  Re: Inauguracyjny rejs do RDO

Zeus napisał(a):
O.o o.O

No tak, Warszawa powinna mieć swojego Haroł.

Na polskim Haroł każdy będzie miał karamatę. Jak przyleci o 22:00 z Paryża to rozkłada karamate i śpi do rana.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/