| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Inauguracyjny rejs do RDO inauguracyjny-rejs-do-rdo,34,170677 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | ms993 [ 08 Kwi 2023 20:44 ] | ||
| Temat postu: | Inauguracyjny rejs do RDO | ||
Postanowiłem wziąć udział w historycznym wydarzeniu i kupiłem bilet na pierwszy lot do RDO z CDG 27 kwietnia wieczorem - wybiera się ktoś może?
| |||
| Autor: | tom971 [ 08 Kwi 2023 23:40 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Nie chcę psuc dobrej zabawy w ten swiateczny wieczor.. Ale liczysz na tort na wylocie czy setke w TVP na przylocie? | |
| Autor: | ms993 [ 08 Kwi 2023 23:43 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
@tom971 - i tak miałem lecieć wtedy do Polski, po prostu polecę inną trasą, a jestem ciekawy czy coś "specjalnego" się przy okazji trafi | |
| Autor: | Darek M. [ 09 Kwi 2023 07:47 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Byłem na inauguracyjnym locie w Modlinie i był tort i salwy wodne Także uważam, że takie rejsy mogą być ciekawe i z atrakcjami. Jakbym mieszkał w WAW to pewnie sam dla beki zaliczył bym Radom | |
| Autor: | Zeus [ 09 Kwi 2023 08:07 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
tom971 napisał(a): Nie chcę psuc dobrej zabawy w ten swiateczny wieczor.. Pieczątke do paszportu Radom Airport tylko nie liczny mają. A to jest rarytas! Ale liczysz na tort na wylocie czy setke w TVP na przylocie? | |
| Autor: | Hose [ 09 Kwi 2023 08:09 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Pomimo późniego przylotu na pewno będzie jakaś "feta", chociażby ze względów propagandowych. | |
| Autor: | Gaszpar [ 09 Kwi 2023 09:23 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Ja obstawiam międzylądowanie na WAW aby zabrać tłuste koty do RDO | |
| Autor: | Hose [ 09 Kwi 2023 09:35 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
@Gaszpar To wygeneruje min. 1h opóźnienia, tego nawet Holecka nie wyprostuje | |
| Autor: | adam1987 [ 09 Kwi 2023 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Dopiero następnego dnia mają świętować, ten lot z Paryża to tylko przebazowanie samolotu. Co wy myślicie, że ktoś będzie jechał otwierać o 22 lotnisko w Radomiu? No i oficjalnie otwierają się chyba 20 kwietnia, ale raczej bez fety wtedy. W ogóle to też zamierzałem się wybrać, ale lot poranny z Warszawy kosztuje trochę zbyt wiele. | |
| Autor: | Hose [ 09 Kwi 2023 10:22 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
adam1987 napisał(a): ten lot z Paryża to tylko przebazowanie samolotu. Take przebazowanie samolotu na które można bilety kupić. adam1987 napisał(a): Co wy myślicie, że ktoś będzie jechał otwierać o 22 lotnisko w Radomiu? Co niby potem ma ze sobą zrobić? To samo co pasażerowie tego nie-inauguracyjnego lotu - wrócić jakoś do domu. A Pan poseł "bliżej do Afryki" raczej autobusem nie przyjedze żeby się o powrót martwił | |
| Autor: | KL_user [ 09 Kwi 2023 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Darek M. napisał(a): Byłem na inauguracyjnym locie w Modlinie i był tort i salwy wodne Teraz uścisk dłoni od Jarosława i Mateusza gwarantowany. A możne nawet i Daniela bo samolot nie lata na wodę tylko wyroby z Płocka ?. | |
| Autor: | adam1987 [ 09 Kwi 2023 10:58 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
No można kupić bilet na ten lot, w końcu cały ten wątek jest o tym, ale nie zmienia to jego funkcji. No jak uważacie, że impreza w Radomiu o 22 to coś na co się będą pisały "VIPy", dlatego że mają samochód i mogą sobie dojechać do domu w środku nocy, to ok. Sam lot jest według mnie super atrakcyjny dla takich ludzi jak my, ale jeśli ktoś liczy na fajerwerki, bufet i koncert Zenka Martyniuka, to większa szansa podczas pierwszego wylotu z Radomia następnego dnia. | |
| Autor: | Hose [ 09 Kwi 2023 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
IMO minimum do salwa z sikawki i ekipa TVP Info a to można bez problemu o 22 zorganizować. Sejmowa "twarz" projektu też ma po drodze, w końcu to jego okręg i główne biuro poselskie. | |
| Autor: | pabien [ 09 Kwi 2023 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
A na dodatek stało się jak twarz chciała i nie będzie lotów na północ z Radomia | |
| Autor: | lucek10 [ 09 Kwi 2023 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Suweren powinien zobaczyć wzbijający się w niebo samolot. Obrazki mają przypominać ostatni wylot papieża z Polski, komentarz powinien do tego też nawiązywać. Żadne tam przyloty w ciemnościach o 22, które mogą się spóźnić! O 19.30 wejście na żywo w TVP ze szczęśliwymi pasażerami, którzy kochają narodowego przewoźnika, o 19.50 drugie. Samolot ma wystartować punktualnie, co do minuty. Do tego informacja, że to dopiero początek, bo naród czeka na baranów, przepraszam Baranów. Ranga wydarzenia porównywalna do startu promu kosmicznego. I nie zapomnieć o tym, że "mamy Berlin". Rozkaz wykonać! | |
| Autor: | Zeus [ 09 Kwi 2023 18:33 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
pabien napisał(a): A na dodatek stało się jak twarz chciała i nie będzie lotów na północ z Radomia No to będzie KRK-RDO | |
| Autor: | JanuszJanuszewski [ 17 Kwi 2023 14:29 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Bardzo dobrze, że jest lotnisko w Radomiu. Londyn ma 6 lotnisk to dlaczego Warszawa ma mieć tylko Okęcie i Modlin? | |
| Autor: | Zeus [ 17 Kwi 2023 14:37 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
O.o o.O No tak, Warszawa powinna mieć swojego Haroł. | |
| Autor: | Darek M. [ 17 Kwi 2023 21:28 ] |
| Temat postu: | Inauguracyjny rejs do RDO |
Jeszcze kilka lat i Warszawa będzie miała 4 i już niewiele będzie brakowało do Londynu. | |
| Autor: | JanuszJanuszewski [ 18 Kwi 2023 11:01 ] |
| Temat postu: | Re: Inauguracyjny rejs do RDO |
Zeus napisał(a): O.o o.O No tak, Warszawa powinna mieć swojego Haroł. Na polskim Haroł każdy będzie miał karamatę. Jak przyleci o 22:00 z Paryża to rozkłada karamate i śpi do rana. | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |