| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Sarema sarema,1259,77273 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | H778 [ 28 Lip 2015 10:57 ] |
| Temat postu: | Sarema |
Był ktoś z forum? Tak realnie - na jak długo warto tam skoczyć? Dzień wystarczy? | |
| Autor: | Anonymous [ 28 Lip 2015 11:04 ] |
| Temat postu: | Re: Sarema |
Był temat na forum. Nawet na rowerach ktoś tam dojechał. | |
| Autor: | Arekkk [ 20 Lip 2020 22:24 ] |
| Temat postu: | Re: Sarema |
Ze swoim samochodem objedziesz całą w 2 dni. Krajobrazy sielskie, ale jendostajne, bardzo podobne do naszych polskich. Faktycznie jest spokojnie, cicho, idealnie na relaks. Nie zaskoczysz się jednak naturą, jeżeli pojeździłeś choć trochę po Polsce. | |
| Autor: | bim-bam [ 15 Wrz 2025 22:23 ] |
| Temat postu: | Re: Sarema |
Trochę po czasie ale będzie info dla innych. Jest spokojnie, bardzo zielono, dużo łąk i lasów. W ciągu jednego dnia połaziłem po Kuressaare, okolicznych łąkach i autobusem pojechałem na farmę wiatraków we wsi Angla. Komunikacja po wyspie jest bezpłatna. Całej wyspy komunikacją publiczną nie da się objechać w jeden dzień - autobusy za rzadko kursują. Załącznik: 11.jpg [ 310.31 KiB | Obejrzany 407 razy ] Załącznik: 22.jpg [ 402.27 KiB | Obejrzany 407 razy ] | |
| Autor: | cart [ 26 Cze 2026 21:37 ] |
| Temat postu: | Re: Sarema |
Dojechałem wypożyczonym samochodem. Promy kursują co około 30 minut. 75% miejsc sprzedawana jest online, reszta na miejscu kto pierwszy ten lepszy. Udało mi się w obie strony kupić online za 21 euro OW (samochód + 2 dorosłych i nastolatek, a dziecko za darmo). Na powrotny trafiłem jeszcze na poprzedni, ale na bramce mnie wpuściło. Latają też małe samoloty 2x dziennie w tygodniu i 1x w weekend. Odwiedziłem wiatraki w Angla, Kuressarree i okolice. Zielono i spokojnie. Da się znaleźć tanie i dobre noclegi, np. central hostel. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |