| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Zakopane zakopane,1375,7142 | Strona 2 z 4 |
| Autor: | exfly [ 16 Gru 2012 01:03 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
www.noclegi24.malopolska.pl | |
| Autor: | mateusz232 [ 29 Paź 2013 12:14 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Macie jakiś pomysł gdzie można spędzić sylwestra w Zakopanem chodzi o 3 noclegi(chyba dobrze odmieniłem | |
| Autor: | mkobyszewski [ 06 Sty 2014 18:31 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Witajcie szukam ciekawe i dobrego noclegu dla dwóch osób w terminie 14.02-16.02 w Zakopanem w cenie tak do 500-600 zł za dwie doby...znacie coś naprawdę.godnego uwagi? Z bookingiem.com.com znalazłem coś takiego : http://www.booking.com/hotel/pl/rezyden ... 950dadc5X6 | |
| Autor: | czub [ 07 Sty 2014 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Oferta, którą znalazłeś wygląda na dobrą. Od znajomych słyszałem, że dobre są: http://www.booking.com/hotel/pl/willa-m ... RD61574001 - niestety bez śniadań. http://www.booking.com/hotel/pl/rezyden ... 6389f225X8 - tańsza opcja | |
| Autor: | wojtek_92 [ 15 Sty 2014 11:28 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Witam, W wrześniu ubiegłego roku wraz z moją narzeczoną wybraliśmy się do zakopanego. W Internecie miałem namierzony "Hotel" Asterix na Bulwarach Słowackiego. Po przyjściu na miejsce okazała się totalna lipa (inaczej niż na jego opisach). Woda pod prysznicem była zima malutki pokoik itp. ( ps. Jesteśmy z Kaszub i po wielu godzinach jazdy pociągiem marzył się nam prysznic ;) ) Postanowiłem zrezygnować z pobytu tam i poszukać czegoś na "żywca" i tak trafiliśmy na pokoje u Wandy Grzyb (również Bulwary Słowackiego). R E W E L A C J A naprawdę! Polecam każdemu :) | |
| Autor: | DrWinnifred1800 [ 20 Sty 2014 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
A znacie jakieś "schroniska" w Zakopanym? | |
| Autor: | pawi [ 20 Sty 2014 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
DrWinnifred1800 napisał(a): A znacie jakieś "schroniska" w Zakopanym? Było PTTK pzy Krupówkach ale chyba od roku lub półtora już nie ma. | |
| Autor: | patrykdo [ 20 Sty 2014 12:19 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Sa dwa schroniska "mlodziezowe":-) Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalk | |
| Autor: | szczota1992 [ 31 Sty 2014 21:38 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
No tak, ale tam masòwa, rzadko kiedy małe pokoje. Czasem warto na airbnb poszukać, a skontaktować się bezpośrednio z właścicielem. Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | monikazak [ 31 Sty 2014 21:55 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Witajcie, oferuję noclegi w Zakopanem na każdą kieszeń (od super luksusowych po zwykłe pokoje z łazienkami), chętnych zapraszam do kontaktu na monikazak@poczta.fm. Termin 14-16.02. sprzedany, pozdrawiam. | |
| Autor: | benx [ 25 Mar 2014 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
My z żoną zawsze szukaliśmy czegoś na miejscu | |
| Autor: | AFC [ 23 Kwi 2014 08:04 ] |
| Temat postu: | Zakopane - pytanie o nocleg |
Witam Wybieram się w ten weekend na kilka dni do Zakopanego.(25-28.04) Czy ktoś mógłby polecić jakiś rozsądny cenowo nocleg , najlepiej blisko Krupówek na weekend przed-majówkowy? Z góry dzięki | |
| Autor: | squal10 [ 23 Kwi 2014 08:19 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Zakopane - pytanie o nocleg |
Polecam Klimkowa Chata. Ja bylem w trakcie pucharu swiata w skokach i placilem 50 zl za osobe za dobe. Co prawda do Krupowek 10 minut spaceru ale po drodze jest targowisko z oscypkami i goralskimi gadzetami i kolej linowa na Gubalowke. Wlasciciele wspaniali i kontaktowi. Pzdr i udanego wyjazdu. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | bolcia [ 23 Kwi 2014 09:47 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane - pytanie o nocleg |
A ja polecam Alpini Apartamenty- bardzo klimatyczne miejsce, miła właścicielka. Byliśmy tam w tamtym tygodniu. W pokoju jest lodówka, mikrofalówka i cały aneks kuchenny. Za pokój dwuosobowy płaciliśmy 120zł/ za dobę. | |
| Autor: | Ami921 [ 25 Kwi 2014 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane - pytanie o nocleg |
Polecam 'u Drwala', 45zł/os pokoje w góralskim stylu, blisko do Krupówek | |
| Autor: | miro13 [ 26 Kwi 2014 11:42 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane - pytanie o nocleg |
Polecam Willa Regle jest na booking - lepiej zadzwonić i będzie taniej. | |
| Autor: | karakara [ 02 Maj 2014 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
A możn bez obaw jechać w "dłuższy weekend" 15-17 sierpnia czy lepiej probowac coś rezerwować ? Macie jakieś propozycje noclegów ? Jak kreują się ceny da radę wyspać się za 40-50zł/os/noc w jakiś nie PRLowskich warunkach i nie 3 km od centrum ? Wydaje mi się, że ceny w necie są czesto większe (np. airbnb) ponieważ ludzie boją się jezdzic w ciemno. Bo nad polskie morze zdecydowanie bardziej warto jechać w ciemno ;D Pytam ponieważ w Zakopanym byłem ostatnio jako dziecko | |
| Autor: | mezo23 [ 02 Maj 2014 15:43 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
wejdż na www.zol.pl | |
| Autor: | grzewor [ 16 Maj 2014 10:31 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane - pytanie o nocleg |
zawsze tez można zatrzymać sie przy dworcu PKP/ PKS - stoją tam zawsze osoby oferujące noclegi w Zakopcu. przy dobrym układzie można trafić na cos w świetnej lokalizacji a do tego wynegocjować dobra cenę. polecam posiadanie przy sobie mapy, gdyż często proponowane sa noclegi dość daleko od centrum - a tak to od razu można sprawdzić lokalizacje. | |
| Autor: | jankowiak [ 11 Sie 2014 12:11 ] |
| Temat postu: | Zakopane |
W kwestii noclegów to polecam zamawiać je przez www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/zakopane/hotel-zakopane.htm. Ja tam zawsze zamawiam, a ponadto uwielbiam Zakopane!!! Krupówki i Morskie Oko to moi faworyci, jeśli chodzi o najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne miejsca Polski | |
| Strona 2 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |