Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[FAE] Wyspy Owcze
wyspy-owcze,1305,173177
Strona 1 z 1

Autor:  bizqit [ 26 Wrz 2023 16:34 ]
Temat postu:  [FAE] Wyspy Owcze

chyba najlepszą opcją jest bus 300 Tórshavn - Airport - Sørvágur
rozkład: https://www.ssl.fo/en/timetable/bus/300 ... -soervagur

jak to wygląda na miejscu? busy są punktualne? przystanki dobrze oznaczone?

Autor:  paweł p [ 26 Wrz 2023 16:40 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

Raz jechałem - był punktualnie, nie miałem kłopotów z lokalizacją.

Autor:  dajkamienia [ 09 Paź 2023 21:14 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

A bilety kupuje się u kierowcy czy są jakieś automaty?

Autor:  sko1czek [ 09 Paź 2023 23:00 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

U kierowcy lub w kiosku na lotnisku.

Autor:  dajkamienia [ 10 Paź 2023 12:38 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

Dzięki, a u kierowcy bez problemu można kupić kartą?

Autor:  bizqit [ 16 Paź 2023 13:23 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

u kierowcy bez problemu można płacić kartą,
odjazd z lotniska, zaraz po wyjściu na lewo, nie jest oznaczony za dobrze przystanek

Autor:  dajkamienia [ 22 Paź 2023 19:50 ]
Temat postu:  Re: [FAE] Wyspy Owcze

Potwierdzam;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/