| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [FAE] Wyspy Owcze wyspy-owcze,1305,173177 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | bizqit [ 26 Wrz 2023 16:34 ] |
| Temat postu: | [FAE] Wyspy Owcze |
chyba najlepszą opcją jest bus 300 Tórshavn - Airport - Sørvágur rozkład: https://www.ssl.fo/en/timetable/bus/300 ... -soervagur jak to wygląda na miejscu? busy są punktualne? przystanki dobrze oznaczone? | |
| Autor: | paweł p [ 26 Wrz 2023 16:40 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
Raz jechałem - był punktualnie, nie miałem kłopotów z lokalizacją. | |
| Autor: | dajkamienia [ 09 Paź 2023 21:14 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
A bilety kupuje się u kierowcy czy są jakieś automaty? | |
| Autor: | sko1czek [ 09 Paź 2023 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
U kierowcy lub w kiosku na lotnisku. | |
| Autor: | dajkamienia [ 10 Paź 2023 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
Dzięki, a u kierowcy bez problemu można kupić kartą? | |
| Autor: | bizqit [ 16 Paź 2023 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
u kierowcy bez problemu można płacić kartą, odjazd z lotniska, zaraz po wyjściu na lewo, nie jest oznaczony za dobrze przystanek | |
| Autor: | dajkamienia [ 22 Paź 2023 19:50 ] |
| Temat postu: | Re: [FAE] Wyspy Owcze |
Potwierdzam;) | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |