Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wypożyczenie auta - Floryda
wypozyczenie-auta-floryda,765,94607
Strona 1 z 10

Autor:  cumel1977 [ 11 Lut 2016 12:52 ]
Temat postu:  Wypożyczenie auta - Floryda

Witam,może ktoś zorientowany doradzi gdzie i w jakiej firmie najlepiej wypożyczyć auto w Miami.Będę tam z dziewczyną na 5 dni w maju,chcemy zwiedzić jak najwięcej i wypożyczenie auta to chyba mus.

Autor:  lupus [ 11 Lut 2016 14:02 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Ja bralem przez ERC, i padło na Alamo.
I z samego Alamo bylem zadowolony. Zadnych kolejek, zero jakichkolwiek problemow.

Autor:  lataczuk [ 11 Lut 2016 14:12 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Ja bralem raz w Avisie, raz w Hertz-u, raz w Alamo, raz w Enterprise, raz w Europcar, raz w Thrifty, raz w Budget itp. Za kazdym razem bylem zadowolony, cena zalezy od terminu/ potrzeb/ wielkosci - typy samochodu itp.

Co do pytania gdzie - moim zdaniem nalepiej w Jacksonville, bo tak.

Autor:  cumel1977 [ 11 Lut 2016 15:11 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Patrzyłem na Alamo,ceny niezłe.Ale pytanie czy podana na stronie cena jest ostateczną czy dochodzi do tego jakieś ubezpieczenie itp?

Autor:  rattaman [ 11 Lut 2016 15:16 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

To pewnie zależy na jaką wersję strony alamo patrzysz. Na każdej masz napisane co zawiera cena.
Najlepiej sprawdzaj na co.uk, bo tam doliczają od razu CDW, SLI, itp.

Autor:  cumel1977 [ 11 Lut 2016 16:30 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

ok,thanks rattaman za info.

Autor:  dumdum1988 [ 12 Lut 2016 08:42 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Jaką opcję ubezpieczenia wybieraliście w Alamo? CDW starcza?

Autor:  lupus [ 12 Lut 2016 13:44 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Ja brałem pełne.

Autor:  Lx13 [ 13 Lut 2016 01:34 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Gdziekolwiek byś nie brał to przy odbiorze zrób komórka zdjęcia auta. Najmniejsza rysę zgłoś. A jak bedą pieprzyć ze "to nic takiego" poproś zeby dali ci to na piśmie + nr pracownika :)

Autor:  Aga_podrozniczka [ 13 Lut 2016 01:41 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Proponuje poczytac forum, bo odpowiedzi na temat ubezpieczenia juz tu sa. Dodatkowo zwracam uwage na to: floryda-sunpass,765,85618

Autor:  dumdum1988 [ 11 Mar 2016 00:10 ]
Temat postu:  Re: Auto na 5 dni w maju-Miami

Mam zamiar wynająć samochód na florydzie na parę dni. Wybór padł na Alamo. W podstawie jest CDW. Czy ktoś dobierał EP i co ono w sumie daję?

Autor:  joaszka [ 23 Maj 2016 11:19 ]
Temat postu:  Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Witam wszystkich. Czy może mi ktoś komu będzie się chciało wytłumaczyć krok po kroku jak wynajmuje się auto w Miami. Lecę 14 października i na 7 dni chciałabym wypożyczyć auto.
1 Od czego zacząć ( jaką firmę wypożyczającą wybrać )
2 Czy mogę wszystko załatwić przez internet ?
3 Co muszę zrobić będąc na miejscu w wypożyczalni ( jakie tam koszta ponoszę )

Autor:  mikuś [ 23 Maj 2016 14:36 ]
Temat postu:  Re: Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Ad. 1

Przejrzyj oferty każdej z firm które występują na lotnisku MIA (http://www.miami-airport.com/car_rental.asp) lub w okolicy. Poszukaj ofert przez wyszukiwarki agentów i/lub bezpośrednio przez strony wypożyczalni. Przejrzyj te same strony w różnych wersjach językowych, przez www, mobilnie, przez aplikacje. Poszukaj kodów obniżających cenę. Przejrzyj co zawiera cena i przeczytaj warunki wynajmu. Zastanów się które ubezpieczenie jest Ci potrzebne.

Ad. 2.

Tak

Ad.3
Udać się do wypożyczalni, okazać kartę kredytową i dokumenty, potwierdzić i zaakceptować uprzednio wybraną ofertę, odebrać auto, obejrzeć dokładnie jego stan i ruszyć na podbój Florydy :)

P.S.
Poczytaj przed wyjazdem o platnych autostradach na Florydzie. Powodzenia !

Autor:  joaszka [ 24 Maj 2016 09:51 ]
Temat postu:  Re: Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Dziękuje :)

Autor:  iwonasebek [ 29 Maj 2016 17:23 ]
Temat postu:  Re: Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Hejka ;) ,

poczytaj sobie info na tych stronkach. Jedynym mankamentem w ich odpaleniu jest posiadanie amerykańskiego IP.

https://www.sunpass.com/index
https://www.tollbyplate.com/index
http://www.floridasturnpike.com/TollCalcV3/index.htm

Najważniejsze jednak jest to, abyś nie dał się naciągnąć w wypożyczalni na dzienną opłatę za jazdę po autostradach. Koszt to chyba ok 10$ dziennie. Straszne zdzierstwo.
Ja byłam niedawno na Florydzie i jeśli chcesz popodziwiać widoki, nie śpieszy Ci się za bardzo to wszędzie można dojechać normalnymi drogami.
Jednak jeśli zależy Tobie na szybkim przemieszczaniu się między punktami to warto sobie poczytać info na temat Florida Pass.
Opłaty za przejazd po autostradzie możesz również dokonać w punktach, które znajdziesz na stronce.

Sam zadecyduj po weryfikacji stronek co Ci się bardziej opłaca.

Ps. Obowiązkowo warto odwiedzić Key West. Piękne i klimatyczne miejsce. The best!!
Powodzenia w zwiedzaniu Ameryki :) :) :)

Autor:  joaszka [ 01 Cze 2016 07:40 ]
Temat postu:  Re: Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Dzięki za podpowiedzi. W tym temacie dopiero raczkuje i to będzie moje pierwsze wypożyczone auto. Nie chce płacić jakiś olbrzymich kosztów i się denerwować a pozwiedzać i nacieszyć się widokami. Zastanawia mnie jak jest lepiej z płatnymi odcinkami czy płacić gotówką czy niech mi z karty pobiorą.

Autor:  monroe [ 03 Cze 2016 13:14 ]
Temat postu:  Re: Pierwsze wypożyczenia auta w Miami

Tam gdzie można - gotówką.
Unikniesz wysokiego spreadu banku przy przewalutowaniu (chyba że masz kartę kredytową do konta w USD).

Autor:  dawidowo1 [ 29 Paź 2016 21:07 ]
Temat postu:  wypozyczenie auta - zmiana kraju pochodzenia - zmiana ceny

Hej,
Po ostatnim tripie na zachodzie czas teraz na wschód - Florydę.

Jestem akurat na etapie wyboru samochodu i natrafiłem na taka zalezność, ze w przypadku gdy wybieram sie opcje ze jestem z USA oplata calowita jest niższa o 40 $. No i tak sobie myślę czy moze zostawic kraj USA....a moze lepiej zmienic ? Ktos sie spotkal z podobna sytacja?

dzięki za sugestie i pozdrawiam,
Dawid

Autor:  monroe [ 03 Lis 2016 03:03 ]
Temat postu:  Wypożyczenie auta - Floryda

To jest kwestia ubezpieczenia. Wybierając USA nie masz w cenie CDW. Wybierając np. Polskę CDW będziesz miał w cenie, stąd ta różnica. Nie kombinuj dla $40...

Jak chcesz zaoszczędzić to poszukaj kodów obniżających cenę w Alamo. Zdecydowanie mniejsze ryzyko.

Autor:  dlotiw [ 21 Lut 2017 22:12 ]
Temat postu:  Wypozyczenie auta Floryda

Planuje wypożyczyć auto (full-size) w Orlando na kilka dni i oddać w Miami. Czy ktoś może podpowiedzieć na jakich stronach znajdę atrakcyjne oferty?

Strona 1 z 10 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/