| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| wodospad Kaieteur wodospad-kaieteur,680,188105 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | maxima [ 14 Cze 2026 11:55 ] |
| Temat postu: | wodospad Kaieteur |
czy ktoś z Was robił tą wycieczkę? czytałam, że największy problem to zebranie grupy, żeby ona się odbyła w ogóle. Jakieś rady? Warto? | |
| Autor: | PawelSz [ 14 Cze 2026 16:52 ] |
| Temat postu: | Re: wodospad Kaieteur |
BARDZO warto Jedno z najwspanialszych doznań przez 40 lat peregrynacji po świecie. My byliśmy w "7" i wynajęliśmy awionetkę. Wyszło coś ok. 200 USD/os (2015 rok). I były to bardzo dobrze wydane pieniądze Polecam ! | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |