Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

wodospad Kaieteur
wodospad-kaieteur,680,188105
Strona 1 z 1

Autor:  maxima [ 14 Cze 2026 11:55 ]
Temat postu:  wodospad Kaieteur

czy ktoś z Was robił tą wycieczkę? czytałam, że największy problem to zebranie grupy, żeby ona się odbyła w ogóle. Jakieś rady? Warto?

Autor:  PawelSz [ 14 Cze 2026 16:52 ]
Temat postu:  Re: wodospad Kaieteur

BARDZO warto :) !

Jedno z najwspanialszych doznań przez 40 lat peregrynacji po świecie.
My byliśmy w "7" i wynajęliśmy awionetkę.
Wyszło coś ok. 200 USD/os (2015 rok). I były to bardzo dobrze wydane pieniądze :D !

Polecam !

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/