| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wizy wizy,645,68425 | Strona 7 z 7 |
| Autor: | lukket [ 26 Mar 2026 08:46 ] |
| Temat postu: | Wizy |
Jeśli inna linia - mnie się jakiś czas temu udał transfer MS->LH bez wizy, ale to podobno kwestia szczęścia. Na pewno warto zapytać, jak trafisz na kogoś kompetentnego to może się udać bez. | |
| Autor: | juggler5 [ 26 Mar 2026 09:12 ] |
| Temat postu: | Re: Wizy |
@abelincoln dzięki za info oba loty Egiptair, | |
| Autor: | lukket [ 26 Mar 2026 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: Wizy |
To zupełnie bezproblemowo, wchodząc do terminala wyjdziesz wprost na transfer desk i tuż obok przejście na piętro na odloty. | |
| Strona 7 z 7 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |