Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wizy
wizy,645,68425
Strona 7 z 7

Autor:  lukket [ 26 Mar 2026 08:46 ]
Temat postu:  Wizy

Jeśli inna linia - mnie się jakiś czas temu udał transfer MS->LH bez wizy, ale to podobno kwestia szczęścia. Na pewno warto zapytać, jak trafisz na kogoś kompetentnego to może się udać bez.

Autor:  juggler5 [ 26 Mar 2026 09:12 ]
Temat postu:  Re: Wizy

@abelincoln dzięki za info oba loty Egiptair,

Autor:  lukket [ 26 Mar 2026 13:16 ]
Temat postu:  Re: Wizy

To zupełnie bezproblemowo, wchodząc do terminala wyjdziesz wprost na transfer desk i tuż obok przejście na piętro na odloty.

Strona 7 z 7 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/