| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wilno i Lux Expresss wilno-i-lux-expresss,1509,187045 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wolny [ 02 Sie 2015 22:26 ] |
| Temat postu: | Wilno i Lux Expresss |
Trochę zniesmaczony formalnościami wizowymi na Białoruś, których ostatecznie nie chciało nam się spełniać, pojechaliśmy na Litwę. To nowe połączenie Lux Express było dobrą okazją by wybrać właśnie Wilno. Wielu forumowiczów w Wilnie było, ja sam odwiedzam to miasto po raz trzeci, więc zamiast pisać przedstawię parę zdjęć. Lux Express Special - czyli podnóżki, wygodne fotele, gniazdka, radio, ale brak systemu rozrywki buspad. ![]() Hales Bistro - bardzo dobre bajgle, świetne miejsce na śniadania. Znajduje się w hali targowej. ![]() Widok z Ostrej Bramy. Nie ciągnie mnie do kościołów, kaplic itd., chyba, że mają w sobie coś wyjątkowego.Tutaj od razu nam się Mickiewicz przypomniał. ![]() Widok na Wilno z Góry Giedymina. ![]() Pałac Koncertów i Sportu. Ciekawy przykład architektury ZSRR. W Tallinnie też jest hala z tamtych czasów, którą spotkał podobny los. ![]() Oprócz hali w ruinie jest też basen i stadion. ![]() Troki, nad jeziorem Galwe. ![]() Dawne więzienie KGB w obecnym Muzeum Ofiar Ludobójstwa. ![]() Pałac Prezydencki w weekendy ma otwarty dla wszystkich dziedziniec. ![]() ![]() Republika Zarzecza, czyli dzielnica artystów. Warto tu przyjść i pobawić się na huśtawce pod mostem. ![]() Więcej na http://www.blizejdalej.pl/2015/08/wilno ... olacy.html | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |