Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wilno i Lux Expresss
wilno-i-lux-expresss,1509,187045
Strona 1 z 1

Autor:  Wolny [ 02 Sie 2015 22:26 ]
Temat postu:  Wilno i Lux Expresss

Trochę zniesmaczony formalnościami wizowymi na Białoruś, których ostatecznie nie chciało nam się spełniać, pojechaliśmy na Litwę. To nowe połączenie Lux Express było dobrą okazją by wybrać właśnie Wilno. Wielu forumowiczów w Wilnie było, ja sam odwiedzam to miasto po raz trzeci, więc zamiast pisać przedstawię parę zdjęć.

Lux Express Special - czyli podnóżki, wygodne fotele, gniazdka, radio, ale brak systemu rozrywki buspad.
Image

Hales Bistro - bardzo dobre bajgle, świetne miejsce na śniadania. Znajduje się w hali targowej.
Image

Widok z Ostrej Bramy. Nie ciągnie mnie do kościołów, kaplic itd., chyba, że mają w sobie coś wyjątkowego.Tutaj od razu nam się Mickiewicz przypomniał. :)
Image

Widok na Wilno z Góry Giedymina.
Image

Pałac Koncertów i Sportu. Ciekawy przykład architektury ZSRR. W Tallinnie też jest hala z tamtych czasów, którą spotkał podobny los.
Image

Oprócz hali w ruinie jest też basen i stadion.
Image

Troki, nad jeziorem Galwe.
Image

Dawne więzienie KGB w obecnym Muzeum Ofiar Ludobójstwa.
Image

Pałac Prezydencki w weekendy ma otwarty dla wszystkich dziedziniec.
Image
Image

Republika Zarzecza, czyli dzielnica artystów. Warto tu przyjść i pobawić się na huśtawce pod mostem.
Image

Więcej na http://www.blizejdalej.pl/2015/08/wilno ... olacy.html

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/