Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wielkanoc w Australii, [relacja filmowa] ****
wielkanoc-w-australii,217,187700
Strona 1 z 1

Autor:  nightsight [ 13 Kwi 2018 05:23 ]
Temat postu:  Wielkanoc w Australii, [relacja filmowa] ****

Dzień dobry!

Święta na emigracji to zawsze trudny okres, kiedy najbardziej daje się we znaki rozłąka z rodziną.
Zrobiliśmy wszystko, żeby spędzić święta w dobrych nastrojach.

Mieszkając w Australii, ma się wrażenie, że każdy weekend to są wakacje.
Często wypożyczamy auto i bierzemy znajomych i kiedy ostatniego dnia przed weekendem światła w wieżowcach sydnejskiego city lekko przygasają a wszyscy udają się do barów, my pakujemy namioty i ruszamy w australijski bezkres pokonując setki kilometrów tak jak w Europie pokonuje się dziesiątki.

Image

Image

Najczęściej jedziemy do Jervis Bay (300km), ale tym razem pojechalismy na
północ do Byron Bay(900km) żeby przenieść się z sydnejskiej jesiennej pogody (25 stopni C) do letniej pogody (+30 stopni C)

Image

W Polsce jak kierujemy się na północ robi się coraz zimniej, W Australii coraz cieplej, Na każde 100-200km +1 stopien

Pierwszą noc spędzilismy w okolicach Port Mcquarie, gdzie odwiedziliśmy szpital dla koali.

Następnie ruszyliśmy do Byron Bay czyli Australijskiego Dziwnówka:

Zobaczcie sami:


Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/