| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wielkanoc w Australii, [relacja filmowa] **** wielkanoc-w-australii,217,187700 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | nightsight [ 13 Kwi 2018 05:23 ] |
| Temat postu: | Wielkanoc w Australii, [relacja filmowa] **** |
Dzień dobry! Święta na emigracji to zawsze trudny okres, kiedy najbardziej daje się we znaki rozłąka z rodziną. Zrobiliśmy wszystko, żeby spędzić święta w dobrych nastrojach. Mieszkając w Australii, ma się wrażenie, że każdy weekend to są wakacje. Często wypożyczamy auto i bierzemy znajomych i kiedy ostatniego dnia przed weekendem światła w wieżowcach sydnejskiego city lekko przygasają a wszyscy udają się do barów, my pakujemy namioty i ruszamy w australijski bezkres pokonując setki kilometrów tak jak w Europie pokonuje się dziesiątki. ![]() ![]() Najczęściej jedziemy do Jervis Bay (300km), ale tym razem pojechalismy na północ do Byron Bay(900km) żeby przenieść się z sydnejskiej jesiennej pogody (25 stopni C) do letniej pogody (+30 stopni C) ![]() W Polsce jak kierujemy się na północ robi się coraz zimniej, W Australii coraz cieplej, Na każde 100-200km +1 stopien Pierwszą noc spędzilismy w okolicach Port Mcquarie, gdzie odwiedziliśmy szpital dla koali. Następnie ruszyliśmy do Byron Bay czyli Australijskiego Dziwnówka: Zobaczcie sami: | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |