| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| WAW - plan lotniska waw-plan-lotniska,1285,127153 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | lendziro [ 05 Kwi 2018 11:54 ] |
| Temat postu: | WAW - plan lotniska |
Poszukuję planu lotniska Okęcie takiego aby były widoczne opisane poszczególne pomieszczenia. Kiedyś był na stronie okęcia ale teraz po kliknięciu + / - przekierowuje na inna stronę. Konkretnie chodzi mi o lokalizacje kaplicy w strefie ogólnodostępnej. Niby jest napisane --> W hali odlotów - strefa odpraw "C ale chciałbym dokładnie wiedzieć na mapie gdzie to jest aby komuś kto nigdy nie był a lotnisku wytłumaczyć "palcem po mapie" | |
| Autor: | Zeus [ 05 Kwi 2018 11:56 ] |
| Temat postu: | Re: WAW - plan lotniska |
Wystarczy jak się spyta, i będzie mieć. Jest dobrze oznakowana ta kaplica | |
| Autor: | goldziak. [ 05 Kwi 2018 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: WAW - plan lotniska |
W hali odlotów - strefa odpraw "C" - obok sklepu RELAY - otwarta od 5:00 do 23:00 | |
| Autor: | wiater [ 16 Maj 2018 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Jeszcze luźniejsze podróżnicze gatki |
Nie wiedziałem gdzie zapytać, to tu skieruje swoje pyyanie: Jakie ceny są w McDonald's na lotnisku Chopina? Na necie nie mogłem znaleźć | |
| Autor: | peta [ 16 Maj 2018 16:11 ] |
| Temat postu: | Re: Jeszcze luźniejsze podróżnicze gatki |
Na majówkę za 2forU + cole zapłaciłem 15zł. Ogólnie przynajmniej 30% drożej no i kuponów nie przyjmują.. | |
| Autor: | wiater [ 18 Maj 2018 16:45 ] |
| Temat postu: | Re: Jeszcze luźniejsze podróżnicze gatki |
Jakie są ceny w McDonald's na lotnisku Chopina? Są o wele droższe? | |
| Autor: | HandSome [ 18 Maj 2018 16:52 ] |
| Temat postu: | Re: Jeszcze luźniejsze podróżnicze gatki |
Są | |
| Autor: | bernikula [ 28 Maj 2018 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: Jeszcze luźniejsze podróżnicze gatki |
wiater napisał(a): Jakie są ceny w McDonald's na lotnisku Chopina? Są o wele droższe? Jakoś nie zauważyłam jakiejś mega różnicy poza tym, że nie obowiązują kupony zniżkowe. | |
| Autor: | oskiboski [ 04 Maj 2025 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: WAW - plan lotniska |
3 MCD otworzy się w strefie NON-EU vis a vis Etiusy/Mazurka | |
| Autor: | JJ2010 [ 05 Maj 2026 08:14 ] |
| Temat postu: | Re: WAW - plan lotniska |
Czy na lotnisku Chopina przy check-in są gdzieś sizeery Ryanaira? Nigdy się tym nie interesowałem a znajoma kupiła walizkę i się obawia czy jej wejdzie w przymiar | |
| Autor: | Architekt2001 [ 05 Maj 2026 12:55 ] |
| Temat postu: | Re: WAW - plan lotniska |
Wiele sizerów różnych linii jest w łączniku checkinów AB i CDE zarówno od strony kontroli bezpieczeństwa jak i wejścia na lotnisko. Czy na 100% stoi tam Ryanair? Nie wiem, ale FR się tam odprawia i bardzo duża szansa na to jest. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |