| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Warszawa-Wilno warszawa-wilno,1429,60262 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | joael [ 28 Lis 2014 16:58 ] |
| Temat postu: | Warszawa-Wilno |
Czy ktoś ostatnio jechał z Warszawy do Wilna z rana Simple Express? Czy faktycznie po wyjeździe o 6:05 z Centralnego, na miejscu jest się o 15:50 czasu lokalnego (czyli u nas o 14:50)? Czy może przez nowe drogi trochę nadrabia czasu? | |
| Autor: | krasnal [ 28 Lis 2014 18:09 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno czas przejazdu? |
U mnie był zgodnie z rozkładem. To co nadrobił na trasie, zmarnował na czekanie w Kownie. | |
| Autor: | Japonka76 [ 10 Lut 2015 13:51 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno czas przejazdu? |
Jak radzicie? jechać jakimś busem z Warszawy bezpośrednio do Wilna i zmarnować cały dzień lun noc na drogę, czy lepiej podjechać do Suwałk (mam tam znajomych), a z rana pojechać bezpośrednio już do Wilna. Podobno jest szeroka oferta przejazdów na Litwę właśnie z Suwałk. | |
| Autor: | Kalispell [ 10 Lut 2015 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno czas przejazdu? |
Ja niedawno jechałem Simple Express z WAW (Dw. Centralny) a rano byłem w Wilnie. W autobusie bez problemu dało się zdrzemnąć, choć muszę zaznaczyć, że obok mnie nikt nie siedział. Nigdy nie jechałem Polskim Busem, ale z tego co wiem, to w PB jest trochę mniej miejsca na nogi. Natomiast jeżeli znajomi bez problemu Cię przenocują, to wersja z noclegiem jest bardziej komfortowa. | |
| Autor: | radzio666 [ 10 Lut 2015 15:13 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno czas przejazdu? |
jechalem PB w polowie stycznia Warszawa-Wilno (kurs o 6.00), do Bialego tak okolo 60% miejsc zajetych, dalej do Wilna jechalo moze z 10 osob, postoj 15 minut na dawnej granicy (stacja benzynowa) a do Wilna dojechalismy dokladnie o rozkladowym czasie, zaznaczam iz pogoda byla zimowa (-2 C), snieg, ale po drodze zadnych korkow czy innych nieprzewidzianych sytuacji. | |
| Autor: | raffaello88 [ 19 Lut 2015 14:02 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno czas przejazdu? |
Japonka76 śmiało jedź z Warszawy bezpośrednio do Wilna bez przystanków, bo i tak będziesz musiała pokonać tę samą trasę, a rozbijając na dwie części dodatkowo się wydłuży. Pomijam już stracony czas na przesiadki, pakowanie się do busa, aklimatyzację w fotelu, etc., a w jednej podróży pomęczysz się mniej więcej do granicy, a później już z górki, bo wpadniesz w trans jazdy i zapewne się zdrzemniesz jak większość. 6h SE czy 8h PB, to wcale nie cały dzień | |
| Autor: | Zeus [ 17 Wrz 2020 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno |
Od przyszłego roku rozpocznie ponownie bezpośredni pociąg z Warszawy do Wilna https://www.lrt.lt/en/news-in-english/1 ... USOzI_jcro Czas przejazdu to 8h | |
| Autor: | Zeus [ 15 Maj 2026 19:52 ] |
| Temat postu: | Re: Warszawa-Wilno |
Od 15 maja do 30 sierpnia, polscy podróżni mogą wybrać się w niezwykłą podróż pociągiem z Warszawy do Wilna. Cena takiego przejazdu zaczyna się już od 68,85 zł. Turyści granicę litewską przekroczą na pokładzie specjalnego wagonu noszącego nazwę Pociągu Różowej Zupy, co sprawi, że wydarzenie to będzie absolutnie niezapomniane. Ten wyjątkowy projekt powstał we współpracy między LTG Link a Go Vilnius, aby wesprzeć zyskujący coraz większą popularność festiwal Vilnius Pink Soup Fest. Jeśli szukasz oryginalnych wrażeń, niezapomnianej podróży i odrobiny różowej inspiracji – ten pociąg jest właśnie dla Ciebie! https://ltglink.lt/en/pink-soup-train ![]() https://www.all-inclusive.com.pl/wsiadz ... e-kolejowe | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |