| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Visa on Arrival - HAH Moroni visa-on-arrival-hah-moroni,634,145941 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Arekkk [ 25 Paź 2019 20:24 ] |
| Temat postu: | Visa on Arrival - HAH Moroni |
Gdyby ktoś się wybierał, polecam wydrukować potwierdzenie biletu powrotnego i rezerwacji hotelu (wystarczy na pierwszą noc). Nie wiem, czy coś się zmieniło, ale bez tych rzeczy kategorycznie nie chcieli mnie wpuścić. Bilet pokazywany na smartfonie nie jest dla nich żadnym dowodem. Na lotnisku nie ma wi-fi, nikt nie mówi po angielsku, nie mają drukarki, podczas mojego pobytu sklep z kartą SIM też był zamknięty. Wbrew obiegowym opiniom o życzliwości Komorczyków mało kto chciał mi jakkolwiek pomóc. Powiem więcej, nigdzie wcześniej w Afryce nie spotkałem tak rasistowsko nastawionego mundurowego. Cóż, takie uroki tego rejonu świata. Na szczęście udało się wykombinować te kwity i to bez łapówek. Nie mniej przestrzegam. Spontan tym razem nie pomógł. | |
| Autor: | jejq [ 29 Paź 2019 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: Visa on Arrival - HAH Moroni |
Coś musi byćna rzeczy - lecimy w przyszłym tygodniu i z każdego zarezerwowanego noclegu nas uprzedzali, że wszystko trzeba drukować. | |
| Autor: | adamuto [ 12 Mar 2023 23:40 ] |
| Temat postu: | Re: Visa on Arrival - HAH Moroni |
Wygląda na to, że już wyluzowali. Byłem w lutym. Pokazywałem wszystkie dokumenty na telefonie i wystarczyło (chociaż miałem na wszelki wypadek również wydruki). | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |