Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[VIE] Vienna - Parking
vienna-parking,1314,153885
Strona 4 z 10

Autor:  pozeracz_owiec [ 10 Lis 2022 23:26 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

31.10 ok 8 rano - 1 miejsce wolne
7.11 ok 23 rano - też 1 miejsce wolne

Uber na lotnisko 12,5€, ale uwaga, uber powrotny 17,5-20€ nas wyszedł ;/

Autor:  Japven [ 14 Gru 2022 11:14 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

U nas było tak:
Przyjazd 2.12 o 6 - 1 miejsce (które zajęliśmy)
Odjazd 9.12 chwilę przed północą - wolne z 3 miejsca, po naszym odjeździe 4

W 1 stronę tuptaliśmy na lotnisko, trasa przyjemna, można śmiało iść bo chodnik+droga dla rowerów.
Z powrotem wróciliśmy pociągiem ze względu na deszcz, a Uber i Bolt pokazywały kwoty nie z tej ziemi (ok. 20 euro), od dworca Fischamend jakieś max 15 minut pieszo, bilety za 2 osoby - 5 euro.

Btw. Niestety ale coś mi się wydaje, że i tutaj skończy się wkrótce darmowe parkowanie
https://m.noen.at/schwechat/kurzparkzon ... -319689215

Autor:  Pt47-112 [ 03 Sty 2023 22:40 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Kiepsko... wprowadzili już? Tak czy inaczej obce blachy nie są tam mile widziane. A w miejscowości obok - Maria Ellend? Spacer wtedy już odpada, ale pociąg kosztuje, jeśli dobrze patrzę, 2,50 EUR.

Autor:  piotr900610 [ 05 Sty 2023 19:52 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Podepnę się pod pytanie czy Fischamend jest już w strefie płatnego parkowania? Ktoś korzystał w ostatnim czasie? Planowałem tam zatrzymać się za dwa tygodnie na 7dni.

Autor:  hanysek81 [ 06 Sty 2023 11:06 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Tutaj https://m.noen.at/schwechat/nach-buergerbefragung-fix-fischamend-wird-eine-kurzparkzone-fischamend-redaktionsfeed-kurzparkzone-buergerbefragung-redaktion-339280197#339280197-606904049,339281058 piszą, że strefa bezpłatnego parkowania do 3h w Fischamend ma być uruchomiona przed letnim sezonem... :/

Autor:  hanysek81 [ 14 Sty 2023 07:15 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Fischamend - dziś około 3 w nocy było trochę miejsc wolnych i to na większe auta. Jeszcze nie widać zapowiadanej strefy ograniczonego parkowania.

Autor:  piotr900610 [ 22 Sty 2023 16:06 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Samochód zostawiony na tydzień 14.01-21.01, wszytko ok, jak parkowałem 14.01 około 8:00 to były z 2-3 wolne miejsca, jak odbierałem w nocy z 21/22 miejsc dużo więcej

Autor:  hanysek81 [ 22 Sty 2023 22:48 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

21.01.23 po południu było sporo wolnych miejsc. Co ciekawe na miejscach z ograniczeniem czasowym stały auta na czeskich i słoweńskich blachach. Nie wiem czy mieli coś wypisane za wycieraczką, bo były przysypane śniegiem.

Autor:  zoltars [ 12 Mar 2023 20:57 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Czy ktoś ostatnio parkował w Fischamend...?
Dalej jest za darmo obok stacji benzynowej? Czy już nie wolno parkować .
Jadę na 7 dni w maju i chciałbym się jakoś przygotować gdzie mogę zaparkować.

Autor:  D335 [ 14 Kwi 2023 15:43 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Podpinam się pod pytanie - ktoś parkował ostatnio?

Autor:  tomekson12 [ 17 Kwi 2023 18:23 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Hej, w maju planuje wylot z lotniska w Wiedniu, czy nadal można parkować w Fischamend na przeciwko stacji benzynowej za darmo?

Autor:  zoltars [ 18 Kwi 2023 09:36 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Znalazłem taka informację.
https://m.noen.at/schwechat/parksituation-etappenerfolg-fuer-kurzparkzone-fischamend-fischamend-360154364

Jak dobrze zrozumiałem, będzie można parkować tylko krótko terminowo ( 3 godziny) od czerwca 2023 r.

Autor:  tomekson12 [ 18 Kwi 2023 19:58 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Czyli darmowe parkowanie w pobliżu lotniska dobiega końca...

Autor:  Przemekts [ 23 Kwi 2023 14:21 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Ja lecę w weekend majowy więc załapie się na darmowy parking ale na lipiec muszę szukać innej opcji.

Autor:  zoltars [ 24 Kwi 2023 09:11 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Czy już parkowałeś w tamtej okolicy za darmo...? Jeżeli tak to gdzie jeżeli można wiedzieć .ja lecę 29.04 i szukam gdzie najlepiej zaparkować.

Autor:  Przemekts [ 24 Kwi 2023 18:29 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Dokładnie na przeciwko stacji benzynowej. (zdjęcie tej stacji jest gdzieś w tym temacie)
Ja lecę 30.04 i liczę że miejsce jakieś znajdę.

Autor:  D335 [ 25 Kwi 2023 23:17 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

zoltars napisał(a):
Czy już parkowałeś w tamtej okolicy za darmo...? Jeżeli tak to gdzie jeżeli można wiedzieć .ja lecę 29.04 i szukam gdzie najlepiej zaparkować.


Ja tam parkowałem w zeszłym roku w maju. To jest dokładnie w tym miejscu: https://goo.gl/maps/nxuHRCYxGHwkQo3y6

W tym roku również na majówkę lecę z Wiednia ale tym razem rezerwuję normalnie parking za ok 250 zł z transferem lotniskowym. Bo za Ubera na i z lotniska i tak zapłaciłem w sumie 150 zł rok temu...

Autor:  zoltars [ 26 Kwi 2023 16:09 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Daj namiary na ten parking .Może są jeszcze miejsca...

Autor:  pompa [ 26 Kwi 2023 20:48 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Panda Parken

Autor:  piotr900610 [ 18 Cze 2023 16:11 ]
Temat postu:  Re: [VIE] Vienna - Parking

Hej, w styczniu korzystałem z parkingu w Fischamend, 25.06-05.07 też lecę z Wiednia, czy mamy potwierdzone już, że jest tam płatny postój? I pytanie ewentualnie o Haslau-Maria Ellend, czy tam zostaje darmowe + dojazd pociągiem? I tak byłoby wtedy sporo taniej niż parkingi

Strona 4 z 10 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/