| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [VIE] Vienna - Parking vienna-parking,1314,153885 | Strona 4 z 10 |
| Autor: | pozeracz_owiec [ 10 Lis 2022 23:26 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
31.10 ok 8 rano - 1 miejsce wolne 7.11 ok 23 rano - też 1 miejsce wolne Uber na lotnisko 12,5€, ale uwaga, uber powrotny 17,5-20€ nas wyszedł ;/ | |
| Autor: | Japven [ 14 Gru 2022 11:14 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
U nas było tak: Przyjazd 2.12 o 6 - 1 miejsce (które zajęliśmy) Odjazd 9.12 chwilę przed północą - wolne z 3 miejsca, po naszym odjeździe 4 W 1 stronę tuptaliśmy na lotnisko, trasa przyjemna, można śmiało iść bo chodnik+droga dla rowerów. Z powrotem wróciliśmy pociągiem ze względu na deszcz, a Uber i Bolt pokazywały kwoty nie z tej ziemi (ok. 20 euro), od dworca Fischamend jakieś max 15 minut pieszo, bilety za 2 osoby - 5 euro. Btw. Niestety ale coś mi się wydaje, że i tutaj skończy się wkrótce darmowe parkowanie https://m.noen.at/schwechat/kurzparkzon ... -319689215 | |
| Autor: | Pt47-112 [ 03 Sty 2023 22:40 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Kiepsko... wprowadzili już? Tak czy inaczej obce blachy nie są tam mile widziane. A w miejscowości obok - Maria Ellend? Spacer wtedy już odpada, ale pociąg kosztuje, jeśli dobrze patrzę, 2,50 EUR. | |
| Autor: | piotr900610 [ 05 Sty 2023 19:52 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Podepnę się pod pytanie czy Fischamend jest już w strefie płatnego parkowania? Ktoś korzystał w ostatnim czasie? Planowałem tam zatrzymać się za dwa tygodnie na 7dni. | |
| Autor: | hanysek81 [ 06 Sty 2023 11:06 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Tutaj https://m.noen.at/schwechat/nach-buergerbefragung-fix-fischamend-wird-eine-kurzparkzone-fischamend-redaktionsfeed-kurzparkzone-buergerbefragung-redaktion-339280197#339280197-606904049,339281058 piszą, że strefa bezpłatnego parkowania do 3h w Fischamend ma być uruchomiona przed letnim sezonem... :/ | |
| Autor: | hanysek81 [ 14 Sty 2023 07:15 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Fischamend - dziś około 3 w nocy było trochę miejsc wolnych i to na większe auta. Jeszcze nie widać zapowiadanej strefy ograniczonego parkowania. | |
| Autor: | piotr900610 [ 22 Sty 2023 16:06 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Samochód zostawiony na tydzień 14.01-21.01, wszytko ok, jak parkowałem 14.01 około 8:00 to były z 2-3 wolne miejsca, jak odbierałem w nocy z 21/22 miejsc dużo więcej | |
| Autor: | hanysek81 [ 22 Sty 2023 22:48 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
21.01.23 po południu było sporo wolnych miejsc. Co ciekawe na miejscach z ograniczeniem czasowym stały auta na czeskich i słoweńskich blachach. Nie wiem czy mieli coś wypisane za wycieraczką, bo były przysypane śniegiem. | |
| Autor: | zoltars [ 12 Mar 2023 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Czy ktoś ostatnio parkował w Fischamend...? Dalej jest za darmo obok stacji benzynowej? Czy już nie wolno parkować . Jadę na 7 dni w maju i chciałbym się jakoś przygotować gdzie mogę zaparkować. | |
| Autor: | D335 [ 14 Kwi 2023 15:43 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Podpinam się pod pytanie - ktoś parkował ostatnio? | |
| Autor: | tomekson12 [ 17 Kwi 2023 18:23 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Hej, w maju planuje wylot z lotniska w Wiedniu, czy nadal można parkować w Fischamend na przeciwko stacji benzynowej za darmo? | |
| Autor: | zoltars [ 18 Kwi 2023 09:36 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Znalazłem taka informację. https://m.noen.at/schwechat/parksituation-etappenerfolg-fuer-kurzparkzone-fischamend-fischamend-360154364 Jak dobrze zrozumiałem, będzie można parkować tylko krótko terminowo ( 3 godziny) od czerwca 2023 r. | |
| Autor: | tomekson12 [ 18 Kwi 2023 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Czyli darmowe parkowanie w pobliżu lotniska dobiega końca... | |
| Autor: | Przemekts [ 23 Kwi 2023 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Ja lecę w weekend majowy więc załapie się na darmowy parking ale na lipiec muszę szukać innej opcji. | |
| Autor: | zoltars [ 24 Kwi 2023 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Czy już parkowałeś w tamtej okolicy za darmo...? Jeżeli tak to gdzie jeżeli można wiedzieć .ja lecę 29.04 i szukam gdzie najlepiej zaparkować. | |
| Autor: | Przemekts [ 24 Kwi 2023 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Dokładnie na przeciwko stacji benzynowej. (zdjęcie tej stacji jest gdzieś w tym temacie) Ja lecę 30.04 i liczę że miejsce jakieś znajdę. | |
| Autor: | D335 [ 25 Kwi 2023 23:17 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
zoltars napisał(a): Czy już parkowałeś w tamtej okolicy za darmo...? Jeżeli tak to gdzie jeżeli można wiedzieć .ja lecę 29.04 i szukam gdzie najlepiej zaparkować. Ja tam parkowałem w zeszłym roku w maju. To jest dokładnie w tym miejscu: https://goo.gl/maps/nxuHRCYxGHwkQo3y6 W tym roku również na majówkę lecę z Wiednia ale tym razem rezerwuję normalnie parking za ok 250 zł z transferem lotniskowym. Bo za Ubera na i z lotniska i tak zapłaciłem w sumie 150 zł rok temu... | |
| Autor: | zoltars [ 26 Kwi 2023 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Daj namiary na ten parking .Może są jeszcze miejsca... | |
| Autor: | pompa [ 26 Kwi 2023 20:48 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Panda Parken | |
| Autor: | piotr900610 [ 18 Cze 2023 16:11 ] |
| Temat postu: | Re: [VIE] Vienna - Parking |
Hej, w styczniu korzystałem z parkingu w Fischamend, 25.06-05.07 też lecę z Wiednia, czy mamy potwierdzone już, że jest tam płatny postój? I pytanie ewentualnie o Haslau-Maria Ellend, czy tam zostaje darmowe + dojazd pociągiem? I tak byłoby wtedy sporo taniej niż parkingi | |
| Strona 4 z 10 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |