Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#121 PostWysłany: 12 Lis 2016 00:07 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
LaVarsovienne napisał(a):
Wg oficjalnej strony turnieju w piątek o 17.45 będzie mecz debla. Mecze singlowe o 14 i 20.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


Jakoś mi się nie chce wierzyć :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#122 PostWysłany: 12 Lis 2016 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
Loty: 74
Kilometry: 126 865
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/schedule
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#123 PostWysłany: 12 Lis 2016 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 41 / 19.2%
srebrny
To akurat jest prawda. Pierwszy mecz to debel, po zakończeniu którego na kort wychodzą singliści. Jeśli masz zamiar odpuścić debla, możesz przyjść w okolicach godziny 19.

Osobiście polecam przyjść już po 16:30, jeśli masz czas i chęci. Mając nawet miejsca na górnej trybunie, można bez problemu przed rozpoczęciem sesji podejść pod sam kort i poobserwować sesję treningową, a nawet załapać się na jakiś autograf ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#124 PostWysłany: 12 Lis 2016 00:34 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Ahhhha, no to zwracam honor. Nawet dobrze, dobrego tenisa nigdy za mało. Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#125 PostWysłany: 17 Lis 2016 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
Loty: 74
Kilometry: 126 865
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
@‌seppuku‌
Załącznik:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 20.54 KiB | Obejrzany 14461 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#126 PostWysłany: 30 Sty 2017 23:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Od 27 lutego do 5 marca we Wrocławiu zostanie rozegrany Challenger ATP. Mecze będą rozgrywane w hali Orbita.
http://wroclawopen.com/lista-zawodnikow-2/

25 - 26 lutego 2017 – Kwalifikacje
27 lutego – 5 Marca 2017 – Turniej główny
Bilety: wstęp wolny
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#127 PostWysłany: 14 Lut 2017 00:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Informacja zainteresowanych wyjazdem na Roland Garros. 22 marca rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na tegoroczny turniej French Open.
https://tickets.rolandgarros.com/en/home
Góra
 Profil Relacje PM off
MikeyZulu lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#128 PostWysłany: 15 Lut 2017 07:51 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
Janowicz, Mathieu, Herbert i Melzer największymi gwiazdami Wrocław Open 2017
http://wroclawopen.com/news/janowicz-ma ... open-2017/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#129 PostWysłany: 20 Lut 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
Loty: 74
Kilometry: 126 865
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
Tymczasem w Bergamo dzisiaj rozpoczął się challenger, JJ w drabince, jutro gra pierwszy mecz.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#130 PostWysłany: 26 Lut 2017 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
Loty: 74
Kilometry: 126 865
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
I stało się, Jerzy Janowicz w finale turnieju w Bergamo. Jeżeli ktoś jest na miejscu - finał w niedzielę o 17:00.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#131 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:07 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
Krajów: 7 / 3.3%
niebieski
W ramach przypomnienia 22 marca rusza otwarta sprzedaż biletów na Roland Garros :)
https://tickets.rolandgarros.com/en/home
Góra
 Profil Relacje PM off
darom lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#132 PostWysłany: 12 Kwi 2017 12:05 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 366
niebieski
Mam taki wstępny plan, aby w 2 turach wyskoczyć na RG:
-1 dzień kwalifikacji (22 maj, poniedziałek), jako, że w poprzedzającą sobotę / niedzielę będziemy na PSG-Caen
-końcówka pierwszego tygodnia turnieju głównego = kilka dni na 2 i 3 rundę

Czy ktoś z forum może się jeszcze wybiera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#133 PostWysłany: 18 Cze 2017 14:40 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Dzisiaj w Sopocie po finale Fututres, padła publiczna deklaracja ze za rok podwyższona bedzie ranga turnieju i na tych przepięknych kortach zobaczymy Chrlengera :D
Image
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#134 PostWysłany: 18 Cze 2017 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1324
Loty: 392
Kilometry: 539 554
Krajów: 41 / 19.2%
srebrny
@gruby_inversia Też byłem :) A nagrody wręczał Wojciech Fibak.

Challenger z tego co pamiętam był już 2 lata temu.

Załączniki:
19358777_1564606980225547_1877577547_o.jpg
19358777_1564606980225547_1877577547_o.jpg [ 189.54 KiB | Obejrzany 13359 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#135 PostWysłany: 18 Cze 2017 15:47 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Był był... ale kaski nie chcieli dać więcej to zaczęli robic tańsze rzeczy ;)
Szkoda tylko ze finał słabych lotow niestety...
Czech był bezbłędny...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#136 PostWysłany: 19 Cze 2017 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 2253
Loty: 394
Kilometry: 700 800
Krajów: 73 / 34.1%
niebieski
Dla zainteresowanych turniej kobiecego tenisa na kortach Legii ;)

http://legionisci.com/news/71206_Teniso ... Legii.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#137 PostWysłany: 25 Wrz 2017 16:13 

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 5
Czy był ktoś na turnieju Laver Cup w Pradze i może opisać czy warto było? Ja się długo wahałem bo ceny były dosyć wysokie ale wiadomo, że za gwiazdy typu Federer, Nadal trzeba zaplacić.

Za rok przenosi się edycja do Stanów ale za dwa lata pewnie wrócą do Europy stąd też jestem ciekawy waszych opinii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#138 PostWysłany: 28 Wrz 2017 15:05 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 940
niebieski
Miałbym na sprzedaż dwa bilet na absolutny finał sezonu 2017 czyli dzień finałowy ATP Finals w Londynie (19 listopada, niedziela)
Bilety są w sektorze 422, niestety nie obok siebie ale prawie nad sobą - jeden jest w rzędzie B, drugi w rzędzie D.

Bardzo dobra widoczność, rok temu siedziałem na właśnie na balkonie, w rzędzie A i było tak -> http://dynekontour.blogspot.com/search/label/tenis

Bilety sprzedam po cenie zakupu: 630 zł/sztuka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#139 PostWysłany: 05 Lis 2017 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Wschodzi nam gwiazda! Dzis 71 w WTA, za rok pierwsza 20!
https://www.facebook.com/Magda-Linette- ... zKkSkfds58
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#140 PostWysłany: 05 Lis 2017 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
Loty: 74
Kilometry: 126 865
Krajów: 18 / 8.4%
niebieski
Miłośnikom tenisa to Ty Magdy Linette nie musisz przedstawiać;-)
Ja polecam przyglądać się naszej 19-letniej Magdalenie Fręch - w rankingu WTA nr 165. Dziewczyna zaczyna jutro turniej w Tajlandii, jak ktoś jest w Hua Hin to może wpadnie pokibicować?;p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group