Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Zdjęcie do Travelcard ?
zdjecie-do-travelcard,1408,67392
Strona 1 z 1

Autor:  przekupka [ 08 Mar 2015 12:09 ]
Temat postu:  Zdjęcie do Travelcard ?

Muszę kupić 7-dniową travelkę na stacji kolejowej (Marylebone); chodzi o wykorzystanie zniżek "2za1". Kupię w automacie czy tylko w kasie? Czy będzie potrzebne zdjęcie? Jeżeli ktoś tak kupował- bardzo proszę o info.

Autor:  Anonim3 [ 08 Mar 2015 12:12 ]
Temat postu:  Re: Zdjęcie do Travelcard ?

Tylko w kasie i tak. Użyj, proszę, funkcji "Szukaj", a znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Autor:  przekupka [ 08 Mar 2015 12:43 ]
Temat postu:  Re: Zdjęcie do Travelcard ?

Dzięki. Przglądałam, ale tylko tematy wątków ;)

Autor:  Anonim3 [ 08 Mar 2015 12:49 ]
Temat postu:  Re: Zdjęcie do Travelcard ?

To może następnym razem wykorzystasz nieco więcej możliwości funkcji "Szukaj". ;-) Gorąco polecam.

Autor:  borcak [ 08 Mar 2015 13:05 ]
Temat postu:  Re: Zdjęcie do Travelcard ?

Aby skorzystać ze zniżek "2 za 1" z 7-dniowym Travelcardem musisz zakupić go w okienku National Rail. Potrzebne jest zdjęcie paszportowe - jeśli będzie za duże na miejscu zostanie przycięte.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/