| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Zdjęcie do Travelcard ? zdjecie-do-travelcard,1408,67392 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | przekupka [ 08 Mar 2015 12:09 ] |
| Temat postu: | Zdjęcie do Travelcard ? |
Muszę kupić 7-dniową travelkę na stacji kolejowej (Marylebone); chodzi o wykorzystanie zniżek "2za1". Kupię w automacie czy tylko w kasie? Czy będzie potrzebne zdjęcie? Jeżeli ktoś tak kupował- bardzo proszę o info. | |
| Autor: | Anonim3 [ 08 Mar 2015 12:12 ] |
| Temat postu: | Re: Zdjęcie do Travelcard ? |
Tylko w kasie i tak. Użyj, proszę, funkcji "Szukaj", a znajdziesz więcej informacji na ten temat. | |
| Autor: | przekupka [ 08 Mar 2015 12:43 ] |
| Temat postu: | Re: Zdjęcie do Travelcard ? |
Dzięki. Przglądałam, ale tylko tematy wątków | |
| Autor: | Anonim3 [ 08 Mar 2015 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: Zdjęcie do Travelcard ? |
To może następnym razem wykorzystasz nieco więcej możliwości funkcji "Szukaj". | |
| Autor: | borcak [ 08 Mar 2015 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: Zdjęcie do Travelcard ? |
Aby skorzystać ze zniżek "2 za 1" z 7-dniowym Travelcardem musisz zakupić go w okienku National Rail. Potrzebne jest zdjęcie paszportowe - jeśli będzie za duże na miejscu zostanie przycięte. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |