Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Bruksela] - zamknięcie MINI-EUROPY :/
zamkniecie-mini-europy,1493,26371
Strona 1 z 1

Autor:  sylwia_pl [ 11 Mar 2013 13:44 ]
Temat postu:  [Bruksela] - zamknięcie MINI-EUROPY :/

Wszystko wskazuje na to, że ta połowa roku (do 31 sierpnia 2013r) to ostatnia szansa na zwiedzenie MINI-EUROPY w Brukseli. Później nastąpi zamkniecie.

Image

Ja osobiście ubolewam nad tą wiadomością, bo poza MINI-EUROPĄ cały obszar o nazwie BRU-PARK, w tym również Océade idzie do wyburzenia pod projekt NEO, czyli nowe budynki mieszkalne, hipermarkety i punkty usługowe.
Dodam tylko, że w początkowych planach projektu NEO Mini-Europa miała zostać zachowana, jednakże ówczesne spekulacje, że jest to tylko mydlenie oczu, by łatwiej przeforsować projekt okazały się prawdziwe.

Nie będę tu wrzucać francusko-języcznych linków, bo dla większości z Was cała otoczka sprawy nie ma znaczenia.
Znalazłam na jakimś polskim blogu skrócone informacje na ten temat jeśli ktoś z Was chciałby poczytać więcej http://notatkiniki.blogspot.be/2013/03/ ... uropy.html.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/