Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Zakopane
zakopane,1330,17922
Strona 3 z 4

Autor:  mashacra [ 08 Lut 2015 21:29 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

A nie pizza capriciosa?

Autor:  Seeba [ 02 Mar 2015 09:12 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Byłem przez ostatnie kilka dni w Zakopanym i tak:

Polana (ul. Tytusa Chałubińskiego 26, Zakopane) - nowa lokalizacja
Menu 13 zł na miejscu (zupa+drugie+kompot) - w starej lokalizacji chyba było inaczej bo teraz trochę wyglądało jak szkolna stołówka.
Nowy wygląd to 4 stoły w piwnicy przykryte ceratą moja dziewczyna nie była zachwycona ale jedzenie super, najedliśmy się - jak u mamy :)

Adamo (ul. Nowotarska 10 D, Zakopane)
Pizza przepyszna, fajny klimat, na pewno wrócimy jeszcze kiedyś
O pizzy: 30cm średnicy za 12 (margerita) 19zł (jakaś wypasiona 5 czy 6 składników) - bardzo smaczna na cienkim cieście
Co do najedzenia się to na 2 osoby jedna pizza to było ciut za mało (zakładamy, że chcemy jeść do syta) następnym razem chyba wziąłbym 2 średnie.

Autor:  mezo23 [ 02 Mar 2015 09:29 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

czy pod Gubałówką dalej naciągają ludzi na kasę, tzn grupka kolesi ukrywa kasę w puszkach i musisz zgadnąć w której puszce

Autor:  rysiekkk [ 02 Mar 2015 10:18 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

mezo23 napisał(a):
czy pod Gubałówką dalej naciągają ludzi na kasę, tzn grupka kolesi ukrywa kasę w puszkach i musisz zgadnąć w której puszce

z kasą nie widziałem, ale wiele razy z cukierkiem ;)
oni się pojawiają na chwilę i znikają 8-)
szajka sprytnych naciągaczy 8-)

Kiedyś zatrzymałem się i obserwowałem zbyt długo to podszedł taki miły Pan i szepnął mi do uszka "grasz albo spierda*****" :lol:

Koleś ma szybkie rączki. Zawsze obstawiaj kubek NIE TEN który podpowiada twoje oko ;) wtedy masz 50% szans :lol:

Autor:  piiotrek9994 [ 02 Mar 2015 12:26 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Najlepiej omijać ich szerokim łukiem.

Autor:  MagMat [ 01 Sie 2015 20:19 ]
Temat postu:  Gdzie można dobrze zjeść w Bukowinie/Zakopane?

Szukam restauracji godnej polecenia na pyszne domowe obiady :)
Miejsce: Bukowina/Zakopane

Autor:  Trefl_bc [ 01 Sie 2015 21:16 ]
Temat postu:  Re: Gdzie można dobrze zjeść w Bukowinie/Zakopane?

Ja polecam karczmę Pod Stancyjom w Bukowinie. Smaczne jedzenie, miła obsługa. http://www.podstancyjom.bukowinatatrzanska.pl/ W Bukowinie dobre jedzenie jest również w Zohylinie. Obydwa lokale są przy głównej ulicy. Jako ciekawostkę polecam niedaleko od Białki Tatrzańskiej karczmę Bury Miś http://www.burymis.pl/burymis/ Oprócz dobrego jedzenia, można również wiele fajnych rzeczy zobaczyć. Koniecznie skorzystajcie z toalety :)

Autor:  ziolo1988 [ 24 Sie 2015 21:33 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Seeba napisał(a):
Byłem przez ostatnie kilka dni w Zakopanym i tak:

Polana (ul. Tytusa Chałubińskiego 26, Zakopane) - nowa lokalizacja
Menu 13 zł na miejscu (zupa+drugie+kompot) - w starej lokalizacji chyba było inaczej bo teraz trochę wyglądało jak szkolna stołówka.
Nowy wygląd to 4 stoły w piwnicy przykryte ceratą moja dziewczyna nie była zachwycona ale jedzenie super, najedliśmy się - jak u mamy :)

Adamo (ul. Nowotarska 10 D, Zakopane)
Pizza przepyszna, fajny klimat, na pewno wrócimy jeszcze kiedyś
O pizzy: 30cm średnicy za 12 (margerita) 19zł (jakaś wypasiona 5 czy 6 składników) - bardzo smaczna na cienkim cieście
Co do najedzenia się to na 2 osoby jedna pizza to było ciut za mało (zakładamy, że chcemy jeść do syta) następnym razem chyba wziąłbym 2 średnie.


W odniesieniu do piierwszej czesci pod powyzszym adresem znajduje sie hotel Renesans wedlug Pani z recepcji jest juz tam dlugo... czy nie pomyliles adresu? Nazwa to Polana?

Autor:  Seeba [ 02 Wrz 2015 19:23 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Hej, tak ta "jadłodajnia" o której piszę jest tak jakby w piwnicy hotelu renesans. Ale wygląda jak stołówka, zero klimatu. Żarcie za to tanio i dobrze.

Autor:  evo [ 03 Paź 2015 17:41 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Właśnie szukam sobie jakiejś przyzwoitej miejscówki na posiłek w Zakopanem. Zainteresowała mnie między innymi restauracja Polana, tylko według ich fb siedzibę mają w Poroninie... czy coś źle patrzę?

Autor:  Zibid [ 03 Paź 2015 21:06 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Polecam Dobra Kasza Nasza na Krupówkach
https://www.facebook.com/Dobra-Kasza-Na ... /timeline/

Kasza zapieczona w kamionkowych naczyniach z sosami, gulaszem lub grzybami. Smacznie i niedrogo. Polecam. Do tego piwko w promocji do zestawu za 2,50 PLN było swego czasu. Ja generalnie za kaszą nie przepadam ale ........ np z suszonymi pomidorami wymiata. Całóść z piwkiem około 18 PLN

Autor:  Marco Manno [ 13 Lis 2015 00:58 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Reatauracja Polana nadal taka dobra ? ;-)

Autor:  luck1991 [ 22 Sty 2016 14:33 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Moim zdaniem do tej ceny to jest naprawdę dobrze. Dziś za dwudaniowy obiad zapłaciłem 12,50 zł.

Autor:  Anonymous [ 25 Sty 2016 11:03 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

mashacra napisał(a):
A nie pizza capriciosa?

pizza kaprys

Gdzie można zjeść dobrą kwaśnicę w Zakopanem?

Autor:  luck1991 [ 25 Sty 2016 11:40 ]
Temat postu:  Re: Odp: Zakopane

Nie wiem czy dobrą,ale pod adresem Krupówki 1 jest bar mleczny ;-) Tam podają kwaśnice,jadłem,ale każdy ma inne gusta ;-)

Tak dla przypomnienia, restauracja Polana jest na ulicy gimnazjalnej ;-) Za budynkiem ZUS-u,przy hotelu Rensans nie szukajcie,sam się zmylilem,przez wejście na stronę fejsbuka,mają po prostu zły adres wpisany :-)
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Autor:  mashacra [ 25 Sty 2016 19:59 ]
Temat postu:  Re: Odp: Zakopane

Higflyer napisał(a):
mashacra napisał(a):
A nie pizza capriciosa?

pizza kaprys


Byłeś i jadłeś, czy to tylko żarcik? ;)

Autor:  Anonymous [ 25 Sty 2016 20:07 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Capriciosa to po włosku kaprys. Taka pizza dla kapryśnych ludzi.
Błąd w capriciosa to nic w porównaniu z błędem w makaronie penne gdzie brak jednego n bardzo zmienia znaczenie.

Autor:  konrad [ 25 Sty 2016 20:21 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Prymus Catering ul. Słoneczna 1

Porcje, ceny oraz jakość dorównuje do byłej Polany!

Prymus mieści się w budynku szkoły, dojście od Słonecznej jak i Sienkiewicza.

https://www.facebook.com/Prymuscatering/

Załącznik:
Prymus zakopane.png
Prymus zakopane.png [ 221.46 KiB | Obejrzany 5337 razy ]

Autor:  Anonymous [ 25 Sty 2016 20:57 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

W weekend będę testował co lepsze Polana czy Prymus.


Autor:  mashacra [ 25 Sty 2016 21:00 ]
Temat postu:  Re: Odp: Zakopane

To zależy na jakie menu trafisz ;)
Czekam na recenzję...

Strona 3 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/