| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Zakopane zakopane,1330,17922 | Strona 3 z 4 |
| Autor: | mashacra [ 08 Lut 2015 21:29 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
A nie pizza capriciosa? | |
| Autor: | Seeba [ 02 Mar 2015 09:12 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Byłem przez ostatnie kilka dni w Zakopanym i tak: Polana (ul. Tytusa Chałubińskiego 26, Zakopane) - nowa lokalizacja Menu 13 zł na miejscu (zupa+drugie+kompot) - w starej lokalizacji chyba było inaczej bo teraz trochę wyglądało jak szkolna stołówka. Nowy wygląd to 4 stoły w piwnicy przykryte ceratą moja dziewczyna nie była zachwycona ale jedzenie super, najedliśmy się - jak u mamy Adamo (ul. Nowotarska 10 D, Zakopane) Pizza przepyszna, fajny klimat, na pewno wrócimy jeszcze kiedyś O pizzy: 30cm średnicy za 12 (margerita) 19zł (jakaś wypasiona 5 czy 6 składników) - bardzo smaczna na cienkim cieście Co do najedzenia się to na 2 osoby jedna pizza to było ciut za mało (zakładamy, że chcemy jeść do syta) następnym razem chyba wziąłbym 2 średnie. | |
| Autor: | mezo23 [ 02 Mar 2015 09:29 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
czy pod Gubałówką dalej naciągają ludzi na kasę, tzn grupka kolesi ukrywa kasę w puszkach i musisz zgadnąć w której puszce | |
| Autor: | rysiekkk [ 02 Mar 2015 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
mezo23 napisał(a): czy pod Gubałówką dalej naciągają ludzi na kasę, tzn grupka kolesi ukrywa kasę w puszkach i musisz zgadnąć w której puszce z kasą nie widziałem, ale wiele razy z cukierkiem oni się pojawiają na chwilę i znikają szajka sprytnych naciągaczy Kiedyś zatrzymałem się i obserwowałem zbyt długo to podszedł taki miły Pan i szepnął mi do uszka "grasz albo spierda*****" Koleś ma szybkie rączki. Zawsze obstawiaj kubek NIE TEN który podpowiada twoje oko | |
| Autor: | piiotrek9994 [ 02 Mar 2015 12:26 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Najlepiej omijać ich szerokim łukiem. | |
| Autor: | MagMat [ 01 Sie 2015 20:19 ] |
| Temat postu: | Gdzie można dobrze zjeść w Bukowinie/Zakopane? |
Szukam restauracji godnej polecenia na pyszne domowe obiady Miejsce: Bukowina/Zakopane | |
| Autor: | Trefl_bc [ 01 Sie 2015 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: Gdzie można dobrze zjeść w Bukowinie/Zakopane? |
Ja polecam karczmę Pod Stancyjom w Bukowinie. Smaczne jedzenie, miła obsługa. http://www.podstancyjom.bukowinatatrzanska.pl/ W Bukowinie dobre jedzenie jest również w Zohylinie. Obydwa lokale są przy głównej ulicy. Jako ciekawostkę polecam niedaleko od Białki Tatrzańskiej karczmę Bury Miś http://www.burymis.pl/burymis/ Oprócz dobrego jedzenia, można również wiele fajnych rzeczy zobaczyć. Koniecznie skorzystajcie z toalety | |
| Autor: | ziolo1988 [ 24 Sie 2015 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Seeba napisał(a): Byłem przez ostatnie kilka dni w Zakopanym i tak: Polana (ul. Tytusa Chałubińskiego 26, Zakopane) - nowa lokalizacja Menu 13 zł na miejscu (zupa+drugie+kompot) - w starej lokalizacji chyba było inaczej bo teraz trochę wyglądało jak szkolna stołówka. Nowy wygląd to 4 stoły w piwnicy przykryte ceratą moja dziewczyna nie była zachwycona ale jedzenie super, najedliśmy się - jak u mamy Adamo (ul. Nowotarska 10 D, Zakopane) Pizza przepyszna, fajny klimat, na pewno wrócimy jeszcze kiedyś O pizzy: 30cm średnicy za 12 (margerita) 19zł (jakaś wypasiona 5 czy 6 składników) - bardzo smaczna na cienkim cieście Co do najedzenia się to na 2 osoby jedna pizza to było ciut za mało (zakładamy, że chcemy jeść do syta) następnym razem chyba wziąłbym 2 średnie. W odniesieniu do piierwszej czesci pod powyzszym adresem znajduje sie hotel Renesans wedlug Pani z recepcji jest juz tam dlugo... czy nie pomyliles adresu? Nazwa to Polana? | |
| Autor: | Seeba [ 02 Wrz 2015 19:23 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Hej, tak ta "jadłodajnia" o której piszę jest tak jakby w piwnicy hotelu renesans. Ale wygląda jak stołówka, zero klimatu. Żarcie za to tanio i dobrze. | |
| Autor: | evo [ 03 Paź 2015 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Właśnie szukam sobie jakiejś przyzwoitej miejscówki na posiłek w Zakopanem. Zainteresowała mnie między innymi restauracja Polana, tylko według ich fb siedzibę mają w Poroninie... czy coś źle patrzę? | |
| Autor: | Zibid [ 03 Paź 2015 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Polecam Dobra Kasza Nasza na Krupówkach https://www.facebook.com/Dobra-Kasza-Na ... /timeline/ Kasza zapieczona w kamionkowych naczyniach z sosami, gulaszem lub grzybami. Smacznie i niedrogo. Polecam. Do tego piwko w promocji do zestawu za 2,50 PLN było swego czasu. Ja generalnie za kaszą nie przepadam ale ........ np z suszonymi pomidorami wymiata. Całóść z piwkiem około 18 PLN | |
| Autor: | Marco Manno [ 13 Lis 2015 00:58 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Reatauracja Polana nadal taka dobra ? | |
| Autor: | luck1991 [ 22 Sty 2016 14:33 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Moim zdaniem do tej ceny to jest naprawdę dobrze. Dziś za dwudaniowy obiad zapłaciłem 12,50 zł. | |
| Autor: | Anonymous [ 25 Sty 2016 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
mashacra napisał(a): A nie pizza capriciosa? pizza kaprys Gdzie można zjeść dobrą kwaśnicę w Zakopanem? | |
| Autor: | luck1991 [ 25 Sty 2016 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Zakopane |
Nie wiem czy dobrą,ale pod adresem Krupówki 1 jest bar mleczny Tak dla przypomnienia, restauracja Polana jest na ulicy gimnazjalnej Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2 | |
| Autor: | mashacra [ 25 Sty 2016 19:59 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Zakopane |
Higflyer napisał(a): mashacra napisał(a): A nie pizza capriciosa? pizza kaprys Byłeś i jadłeś, czy to tylko żarcik? | |
| Autor: | Anonymous [ 25 Sty 2016 20:07 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Capriciosa to po włosku kaprys. Taka pizza dla kapryśnych ludzi. Błąd w capriciosa to nic w porównaniu z błędem w makaronie penne gdzie brak jednego n bardzo zmienia znaczenie. | |
| Autor: | konrad [ 25 Sty 2016 20:21 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
Prymus Catering ul. Słoneczna 1 Porcje, ceny oraz jakość dorównuje do byłej Polany! Prymus mieści się w budynku szkoły, dojście od Słonecznej jak i Sienkiewicza. https://www.facebook.com/Prymuscatering/ Załącznik: Prymus zakopane.png [ 221.46 KiB | Obejrzany 5337 razy ] | |
| Autor: | Anonymous [ 25 Sty 2016 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: Zakopane |
W weekend będę testował co lepsze Polana czy Prymus. | |
| Autor: | mashacra [ 25 Sty 2016 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Zakopane |
To zależy na jakie menu trafisz Czekam na recenzję... | |
| Strona 3 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |