| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wulkan Santa Maria w grudniu wulkan-santa-maria-w-grudniu,788,101482 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | blinkers11 [ 05 Paź 2016 17:35 ] |
| Temat postu: | Wulkan Santa Maria w grudniu |
Cześć, Na przelomie listopada / grudnia wybieram sie w podroż do Gwatemalii. Na poczatku grudnia będe mieć możliwośc powspinania się na wulkany. Z tego co wyczytałam najlepiej zapowiada się Santa Maria. Oczywiście nie mamy zamiaru wynajmować biura , w grę wchodzi tylko wejście samodzielne. Obawiam sie jednak temperatur w tym miesiącu oraz widoczości. Czy ktoś z Was wspinal się we wspomnianym przeze mnie okresie? Jakieś rady odnośnie ubioru? Jaka byla temperatura oraz czy widoczność byla ok? Będe wdzięczna za wszelkie wskazowki dotyczące tej kwestii. Dzięki! Ola | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |