Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wulkan Santa Maria w grudniu
wulkan-santa-maria-w-grudniu,788,101482
Strona 1 z 1

Autor:  blinkers11 [ 05 Paź 2016 17:35 ]
Temat postu:  Wulkan Santa Maria w grudniu

Cześć,

Na przelomie listopada / grudnia wybieram sie w podroż do Gwatemalii.
Na poczatku grudnia będe mieć możliwośc powspinania się na wulkany. Z tego co wyczytałam najlepiej zapowiada się Santa Maria. Oczywiście nie mamy zamiaru wynajmować biura , w grę wchodzi tylko wejście samodzielne.
Obawiam sie jednak temperatur w tym miesiącu oraz widoczości.

Czy ktoś z Was wspinal się we wspomnianym przeze mnie okresie? Jakieś rady odnośnie ubioru?
Jaka byla temperatura oraz czy widoczność byla ok?

Będe wdzięczna za wszelkie wskazowki dotyczące tej kwestii.

Dzięki!
Ola

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/