| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wrocław, darmowy parking blisko centrum wroclaw-darmowy-parking-blisko-centrum,1420,79147 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | 01ERES [ 31 Sie 2015 10:07 ] |
| Temat postu: | Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
5 września, zostanie otwarty parking pod Narodowym Forum Muzyki, który pomieści 660 samochodów. Do czasu aż miasto nie podpisze umowy z operatorem, będzie tam można parkować za darmo. Na parking pod NFM będzie można wjechać od ul. Krupniczej i wyjechać przez ul. Modrzejewskiej. – Czynny od 5.30 do 24. Wstęp w godzinach otwarcia będzie wolny. Zabronione będzie natomiast pozostawianie pojazdu poza wyznaczonymi godzinami. | |
| Autor: | cypel [ 25 Gru 2015 09:28 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Czy ten parking dalej jest darmowy ? Czy ktoś może polecić ewentualnie jakiś inny parking w centrum ? | |
| Autor: | yoshi [ 25 Gru 2015 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
@cypel temat już praktycznie nieaktualny. Co chce wjechać to nie ma wolnych miejsc. Nawet gazeta to opisała http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html Na jak długo potrzebujesz parking? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | cypel [ 25 Gru 2015 15:22 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Z klka godzin, powiedzmy 8. Może być też coś płatnego w rozsądnych cenach. | |
| Autor: | yoshi [ 25 Gru 2015 17:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Zależy co chcesz zobaczyć. Na 8 godzin polecałbym galerie dominikanska (26 za 8h) i jak wrócisz do auta nie będzie mandatu. Rozważ też parking przy panoramie raclawickiej 2.90 za h lub 25 za dobę. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | kondzio4242 [ 13 Lut 2016 00:04 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Na ulicy Księcia Witolda można parkować za darmo, nie ma tam zakazu i nie jest to strefa płatna (jeszcze) do Rynku pod Ratusz jest 500 metrów. | |
| Autor: | dantes205 [ 02 Mar 2018 21:35 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Odświeze troche temat. Jak wyglada sprawa parkowania na CH Magnolia, przy ul. Legnickiej ? Wybieramy sie na mecz i chcielibysmy przy okazji pozwiedzac Wrocław, przy pomocy komunikacji miejskiej, wiec samochód musialby zostac od godz. 16 do 23. | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Mar 2018 21:40 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Stań obok przy Kauflandzie lub na tzw. połączeniu parkingu przy Magnolii z Kauflandem | |
| Autor: | metia [ 02 Mar 2018 21:48 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Pod Magnolią można parkować, nie ma szlabanów czy bramek. W galerii jest kino, jest czynne do północy Tesco. Auta stoją całą dobę. Na parkingu przy Kauflandzie też spokojnie można zaparkować. Na łączniku między Magnolią a Kauflandem stawać nie polecam, bo jest dokładnie między dwoma przystankami tramwajowymi - po co masz bez sensu iść tyle z buta. Lepiej stanąć jak najbliżej tramwaju, skoro chcesz zwiedzać komunikacją. | |
| Autor: | ravau16 [ 04 Kwi 2018 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Cześć, Poszukuje miejsca parkingowego dla dwóch auta na ten weekend ( od 19 w piątek do 19 w niedzielę) Miejsce noclegowe mamy na ulicy Widok, ale zdaję sobie sprawę że w pobliżu ciężko będzie o takie miejsce. Czy polecacie jakieś miejsce w miarę niedaleko gdzie można na te dwie doby zostawić samochód za free? Ewentualnie jakiś płatny parking w rozsądnej cenie. Z góry dzięki! | |
| Autor: | ozim [ 04 Kwi 2018 10:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Parkingi strzeżone w okolicy są płatne, ale nawet w Rynku, lub przy placu Solnym, jak i całej okolicy w piątek od godziny 18 do końca weekendu można parkować za darmo na miejscach wyznaczonych. Zrobicie kilka rundek po okolicy i jak coś się wolnego trafi to zaparkujecie | |
| Autor: | metia [ 04 Kwi 2018 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Łatwo nie będzie, ale pewnie coś się znajdzie. Możecie próbować w wzdłuż Teatralnej, Wierzbowej, Piotra Skargi, Podwala - najlepiej na wysokości Parku Staromiejskiego, ale też dalej w okolicy Komendy Policji i Sądu Okręgowego. W tej ostatniej lokalizacji wróżę największe szanse, bo niewiele się tam w weekend dzieje i wiele miejsc jest wolnych. | |
| Autor: | ravau16 [ 04 Kwi 2018 12:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Dzięki bardzo za wskazówki! | |
| Autor: | aarongeru [ 11 Cze 2020 22:35 ] | ||
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum | ||
Mam pytanie. Czy parking przy al Słowackiego, za DoubleTree jest bezpłatny?
| |||
| Autor: | metia [ 11 Cze 2020 23:03 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
@aarongeru Zapomnij, to centrum miasta | |
| Autor: | kiimi [ 11 Cze 2020 23:07 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Ten parking jest bezpłatny. To jest na takim klepisku. Parkometry są przy poczcie głównej i wzdłuż ulicy, ale to nie. Chyba, ze coś się zmieniło w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Tak czy siak ciężko znaleźć tam wolne miejsce | |
| Autor: | metia [ 11 Cze 2020 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
A, okej, teraz już widzę, o który parking było pytanie. Zmyliło mnie określenie "na tyłach Double Tree", a ten teren nijak nie jest dla mnie na tyłach hotelu | |
| Autor: | AFC [ 23 Sie 2020 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Cześć, Proszę o info gdzie najrozsądniej zaparkować w tygodniu auto na 3 dni w okolicach rynku? Nie musi być darmowy, ale może jest coś w rozsądniejszych cenach niż 60-80pln za dobę? Czy ewentualnie, w galerii dominikańskiej można zostawić auto na noc? | |
| Autor: | jabollus [ 23 Sie 2020 20:20 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Jeśli się nic nie zmieniło, to ten parking jest darmowy: https://www.google.pl/maps/place/Parkin ... 17.0203288 | |
| Autor: | AFC [ 23 Sie 2020 21:13 ] |
| Temat postu: | Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum |
Dzięki, ale to jest parking dla aut elektrycznych wg. googla | |
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |