Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wrocław, darmowy parking blisko centrum
wroclaw-darmowy-parking-blisko-centrum,1420,79147
Strona 1 z 2

Autor:  01ERES [ 31 Sie 2015 10:07 ]
Temat postu:  Wrocław, darmowy parking blisko centrum

5 września, zostanie otwarty parking pod Narodowym Forum Muzyki, który pomieści 660 samochodów. Do czasu aż miasto nie podpisze umowy z operatorem, będzie tam można parkować za darmo.
Na parking pod NFM będzie można wjechać od ul. Krupniczej i wyjechać przez ul. Modrzejewskiej. – Czynny od 5.30 do 24. Wstęp w godzinach otwarcia będzie wolny. Zabronione będzie natomiast pozostawianie pojazdu poza wyznaczonymi godzinami. ;)

Autor:  cypel [ 25 Gru 2015 09:28 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Czy ten parking dalej jest darmowy ? Czy ktoś może polecić ewentualnie jakiś inny parking w centrum ?

Autor:  yoshi [ 25 Gru 2015 11:39 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

@cypel temat już praktycznie nieaktualny. Co chce wjechać to nie ma wolnych miejsc. Nawet gazeta to opisała http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Na jak długo potrzebujesz parking?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Autor:  cypel [ 25 Gru 2015 15:22 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Z klka godzin, powiedzmy 8. Może być też coś płatnego w rozsądnych cenach.

Autor:  yoshi [ 25 Gru 2015 17:54 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Zależy co chcesz zobaczyć. Na 8 godzin polecałbym galerie dominikanska (26 za 8h) i jak wrócisz do auta nie będzie mandatu. Rozważ też parking przy panoramie raclawickiej 2.90 za h lub 25 za dobę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Autor:  kondzio4242 [ 13 Lut 2016 00:04 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Na ulicy Księcia Witolda można parkować za darmo, nie ma tam zakazu i nie jest to strefa płatna (jeszcze) do Rynku pod Ratusz jest 500 metrów.

Autor:  dantes205 [ 02 Mar 2018 21:35 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Odświeze troche temat. Jak wyglada sprawa parkowania na CH Magnolia, przy ul. Legnickiej ? Wybieramy sie na mecz i chcielibysmy przy okazji pozwiedzac Wrocław, przy pomocy komunikacji miejskiej, wiec samochód musialby zostac od godz. 16 do 23.

Autor:  Anonymous [ 02 Mar 2018 21:40 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Stań obok przy Kauflandzie lub na tzw. połączeniu parkingu przy Magnolii z Kauflandem

Autor:  metia [ 02 Mar 2018 21:48 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Pod Magnolią można parkować, nie ma szlabanów czy bramek. W galerii jest kino, jest czynne do północy Tesco. Auta stoją całą dobę. Na parkingu przy Kauflandzie też spokojnie można zaparkować. Na łączniku między Magnolią a Kauflandem stawać nie polecam, bo jest dokładnie między dwoma przystankami tramwajowymi - po co masz bez sensu iść tyle z buta. Lepiej stanąć jak najbliżej tramwaju, skoro chcesz zwiedzać komunikacją.

Autor:  ravau16 [ 04 Kwi 2018 09:49 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Cześć,

Poszukuje miejsca parkingowego dla dwóch auta na ten weekend ( od 19 w piątek do 19 w niedzielę)
Miejsce noclegowe mamy na ulicy Widok, ale zdaję sobie sprawę że w pobliżu ciężko będzie o takie miejsce.

Czy polecacie jakieś miejsce w miarę niedaleko gdzie można na te dwie doby zostawić samochód za free?
Ewentualnie jakiś płatny parking w rozsądnej cenie.

Z góry dzięki!

Autor:  ozim [ 04 Kwi 2018 10:00 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Parkingi strzeżone w okolicy są płatne, ale nawet w Rynku, lub przy placu Solnym, jak i całej okolicy w piątek od godziny 18 do końca weekendu można parkować za darmo na miejscach wyznaczonych. Zrobicie kilka rundek po okolicy i jak coś się wolnego trafi to zaparkujecie :)

Autor:  metia [ 04 Kwi 2018 10:27 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Łatwo nie będzie, ale pewnie coś się znajdzie. Możecie próbować w wzdłuż Teatralnej, Wierzbowej, Piotra Skargi, Podwala - najlepiej na wysokości Parku Staromiejskiego, ale też dalej w okolicy Komendy Policji i Sądu Okręgowego. W tej ostatniej lokalizacji wróżę największe szanse, bo niewiele się tam w weekend dzieje i wiele miejsc jest wolnych.

Autor:  ravau16 [ 04 Kwi 2018 12:54 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Dzięki bardzo za wskazówki! :)

Autor:  aarongeru [ 11 Cze 2020 22:35 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Mam pytanie. Czy parking przy al Słowackiego, za DoubleTree jest bezpłatny?

Załączniki:
20200611_223441.jpg
20200611_223441.jpg [ 615.57 KiB | Obejrzany 10251 razy ]

Autor:  metia [ 11 Cze 2020 23:03 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

@aarongeru
Zapomnij, to centrum miasta ;) Nawet na google widać kilka parkomatów. Darmowe są tylko wieczory i weekendy (jak w całej płatnej strefie).

Autor:  kiimi [ 11 Cze 2020 23:07 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Ten parking jest bezpłatny. To jest na takim klepisku. Parkometry są przy poczcie głównej i wzdłuż ulicy, ale to nie. Chyba, ze coś się zmieniło w ciągu ostatnich kilku miesięcy?
Tak czy siak ciężko znaleźć tam wolne miejsce ;)

Autor:  metia [ 11 Cze 2020 23:39 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

A, okej, teraz już widzę, o który parking było pytanie. Zmyliło mnie określenie "na tyłach Double Tree", a ten teren nijak nie jest dla mnie na tyłach hotelu ;) Ale tak, ten na trawie faktycznie jest darmowy, ale jak zauważyła koleżanka wyżej nie jest tam łatwo o miejsce. No i wjechać da się tylko od jednej strony.

Autor:  AFC [ 23 Sie 2020 19:58 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Cześć,
Proszę o info gdzie najrozsądniej zaparkować w tygodniu auto na 3 dni w okolicach rynku?
Nie musi być darmowy, ale może jest coś w rozsądniejszych cenach niż 60-80pln za dobę?
Czy ewentualnie, w galerii dominikańskiej można zostawić auto na noc?

Autor:  jabollus [ 23 Sie 2020 20:20 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Jeśli się nic nie zmieniło, to ten parking jest darmowy:
https://www.google.pl/maps/place/Parkin ... 17.0203288

Autor:  AFC [ 23 Sie 2020 21:13 ]
Temat postu:  Re: Wrocław, darmowy parking blisko centrum

Dzięki, ale to jest parking dla aut elektrycznych wg. googla

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/