| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wojna w Ukrainie wojna-w-ukrainie,1455,163780 | Strona 1 z 95 |
| Autor: | manyaky [ 24 Lut 2022 08:04 ] |
| Temat postu: | Wojna w Ukrainie |
Temat dotyczący agresji wojennej Rosji (oraz podobno Białorusi) na Ukrainę Mapa (niezweryfikowane) uderzeń rakietowych : Załącznik: mp.jpg [ 832.73 KiB | Obejrzany 60991 razy ] Rzetelne źródła: Siły zbrojne Ukrainy: https://www.facebook.com/UkrainianLandForces Straż graniczna Ukrainy: https://www.facebook.com/DPSUkraine/ | |
| Autor: | ultragreen [ 24 Lut 2022 08:05 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Wojna stała się faktem. | |
| Autor: | Hose [ 24 Lut 2022 08:11 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Warto dorzucić liveuamap.com | |
| Autor: | correos [ 24 Lut 2022 08:18 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Bardzo polecam Wam analizy P. Krzysztof Wojczal .. niestety dlugie. Jezeli ktos lubi jednak czytac o "swiatowych szachach" goraco polecam. Duzy kubek goracej kawy i mozna spokojnie zarwac caly wieczor na czytanie kolejnych analiz. Ponizej link do jego analizy z roku 2019.... niestety sie sprawdzila https://www.krzysztofwojczal.pl/geopoli ... mment-9385 | |
| Autor: | Kian [ 24 Lut 2022 08:43 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Na razie niewiele wiadomo.Uwierze jak zobacze nagrania z np. telefonu Jasli okaze sie to prawda to dramat dla nas . Ropa juz +6% Jak ropa drozeje to i gaz. Duzo zywnosci mamy z Urkainy. Do tego wielki pech ze graniczymy z kazda strona konfliktu Dzis rzeznia na gieldzie. | |
| Autor: | j_a [ 24 Lut 2022 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Bandytyzm Putina i Rosji nie znajduje słów potępienia. Szok. Tak wygląda niebo nad Ukrainą, znaczący obrazek | |
| Autor: | michzak [ 24 Lut 2022 09:13 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Kian napisał(a): Na razie niewiele wiadomo.Uwierze jak zobacze nagrania z np. telefonu Jasli okaze sie to prawda to dramat dla nas . Ropa juz +6% Jak ropa drozeje to i gaz. Duzo zywnosci mamy z Urkainy. Lotnisko IFO https://twitter.com/RALee85/status/1496735344221470721 | |
| Autor: | Aksum [ 24 Lut 2022 09:57 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Kian napisał(a): Na razie niewiele wiadomo.Uwierze jak zobacze nagrania z np. telefonu. | |
| Autor: | Abcn [ 24 Lut 2022 10:47 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Prośba o wpisy informacyjne | |
| Autor: | Mihal09 [ 24 Lut 2022 10:48 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Niestety w najbliższym czasie czeka nas chaos informacyjny. Polecam zaglądać na tt Szewko. Rosjanie wjeżdżają już ciężkim sprzętem od strony białoruskiej. | |
| Autor: | Zeus [ 24 Lut 2022 10:53 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Także mogę polecić konto Pawła Pieniązka, reportera który był na początku wojny w Donbasie (oraz Górskim Karabachu, Syrii) i znowu tam jest https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%8 ... 85%C5%BCek https://twitter.com/p_pieniazek https://www.instagram.com/p_pieniazek/ | |
| Autor: | pbak [ 24 Lut 2022 11:27 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Kian napisał(a): Na razie niewiele wiadomo.Uwierze jak zobacze nagrania z np. telefonu Jasli okaze sie to prawda to dramat dla nas . Ropa juz +6% Jak ropa drozeje to i gaz. Duzo zywnosci mamy z Urkainy. Do tego wielki pech ze graniczymy z kazda strona konfliktu Dzis rzeznia na gieldzie. Wow, za nasza granica rozpoczela sie wojna, narzekanie ze przez to w PL zdrozeje benzyna i jedzenie jest troche niesmaczne. | |
| Autor: | macio106 [ 24 Lut 2022 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Litwa wprowadza stan wyjątkowy w związku z rosyjską inwazją na Ukrainę. https://twitter.com/WarNewsPL1/status/1 ... 8194855937 / Polsatnews.pl | |
| Autor: | michzak [ 24 Lut 2022 11:44 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Do zmniejszenia szerzenia niezweryfikowanych informacji w dyskusji wymagane jest wstawienie źródła informacji! Brak źródła = kosz Trollowanie, zaostrzanie dyskusji, wciąganie bezpośrednio w politykę = kosz z minusem, dla recydywy ban Konta założone od dzisiaj, które będą szły od razu do tego wątku - można się spodziewać kosza i bana | |
| Autor: | Mihal09 [ 24 Lut 2022 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Ciężko będzie o potwierdzone informacje, można już zauważyć na tt dużą dezinformację z wielu kont w tym z polskich. https://mobile.twitter.com/TSzulc_/stat ... 8775990272 Prawdopodobnie fejk. | |
| Autor: | pbak [ 24 Lut 2022 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Jak ktos zna rosyjski to interesujacym zrodlem informacji sa tamtejsze media. W sensie te niezalezne, czyli nie RT i jego klony ale np Meduza. https://meduza.io/ Wedlug tej strony Ukraina zerwala wlasnie stosunki dyplomatyczne z Rosja. | |
| Autor: | Mihal09 [ 24 Lut 2022 12:08 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
@pbak , tak, zerwała. Prezydent Ukrainy miał niedawno wystąpienie, w którym to ogłosił. | |
| Autor: | pbak [ 24 Lut 2022 12:14 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
No ja wiem, ze to prawda. "Interesujace" w moim wczesniejszym poscie nie oznacza ze falszywe, ocenzurowane czy propagandowe. Raczej takie pokazujace jak ta cala awantura odbierana jest przez ludzi w Rosji. Wlasnie przesluchalem jeden z podcastow po rosyjsku, ktory zakonczyl sie soczystym: "Ch** wojnie". Wiec nie caly narod rosyjski popiera dzialania swojej wladzy i moze w tym nadzieja na jakies szybkie zakonczenie. | |
| Autor: | michzak [ 24 Lut 2022 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Mihal09 napisał(a): Ciężko będzie o potwierdzone informacje, można już zauważyć na tt dużą dezinformację z wielu kont w tym z polskich. Łatwiej będzie wyłapać co jest fejkiem i może iść do kosza, jeśli źródłem będzie np. twitterowe konto, które jest ewidentnie troll kontem + nie będziemy tworzyć własnych niesprawdzonych newsów lub gdybań, które przy piątym okrążeniu Internetu staną się "prawdą" | |
| Autor: | malawita [ 24 Lut 2022 12:23 ] |
| Temat postu: | Re: Wojna na Ukrainie |
Do Polski wg. szacunków może uciec od 1 do nawet 3 mln Ukraińców. https://businessinsider.com.pl/gospodar ... ow/j0684s8 | |
| Strona 1 z 95 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |