| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Włochy / Bergamo wlochy-bergamo,1362,522 | Strona 5 z 17 |
| Autor: | oqrde [ 26 Sie 2011 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Caroline00, na tych poprzednich 9 stronach tego wątku nic ciekawego nie znalazłaś ? a np to: "Bergamo B&B Early Leaving. 20€ za osobę pokoje dwuosobowe, w cenie śniadanie (buleczka, serek, kawa, herbata, owoce- nic specjalnego ale zawsze coś;) ) dostęp do internetu (Wi-Fi), laptop w pokoju. Wystrój mieszkania pamięta lepsze czasy ale jest czysto i schludnie. Właściciel sympatyczny, próbuje się uczyć po polsku i wybiera się w listopadzie do Krakowa. Generalnie tez maniak taniego latania i Ryanaira. Z hostelu do Starego Miasta idzie się ok 10-15minut. I najważniejsze w cenie 20€ za dobę/os jest tez transfer z/na lotnisko:) z czego jutro z rana skwapliwie skorzystamy. 6 rano samolot do RAK wiec pozostałaby nam gdyby nie ta oferta albo taxi, albo per pędzą. Nie ma szans na komunikację miejska by zdarzyć na odprawę." | |
| Autor: | luxyfer [ 28 Sie 2011 00:34 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
hehe ja bym zapytał, czy czegoś ~10 euro nie znacie ale chyba nie mam nawet po co pytać | |
| Autor: | marhac [ 01 Wrz 2011 19:16 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ? ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają i proponowany nizej autobus C46D46 czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro ) | |
| Autor: | lulito [ 07 Wrz 2011 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ? | |
| Autor: | Andi [ 07 Wrz 2011 11:06 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
lulito napisał(a): Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ? Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe | |
| Autor: | lulito [ 07 Wrz 2011 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Andi napisał(a): Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe Jakaś stacja benzynowa na bank się znajdzie. | |
| Autor: | pehape [ 08 Wrz 2011 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Najlepiej z prysznicem. Ostatnio kąpałem się na Shellu, 1.50E. | |
| Autor: | szoszo [ 04 Paź 2011 09:08 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Witam Lece w 2 do Mediolanu pod koniec listopada dokladnie 27 a wracam 30 i szukam 2 nocek tanich moze ktoś mi pomóc? Z góry dizekuje | |
| Autor: | Viktor44 [ 05 Paź 2011 10:00 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
A czego oczekujesz dokładnie? przeglądałeś chociaż ten wątek? Korzystałeś z wyszukiwarek nocelgów? Liczysz, że ktoś czyta w myślach, wie wszystko i jeszcze za ciebie zabookuje i cie zamelduje Napisz co znalazłeś dotychczas, jaki standard cię interesuje, położenie? Cena? | |
| Autor: | lulito [ 05 Paź 2011 16:16 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Polecam gorąco hotelik Alba w Mediolanie http://hotelalbamilano.it Byłem tam na weekend 23-25 wrzesień. Pokój dwuosobowy z prysznicem i umywalką , ubikacja na korytarzu. Cena: 48 euro/dobę Hotelik usytuowany w fajnym miejscu 5 minut drogi do stacji metra Lambrate FS linia zielona. Jeżeli udajemy się z lotniska w Bergamo do Mediolanu to autobusy http://www.terravision.eu zatrzymują się na Lambrate FS jeśli wcześniej poinformujemy kierowcę. Bilety w dwie strony 15 euro/osobę. Jako plus hoteliku można uznać że na przeciwko jest Carrefour a w tym samy budynku włoska restauracje. (przykładowe ceny pizza 4,5-7 euro makarony 5-10 euro, wino litr 6 euro) | |
| Autor: | gixera [ 09 Paź 2011 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Robin napisał(a): http://www.ostellodibergamo.it/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=141&lang=en najtaniej co znam to 15eur tym hostelu z kartą jakąś tam Robin, pamietasz moze co to za karta? Szukam wlasnie czegos w Bergamo dla siebie i dwojki dzieciakow i srednio mi pasi placenie 300 zl za noc | |
| Autor: | syla88 [ 11 Paź 2011 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Hej a ja potrzebuję taniego noclegu w Bergamo i Mediolanie. Przylatuję 30.10.2011 , odlatuję 3.11.2011 , może ktoś tez się wybiera? Pozdr | |
| Autor: | michalw [ 26 Paź 2011 14:50 ] |
| Temat postu: | Bergamo, Włochy |
Witam, Lecimy do Sevilli przez Bergamo wszytko fajnie gładko - ale Ryaner zmienił godziny lotu (o 24h do przodu) i powstał problem - przerwa w Bergamo. Szukam jakiegoś taniego hotelu/ hostelu 2 os. dorosłe i 2x dzieci -2 lata.(free) najtańsze co znalazłem o zgrozo 50E (hotelscombined.com) ale właśnie dostałem maila ... sory ale bez dzieci ... | |
| Autor: | pehape [ 26 Paź 2011 21:49 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ? | |
| Autor: | marhac [ 27 Paź 2011 19:59 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
marhac napisał(a): wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ? ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają i proponowany nizej autobus C46D46 czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro ) mogę z czystym sumieniem polecić hotel - pokoje i łazienka przestronne , hotel nowy , wyposazanie nowoczesne , bardzo czysto , śniadania obfite ( świeże owoce , wędliny , ser , jajecznica , parówki , pieczywo ciemne , bułki , i tosty , jogurty , różne ciasteczka , rogaliki etc, do picia soki , herbata , są dwa ekspresy więc kawę też można sobie zrobić jaką się chce jest cicho i spokojnie - wprawdzie niedaleko przebiega linia kolejowa i dość ruchliwa ulica ale przy zamkniętych oknach nic nie słychać hotel oferuje bezpłatne transfery z/na lotnisko lub stację kolejową w Bergamo - niestety tylko 4x dziennie w dni powszednie ( godz 9 , 11 , 16 , 18 ) , w soboty i niedziele tylko o godzinie 9 i 11 ( podane godziny dotyczą wyjazdu z hotelu ) można tez dojechać komunikacją miejską - autobus 1A z lotniska na przystanek Porta Nuova i tam idziemy na autobus 9B , który zatrzymuje się ok. 0,5km hotelu ( przejeżdzamy dwie strefy więc bilet za 1,60 euro z centrum ) niedaleko hotelu znajduje się strzelnica golfowa i basen - nie wiem jakie ceny , bo mnie to nie interesowało , ale mają jakaś zniżkę dla gości no i ceny - troszkę ponad 60 euro za nocleg - uważam że jak dla rodziny ( 2 dorosłych + 2 dzieci ) to , zważywszy na oferty innych hoteli w Bergamo , cena nie jest wygórowana ( dla dzieci rozkładana sofa , ale i dorosli się na niej wyśpią aha , przy recepcji dwa stanowiska komputerowe z netem za free , a do tego w każdym pokoju jest tv z dostępem do sieci ( darmowe 15 minut , ale mieli jakas promocję bo można było korzystać 24/24h za darmo | |
| Autor: | gixera [ 28 Paź 2011 07:35 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
pehape napisał(a): Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ? Ja mialam bilety na 04.12, wylot - kolo poludnia i w tamtym tyg dostalam @ ze zmiana na 18 :/ Zwrocilam wiec bilety.. | |
| Autor: | pehape [ 28 Paź 2011 08:11 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Czyli z znacznym wyprzedzeniem. | |
| Autor: | Rodota [ 08 Wrz 2012 01:37 ] |
| Temat postu: | Mediolan/ Bergamo nocleg pod namiotem "na dziko" |
Witam, Czy zdarzyło się komuś nocować w Mediolanie/ okolicach pod namiotem poza campingiem? Z tego co mi wiadomo we Włoszech za tego typu "praktyki" grozi mandat. Oczywiście mam na myśli noclegi w miejscach ustronnych z zachowaniem ostrożności. pozdrawiam | |
| Autor: | ZMR [ 08 Wrz 2012 01:58 ] |
| Temat postu: | Re: Mediolan/ Bergamo nocleg pod namiotem "na dziko" |
Owszem.Jak tylko latam przez Bergamo to spie kolo lotniska,namiot zbedny.Raz mi sie nawet zdarzylo na starowce-Alta city. | |
| Autor: | Sorvali [ 25 Wrz 2012 21:18 ] |
| Temat postu: | Bergamo - nocleg blisko lotniska |
Witam, szukam taniego noclegu w Bergamo blisko lotniska , znalazłem B&B Colorado na Via Vincenzo Magni 2 który wydaje się być całkiem blisko, jednak google maps pokazuje bardzo okrężną drogę do centrum w przypadku wyboru dojścia na piechotę. Do tej pory będąc w Bergamo zawsze korzystałem z transportu miejskiego (i prawdę mówiąc nie kojarzę chodników w pobliżu lotniska) jednak jesienią WiZZ przylatuje dość późno i myślałem o przenocowaniu gdzieś, gdzie można dojść z lotniska pieszo. czy ktoś orientuje się, czy na Via Vincenzo Magni można dojść z lotniska na piechotę w 20-25 min późnym wieczorem ? Ewentualnie, ile może kosztować taxi na miejsce bądź czy autobus lotniskowy jedzie tędy do centrum (i o której jest ostatni z lotniska)? | |
| Strona 5 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |