Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Włochy / Bergamo
wlochy-bergamo,1362,522
Strona 5 z 17

Autor:  oqrde [ 26 Sie 2011 12:52 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Caroline00, na tych poprzednich 9 stronach tego wątku nic ciekawego nie znalazłaś ? :o
a np to:
"Bergamo B&B Early Leaving. 20€ za osobę pokoje dwuosobowe, w cenie śniadanie (buleczka, serek, kawa, herbata, owoce- nic specjalnego ale zawsze coś;) ) dostęp do internetu (Wi-Fi), laptop w pokoju. Wystrój mieszkania pamięta lepsze czasy ale jest czysto i schludnie. Właściciel sympatyczny, próbuje się uczyć po polsku i wybiera się w listopadzie do Krakowa. Generalnie tez maniak taniego latania i Ryanaira. Z hostelu do Starego Miasta idzie się ok 10-15minut. I najważniejsze w cenie 20€ za dobę/os jest tez transfer z/na lotnisko:) z czego jutro z rana skwapliwie skorzystamy. 6 rano samolot do RAK wiec pozostałaby nam gdyby nie ta oferta albo taxi, albo per pędzą. Nie ma szans na komunikację miejska by zdarzyć na odprawę."

Autor:  luxyfer [ 28 Sie 2011 00:34 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

hehe ja bym zapytał, czy czegoś ~10 euro nie znacie ale chyba nie mam nawet po co pytać :D

Autor:  marhac [ 01 Wrz 2011 19:16 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta
to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ?

ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają :)
i proponowany nizej autobus C46D46
czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro )

Autor:  lulito [ 07 Wrz 2011 10:40 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ?

Autor:  Andi [ 07 Wrz 2011 11:06 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

lulito napisał(a):
Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ?


Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe ;-)

Autor:  lulito [ 07 Wrz 2011 11:48 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Andi napisał(a):

Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe ;-)



Jakaś stacja benzynowa na bank się znajdzie.

Autor:  pehape [ 08 Wrz 2011 10:14 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Najlepiej z prysznicem. Ostatnio kąpałem się na Shellu, 1.50E.

Autor:  szoszo [ 04 Paź 2011 09:08 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Witam

Lece w 2 do Mediolanu pod koniec listopada dokladnie 27 a wracam 30 i szukam 2 nocek tanich
moze ktoś mi pomóc?
Z góry dizekuje

Autor:  Viktor44 [ 05 Paź 2011 10:00 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

A czego oczekujesz dokładnie? przeglądałeś chociaż ten wątek?
Korzystałeś z wyszukiwarek nocelgów?

Liczysz, że ktoś czyta w myślach, wie wszystko i jeszcze za ciebie zabookuje i cie zamelduje ;)?

Napisz co znalazłeś dotychczas, jaki standard cię interesuje, położenie? Cena?

Autor:  lulito [ 05 Paź 2011 16:16 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Polecam gorąco hotelik Alba w Mediolanie http://hotelalbamilano.it
Byłem tam na weekend 23-25 wrzesień.
Pokój dwuosobowy z prysznicem i umywalką , ubikacja na korytarzu.
Cena: 48 euro/dobę
Hotelik usytuowany w fajnym miejscu 5 minut drogi do stacji metra Lambrate FS linia zielona.
Jeżeli udajemy się z lotniska w Bergamo do Mediolanu to autobusy http://www.terravision.eu zatrzymują się na Lambrate FS jeśli wcześniej poinformujemy kierowcę.
Bilety w dwie strony 15 euro/osobę.
Jako plus hoteliku można uznać że na przeciwko jest Carrefour a w tym samy budynku włoska restauracje. (przykładowe ceny pizza 4,5-7 euro makarony 5-10 euro, wino litr 6 euro)

Autor:  gixera [ 09 Paź 2011 15:00 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Robin napisał(a):
http://www.ostellodibergamo.it/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=141&lang=en
najtaniej co znam to 15eur tym hostelu z kartą jakąś tam


Robin, pamietasz moze co to za karta? Szukam wlasnie czegos w Bergamo dla siebie i dwojki dzieciakow i srednio mi pasi placenie 300 zl za noc :) Patrzylam juz tez ten polecany Early Leaving ale nie ma miejsc w interesujacej mnie dacie.

Autor:  syla88 [ 11 Paź 2011 20:55 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Hej a ja potrzebuję taniego noclegu w Bergamo i Mediolanie.

Przylatuję 30.10.2011 , odlatuję 3.11.2011 , może ktoś tez się wybiera?

Pozdr

Autor:  michalw [ 26 Paź 2011 14:50 ]
Temat postu:  Bergamo, Włochy

Witam,
Lecimy do Sevilli przez Bergamo wszytko fajnie gładko - ale Ryaner zmienił godziny lotu (o 24h do przodu)
i powstał problem - przerwa w Bergamo.
Szukam jakiegoś taniego hotelu/ hostelu 2 os. dorosłe i 2x dzieci -2 lata.(free)
najtańsze co znalazłem o zgrozo 50E (hotelscombined.com)
ale właśnie dostałem maila ... sory ale bez dzieci ...

Autor:  pehape [ 26 Paź 2011 21:49 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ?

Autor:  marhac [ 27 Paź 2011 19:59 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

marhac napisał(a):
wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta
to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ?

ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają :)
i proponowany nizej autobus C46D46
czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro )


mogę z czystym sumieniem polecić hotel - pokoje i łazienka przestronne , hotel nowy , wyposazanie nowoczesne , bardzo czysto , śniadania obfite ( świeże owoce , wędliny , ser , jajecznica , parówki , pieczywo ciemne , bułki , i tosty , jogurty , różne ciasteczka , rogaliki etc, do picia soki , herbata , są dwa ekspresy więc kawę też można sobie zrobić jaką się chce

jest cicho i spokojnie - wprawdzie niedaleko przebiega linia kolejowa i dość ruchliwa ulica ale przy zamkniętych oknach nic nie słychać

hotel oferuje bezpłatne transfery z/na lotnisko lub stację kolejową w Bergamo - niestety tylko 4x dziennie w dni powszednie ( godz 9 , 11 , 16 , 18 ) , w soboty i niedziele tylko o godzinie 9 i 11 ( podane godziny dotyczą wyjazdu z hotelu )
można tez dojechać komunikacją miejską - autobus 1A z lotniska na przystanek Porta Nuova i tam idziemy na autobus 9B , który zatrzymuje się ok. 0,5km hotelu
( przejeżdzamy dwie strefy więc bilet za 1,60 euro z centrum )

niedaleko hotelu znajduje się strzelnica golfowa i basen - nie wiem jakie ceny , bo mnie to nie interesowało , ale mają jakaś zniżkę dla gości

no i ceny - troszkę ponad 60 euro za nocleg - uważam że jak dla rodziny ( 2 dorosłych + 2 dzieci ) to , zważywszy na oferty innych hoteli w Bergamo , cena nie jest wygórowana ( dla dzieci rozkładana sofa , ale i dorosli się na niej wyśpią ;)

aha , przy recepcji dwa stanowiska komputerowe z netem za free , a do tego w każdym pokoju jest tv z dostępem do sieci ( darmowe 15 minut , ale mieli jakas promocję bo można było korzystać 24/24h za darmo

Autor:  gixera [ 28 Paź 2011 07:35 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

pehape napisał(a):
Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ?


Ja mialam bilety na 04.12, wylot - kolo poludnia i w tamtym tyg dostalam @ ze zmiana na 18 :/ Zwrocilam wiec bilety..

Autor:  pehape [ 28 Paź 2011 08:11 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Czyli z znacznym wyprzedzeniem.

Autor:  Rodota [ 08 Wrz 2012 01:37 ]
Temat postu:  Mediolan/ Bergamo nocleg pod namiotem "na dziko"

Witam,

Czy zdarzyło się komuś nocować w Mediolanie/ okolicach pod namiotem poza campingiem?
Z tego co mi wiadomo we Włoszech za tego typu "praktyki" grozi mandat.
Oczywiście mam na myśli noclegi w miejscach ustronnych z zachowaniem ostrożności.
pozdrawiam

Autor:  ZMR [ 08 Wrz 2012 01:58 ]
Temat postu:  Re: Mediolan/ Bergamo nocleg pod namiotem "na dziko"

Owszem.Jak tylko latam przez Bergamo to spie kolo lotniska,namiot zbedny.Raz mi sie nawet zdarzylo na starowce-Alta city.

Autor:  Sorvali [ 25 Wrz 2012 21:18 ]
Temat postu:  Bergamo - nocleg blisko lotniska

Witam,

szukam taniego noclegu w Bergamo blisko lotniska , znalazłem B&B Colorado na Via Vincenzo Magni 2 który wydaje się być całkiem blisko, jednak google maps pokazuje bardzo okrężną drogę do centrum w przypadku wyboru dojścia na piechotę. Do tej pory będąc w Bergamo zawsze korzystałem z transportu miejskiego (i prawdę mówiąc nie kojarzę chodników w pobliżu lotniska) jednak jesienią WiZZ przylatuje dość późno i myślałem o przenocowaniu gdzieś, gdzie można dojść z lotniska pieszo.

czy ktoś orientuje się, czy na Via Vincenzo Magni można dojść z lotniska na piechotę w 20-25 min późnym wieczorem ?
Ewentualnie, ile może kosztować taxi na miejsce bądź czy autobus lotniskowy jedzie tędy do centrum (i o której jest ostatni z lotniska)?

Strona 5 z 17 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/