| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Włochy / Bergamo wlochy-bergamo,1362,522 | Strona 15 z 17 |
| Autor: | TonyH [ 06 Paź 2015 17:16 ] | ||
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo | ||
Znalazłem świetny nocleg na tym Gala Hotels w Beragmo na 17-18 październik (bliski termin) tylko czy cena nie jest wynikiem błędu?
| |||
| Autor: | p27 [ 06 Paź 2015 17:23 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Najprawdopodobniej nie ma błędu. Przez yeego.com możesz zresztą mieć ten hotel za 40 EUR | |
| Autor: | Tecu [ 07 Paź 2015 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Ok, dziękuję za uwagi. Myślałem, że może coś się jeszcze da uszczknąć z ceny Pewnie cena dobra, po prostu przy cenie biletów - dwie osoby 180 zł, to się wydawała duża Na airbnb bywają jakieś kody, czy nie warto czekać? | |
| Autor: | Maciek78 [ 07 Paź 2015 15:56 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Na wszystko bywają kody, masz odpowiedni temat na forum. Rzuć okiem, poszperaj i może uszczkniesz jeszcze coś. | |
| Autor: | Tecu [ 09 Paź 2015 15:44 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Oczywiście zaraz po tym jak zamówiłem, pokazały się kod zniżkowy na Airbnb Ma się to szczęście | |
| Autor: | Maciek78 [ 09 Paź 2015 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Gdzie? Jakie? | |
| Autor: | namteH [ 09 Paź 2015 15:54 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
@Maciek78 na głównej.... | |
| Autor: | Ashka [ 30 Sty 2016 21:48 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Polecam w 100% nocleg "My room old town Bergamo" w dzielnicy Citta Alta, natomiast teraz sprawdziłam, że zmienili nazwę na "Pensjonat Old Town Funicolar". Nocleg mieści się w średniowiecznym budynku i oferują włoskie śniadanie (jak na włoskie to nawet dobre). Polecam | |
| Autor: | obibok [ 30 Sty 2016 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Starówka w ogóle roi się od takich miejsc. Ja ostatnio byłem w B&B La Torre. Rewelacja. | |
| Autor: | singielka_1976 [ 01 Sie 2016 09:51 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Czy to miejsce http://www.ostellodibergamo.it/en/prezzi-e-offerte przy założeniu noclegu w pokoju 2os. nadaje się na nocleg z seniorami? Bo sobie wymyśliłam budżet do 25€/os., max 30€/os. za noc z podatkami i śniadaniem na początku października ale pokój musi być z prywatną łazienką i najlepiej w miarę blisko Citta Alta choć to ostatnie nie jest niezbędne. | |
| Autor: | Djorkaeff [ 01 Sie 2016 11:10 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Moim zdaniem jak najbardziej sie nadaje, lazience nic nie brakuje, a tuz spod hostelu odjezdza autobus nr 3 do Citta Alta. | |
| Autor: | gixera [ 14 Sie 2016 13:04 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Polecam w Bergamo ten apartament: http://tiny.pl/g922p Znajduje się w starej kamienicy w Citta Alta, ok. 400 m od kolejki na wzgórze San Vigilio. Byliśmy w 6 osób, koszt na osobę to 67 zł, co - biorąc pod uwagę lokalizację - jest bardzo ok. Mieszkanie jest bardzo duże, dobrze wyposażone i czyste. Bardzo miły właściciel. Rano zostawił nam świeże pieczywo pod drzwiami, poza tym jogurty, kawę, herbatę, itd. Bardzo polecam! | |
| Autor: | miriam [ 14 Sie 2016 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
gixera napisał(a): Polecam w Bergamo ten apartament: Znajduje się w starej kamienicy w Citta Alta, ok. 400 km od kolejki na wzgórze San Vigilio. Bardzo polecam! Korzystaliśmy i wszystko się zgadza co piszesz tylko kolejka na wzgórze jeszcze w ubiegłym roku była znacznie bliżej,jakieś 5 minut spacerem | |
| Autor: | gixera [ 14 Sie 2016 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
No tak, masz rację | |
| Autor: | miriam [ 14 Sie 2016 19:25 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Ja nie żeby błyszczeć tylko delikatnie zwrócić uwagę,że skrót od metra to tylko m | |
| Autor: | adamek35 [ 15 Paź 2016 22:40 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Cześć! Może ktoś polecić nocleg gdzieś na 2 dni w okolicach jeziora Como? Najlepiej gdyby było blisko linii kolejowej. Przylatujemy śr - sb i w planach mamy wypad nad jezioro Como. Myśleliśmy o wyjeździe do Genui, ale chyba zostaniemy bliżej. Nocleg dla 3 osób, oferty na airbnb to min 50-60 euro za dobę. Dzięki | |
| Autor: | Maciek78 [ 16 Paź 2016 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
adamek35 napisał(a): Nocleg dla 3 osób, oferty na airbnb to min 50-60 euro za dobę. Jak za tanio to może ustaw pokazywanie wyników od najdroższych? | |
| Autor: | Mario21 [ 15 Lis 2016 17:04 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Świeżo po nocce na lotnisku Bergamo mogę polecić kapsuły Zzzleepandgo (są 3). Rezerwując na stronie, musimy zapłacić za całą noc (23:00-6:00) 39 € z dużym wyprzedzeniem lub 59 €. Mnie się udało ustrzelić wolną, to wziąłem na kilka godzin - pierwsza godzina 9 €, potem naliczanie minutowe (przy czym z góry blokują na karcie kwotę 60 €, ale potem pobierają tyle, ile faktycznie się korzystało). W środku czysto, spokój i cisza (komunikaty lotniskowe docierają, ale nie są głośne), prześcieradło zmieniane automatycznie przy wejściu, jest gniazdko elektryczne i USB, jest Wi-Fi, jest chromoterapia, jest budzik, w przyszłości ma też być jakiś "entertainment" (pewnie filmy). Trochę tropikalne temperatury, ale na początku listopada to było nawet miłe Załącznik: BGY_zzz1.jpg [ 79.47 KiB | Obejrzany 6482 razy ] Załącznik: BGY_zzz2.jpg [ 87.97 KiB | Obejrzany 6482 razy ] Załącznik: BGY_zzz3.jpg [ 85.05 KiB | Obejrzany 6482 razy ] Załącznik: BGY_zzz4.jpg [ 90.22 KiB | Obejrzany 6482 razy ] | |
| Autor: | Djorkaeff [ 15 Lis 2016 18:16 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Czyli ile w sumie zaplaciles i ile tam przebywales? Kilkadziesiat euro czy nawet kilkanascie za kapsule, gdzie nawet nie mozna sie umyc brzmi dla mnie dosc absurdalnie. Za 38 euro znalazlem w pierwszym lepszym terminie na za miesiac 1-osobowy pokoj ze sniadaniem (jesli wylatujesz o 6, to na pewno zrobia wieczorem i zapakuja, tak mialem w Pizie i Rzymie, Wlosi nie pozwola zebys chodzil glodny | |
| Autor: | Djorkaeff [ 22 Lis 2016 15:52 ] | ||
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo | ||
Wygląda na to, że nie tylko ja jestem sceptyczny wobec tych kapsuł
| |||
| Strona 15 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |