Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Włochy / Bergamo
wlochy-bergamo,1362,522
Strona 13 z 17

Autor:  Cooper84 [ 23 Sty 2015 13:46 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Szukam w kwietniu noclegu na 2 noce (19.04-21.04). Pokoj 2os., musi byc z lazienka. Tak sobie przegladam rozne strony i wychodzi mi (co jakos szczegolnie mnie we Wloszech nie zaskoczylo), ze 500 zł trzeba szykowac :)

Trafilem natomiast na cos takiego:

http://szukaj.hotel4free.pl/Hotel/Searc ... nded%253D0

Mercure 4*, za dwie nocki wychodzi 613 zł ze sniadaniami. Co sadzicie? Warto doplacic te 100-150 zl akurat do tego hotelu? Moze ktos tam nocowal?

Autor:  digger [ 23 Sty 2015 14:06 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Oplaca sie, bo mozesz stuknac Accor na kase (osobiscie tego nie robilem, ale w Twoim przypadku chyba warto sprobowac?):

Best Price Guarantee
If you book an Accor hotel online on any Accor Internet site and find (within 24 hours) an equivalent offer on another website for the same hotel at a lower price, we will honour the lower rate and give you a further reduction of 10%.
.

Autor:  Cooper84 [ 23 Sty 2015 14:41 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

No ciekawe czy ktos tak robil i jak to w praktyce wychodzi...

Klepne na Accorze za 880 zl, nie uznaja mi tego, ze na jakims getaroom jest 613 i bede 270 zl w plecy ;] Poza tym na getaroom jest ze sniadaniami... a to wszystko dla ew. 61 zł korzysci na dwoch noclegach przy 2 os. Hmm, hmmm....

Autor:  Misiatek [ 23 Sty 2015 14:44 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Ja bym nie ryzykował, bo na Accor jest właśnie tylko stawka bez śniadań i pewnie odpiszą, że to zupełnie inna, nieporównywalna oferta.

Autor:  digger [ 23 Sty 2015 16:10 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Sorki, macie racje - nie spojrzalem, ze oszusci na swojej stronie rzeczywiscie nie maja stawki ze sniadaniem.

Autor:  Mlody [ 23 Sty 2015 19:41 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Wczoraj wróciłem z Bergamo. Spałem jedną noc w NH Hotel, niedaleko stazione. Nocleg przez hotel tonight. Rezerwowałem zaraz po wrzuceniu oferty. Cena po jakimś czasie skoczyła prawie dwukrotnie, do 110€. Jak masz na HT kredyty, to nie wahaj się. Duże pokoje i łazienki, bardzo dobre śniadanie.

Autor:  digger [ 23 Sty 2015 19:47 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Czyli kiedy wrzucili oferte? O ktorej godzinie?

Autor:  Mlody [ 23 Sty 2015 20:02 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Coś koło 9 pewnie. Śledź codziennie przez jakiś czas HT. Będziesz miał rozeznanie

Autor:  przemos74 [ 23 Sty 2015 20:05 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Jakie macie hotele w HT w Bergamo? Ja od kilku dni nie mam żadnego.

Autor:  Misiatek [ 23 Sty 2015 20:25 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

U mnie 4 bywają: 2 Best Western, NH i jakiś Gambit na górnym mieście.

Autor:  Tomek Zien [ 23 Sty 2015 20:30 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

NH w Bergamo mogę polecić, byłem w listopadzie. 2 nocki, 2 osoby, ze śniadaniami. Niecałe 180$ (po ówczesnych kursach niecałe 600zł) na cheaptickets z kodem na -20%.

Autor:  Misiatek [ 23 Sty 2015 21:06 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Na HT bywa w cenie ok 380 za noc weekendową.

Autor:  przemos74 [ 24 Sty 2015 03:08 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Jaki najtańszy hotel można znaleźć?

Autor:  Cooper84 [ 26 Sty 2015 10:40 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Mlody napisał(a):
Nocleg przez hotel tonight. Rezerwowałem zaraz po wrzuceniu oferty. Cena po jakimś czasie skoczyła prawie dwukrotnie, do 110€. Jak masz na HT kredyty, to nie wahaj się. Duże pokoje i łazienki, bardzo dobre śniadanie.


Nie mam kredytow, bo nie bardzo czaje o co chodzi z tym HT...nie znalem tego wczesniej.

Autor:  Djorkaeff [ 17 Lut 2015 12:28 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Zdecydowanie polecam Nuovo Ostello di Bergamo. Mialem okazje spac zarowno w pokoju 6-osobowym, jak i 2-osobowym. Cena odpowiednio 17 i 20 euro. W kazdym pokoju osobna lazienka i kosmetyki. Do tego swietny widok z balkonu i bardzo pomocna obsluga (jedynie ludzie obslugujacy przy sniadaniu niemili). W porownianiu z moimi poprzednimi doswiaczeniami hostelowymi (trzy hostele w Mediolanie), to jak niebo i ziemia.

Autor:  jacek1973 [ 17 Lut 2015 19:57 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Potwierdzam , byłem tam 2 x , sniadanie w cenie. Czysto i fajna miejscówka . Przystanek autobusu w poblizu.

Autor:  kama1313 [ 20 Lut 2015 01:02 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Szukam w Bergamo samodzielnego mieszkania dla dwóch rodzin (2 x po 2 osoby dorosłe + po 1 dziecku (11 lat) od 17 sierpnia 2015 na tydzień. Czyli 2 sypialnie (w każdej po 3 osoby). Ma ktoś jakieś sprawdzone namiary. Czy lepiej zostać z noclegiem na miejscu czy parę dni spędzić w innej miejscowości? Jak radzicie?

Autor:  kama1313 [ 22 Lut 2015 10:40 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Moje pytanie już nieaktualne, zmniejszyła się ekipa do 3 osób i zarezerwowałam nocleg na airbnb. :D

Autor:  Anonymous [ 22 Lut 2015 11:25 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

jacek1973 napisał(a):
Potwierdzam , byłem tam 2 x , sniadanie w cenie. Czysto i fajna miejscówka . Przystanek autobusu w poblizu.


Jakim jest nr autobusu który dojeżdża do tego hostelu?

Autor:  Djorkaeff [ 25 Lut 2015 12:26 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

3 podjezdza pod sam hostel, a 6 jakies 200 metrow nizej. Ostatni autobus w okolicach 20.20.

Strona 13 z 17 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/